PDA

Zobacz pełną wersję : Zabawa z muzyka (MTW:2)



Secret_Matrix
09-05-2010, 08:10
Witam po nieudanej Wielkiej Kampanii w E:TW ( kto czytal moj wczesniejszy temat ten wie) postanowilem przejsc na bardziej stabilna gre jaka jest MTW:2.No wiec do rzeczy chcialbym pozamieniac pliki z muzyka do MTW:2 (np dodac swoja muzyke lub muzyke z kingdoms).Moglby mi ktos udzielic rady bo to moj pierwszy kontakt z modami (w MTW:2).Tzn chodzi mi o to gdzie znajduje sie plik z muzyka i co trzeba pozamieniac, zwlaszcza zeby nie uszkodzic muzyki mulzumanskiej tzn.zeby walczac z mulzumanami nie szla muzyka z krzyzackiej kampanii.Odrazu bardzo dziekuje za pomoc :D

Don_diego
29-05-2010, 01:43
Dla mojego idola zrobie wyjątek ;) IDX extractor.zip - tej zabawki szukaj. Potem chyba to sie w Sound odpalało i Ci wypakuje z dat na zwykłe Mp3, ale poczytaj. O ile masz gre wypakowaną unpackerem bo chyba tez konieczne. Najprosciej jak skopiujesz potem tytuł Mp-3 z gry i dasz go swojej Mp3-ce. Wtedy nie musisz grzebac w tekstowych. Łatwizna i musisz juz sam dochodzic reszty. Narazie "wyjezdzam". Za jakis czas pytaj pierwszego mądrali z sekcji modów :lol: Napewno Ci powie dokładnie ;) Pewno powie jak nie ruszy zebyś wyrzucił dat po kazdej zmianie o nazwie Music ewentualnie jakby nie zadziałało zebys próbował ze switchem ;) Powinno ruszyć bez jak dat wywalisz bo jak nie to ruszy z datu i bedzie jak było. Dat Ci stworzy nowy z Twoich Mp3 wiec przy kazdej zmianie bedziesz musiał wywalać. Gra bedzie sie ładowała troche dłuzej tworząc DAT. Chyba wszystko.
Z ;)