PDA

Zobacz pełną wersję : probelm z aktualizacją steam



pestek78
13-05-2010, 10:30
Pomocy!
Gdy chcę zagrać w NTW cały czas włącza mi się aktualizacja platformy steam która na koniec wykazuje błąd - nie mogę zacząć grać :(

Amrod
13-05-2010, 10:52
Niestety moja szklana kula nie widzi jaki błąd Ci wyskoczył :(

pestek78
13-05-2010, 14:53
Witam
brak dostępu do: resource/vprofpanel.res
Zgodnie z poradą pana z serwisu CD PROJECT uruchomiłem komputer w trybie czystego bootowania wykorzystując narzędzia konfiguracji systemu "msconfig" - nie pomogło

voitek
13-05-2010, 16:11
Jesli problem wystepuje podczas wlaczania samego Steama to sprobuj wejsc w glowny katalog Steama na dysku i usunac wszystkie pliki, ktore nazywaja sie ClientRegisty.blob (czasem sa jeszcze ciagi znakow po tym)

Memnon[pl]
13-05-2010, 17:12
Lub po prostu zmień w steamie--->przejdź w tryb offline.Wtedy będziesz mógł grać w NTW.Oczywiście tylko w kampanie.

pestek78
13-05-2010, 17:25
Niestety - po wyrzuceniu tego elementu jest on znów instalowany przy uaktualnieniu platformy steam - potem wyskakuje ten sam błąd co zawsze :(((

pestek78
13-05-2010, 17:27
Problem polega na tym, że nie mogę wybrać wersji "graj off line" - nie mogę w ogóle wejść na steam! Przy próbie włączenia steam, lub gry od razu pojawia się okienko aktualizacji a dalej to co zawsze :((

Grand Admiral Thrawn
15-05-2010, 21:43
Tryb off line niczym nie różni się od trybu on line. I tak trzeba być podłączonym do sieci. I tak steam w swej nieograniczonej inteligencji będzie ściągał aktualizacje i tym podobne. Jest wiele podanych przykładów na TWcenter. Co ciekawsze niestety jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności są przypdakowo usuwane przez modów.

MaxZH
18-08-2010, 09:23
Też mam ten problem. Dla mnie to gorzej bo na działce nie mam internetu a ostatnio często tam siedzę.
Kiedyś nie pojawiały się aktualizacje i mogłem grać na działce w trybie offline. Teraz nie ma szans. Włącza się aktualizacja od razu po nacisnięciu ikonki NTW, a jak kliknę ANULUJ (aktualizacje) to komputer zwiesza się, nie reaguje, no i ostatecznie zareaguje tylko na reseta. Ale tak czy siak NTW nie mogę włączyć. To wyjaśnienie dla tych wszystkich którzy nadal twierdzą że jest tryb offline. Otóż można go oczywiście wybrać, ALE PO AKTUALIZACJI steama. A on (steam) bez internetu się niezaktualizuje.