PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję kandydata na cesarza/króla do kampanii dualplayer



finker
11-05-2010, 09:23
Szukam kogoś kto podobnie jak ja polubił tryb kampanii w empire, jednakże uznał że AI w starciu z istotą myślącą nie ma szans i cała przyjemność z niego płynąca jest do dupy.

Zależy mi na doprowadzenia rozgrywki do satysfakcjonującego końca. Niekoniecznie chcę wygrać ale będę grał o zwycięstwo. Proponowałbym spotkania ok 2-3 razy w tyg. Generalnie popołudniu od godz 20 lub później, do godzin nocnych. Gra porankami niewykluczona.

Proponowane ustawienia początkowe:
poziom H/Normal
czas tury bez ograniczeń
czas bitwy 60 minut
rozmiar jednostek ultra
przejmowanie AI w bitwach. Tak-jeśli przynajmniej jeden gracz zechcę rozegrać bitwę

Do tego kilka zakazów i nakazów
Zakazane jest posiadanie okrętów rakietowych i keczy bombowych przez graczy
Zakazane jest posiadanie możdzieży oraz rakiet przez graczy, w przypadku gdy ma je AI - są one wycofywane z pola walki z mniej więcej równowartością ~ oddziałów strony przeciwnej
Istnieje limit 10 oddziałów artylerii na państwo
Każda armia gracz może posiadać co najwyżej 3 oddziały artylerii, w przypadku AI - oddziały artylerii powyżej limitu są wycofywane z mniej więcej równowartością ~ oddziałów strony przeciwnej
Flota transportowa musi posiadać co najmniej jeden okręt klasy fregaty lub wyżej na każdy transportowany regiment. W przypadku Transportu 10 lub więcej regimentów w skład floty musi również wchodzić co najmniej jeden okręt liniowy. Czyli w przypadku transportu 6 oddziałów flota musi zawierać co najmniej 6 fregat klasy 6th klasy. A w przypadku transportowania 11 regimentów flota musi zawierać co najmniej 1 okręt liniowy i 10 fregat 6 klasy. Liczba galer, brygów, slupów nie ma znaczenia.

Sądzę że najbardziej satysfakcjonująca rywalizacja istnieje na linii Wielka Brytania/Niderlandy - Francja/Hiszpania
Bo wtedy dochodzi do konfliktów kolonialnych i starć morskich w wielkiej skali. Więc proponowałbym aby gracze podjęli grę państwami w tej osi.

Ewentualne zmiany powyższych jak najbardziej możliwe, wszystko jest do dyskusji.
Kontakt na privie i na gg 8077931
Pozdrawiam

Beynes
11-05-2010, 12:17
A da się grac w ETW w kampanie dualplayer taka jak w NTW ? :|

W kazdym badź razie ja jestem chetny na partyjkę w NTW na modzie the Rights of Man 2 na poziome hard/hard z graniem wszystkich bitew :) Wielka Brytania vs Francja ew. Rosja vs Francja ev Austria vs Francja :P ew. Prusy vs Rosja :D

finker
11-05-2010, 17:16
Da się grać. Wręcz powiedziałbym odwrotnie to w NTW da się grać tak jak się gra w ETW. Bo przecież to Empire było pierwsze ;)

Ja Napoleona nie mam, jeszcze mi się Empire nie znudziło więc ja z Tobą Beynes nie zagram.

Beynes
12-05-2010, 17:03
Już wiem. Jest jakaś multiplayer beta, którą się aktywuje. Powiedz mi jak to aktywować to odkurze ETW i mogę zagrać. W NTW na Tromie gra się wyjebiście, ale trudno tam o profesjonalną wojnę morską na dużą skalę. A w ETW rasowa wojna na morzu, jest możliwa. Ale najchętniej zagrałbym na jakimś modzie np. The Rights of Man pod Empire albo Imperial Splendor ew. jakiegoś moda morskiego etc. Bo wanilia jednak mimo wszystko, troche ssie. Co sądzisz ?

Desaix
17-05-2010, 15:35
Hej

Jestem chętny na taką kampanię. Najchętniej Wielka Brytania vs Francja (ew. Niderlandy). Z czym mam jedno zasadnicze zastrzeżenie. Najlepiej byłoby po prostu zagrać na zmodowanej grze. Nie oszukujmy się, że wanilia mimo patchy wciąż nie porywa, a wyszło kilka całkiem fajnych modów do ETW, które są dopracowane z racji czasu który upłynął od premiery. Zlikwiduje to także konieczność tak drastycznych ograniczeń bo jeśli chodzi o graczy to nie widzę problemu aby takie nakładać, jednak wycofywanie jednostek kompa i równowartości po drugiej stronie brzmi mgliście i w praktyce - zupełnie bezsensu. Myślę, że dobry mod rozwiąże problem przegiętych unitów i braku balansu.

Proponuje Imperial Splendor albo lepiej The Rights of Man ew. jakiś mod, który kładzie nacisk na wojne morską, która będzie prawdopodobnie głownym polem rywalizacji. Ciekawie wygląda też American Revolution Mod, ale go można zostawić na później.

Co do czasu bitwy optowałbym raczej za 40 minutami. Napisałem na gg. Jeśli moja wiadomość nie doszła to moje gg brzmi: 3358593