PDA

Zobacz pełną wersję : Rozmiary jednostek w Napoleonie



Desperado32
22-05-2010, 11:14
Ostatnio testuję moda All In One(Total Faction).Wygląda ciekawie,można zagrać każdą nacją i do tego nie koliduje ze spolszczeniem(Jak przystało na hardcorowca wybrałem grę polską,która od początku ma totalnie przechlapane :twisted: )Ale oczywiście chciałoby się więcej rozmachu w bitwach.Zwiększyłem więc rozmiar jednostek dwukrotnie.Okazało się,że jest to bardzo proste.Wystarczy tylko w folderze C:/documents and settings/user/dane aplikacji/The Creative Assembly/Napoleon/scripts otworzyć plik tekstowy preferences script,znaleźć w komendach linijkę; campaign_unit_multiplier 1; i zamienić jedynkę na dwójkę; campaign_unit_multiplier 2; Automatycznie podwajamy sobie liczbę wojaków :) Lecz niestety nie podwaja się liczba armat w odzdziale artyleryjskim,a to oznacza,że poważnie osłabiona jest siła artylerii wobec tych dwukrotnie liczniejszych oddziałów.I właśnie z tego powodu założyłem nowego posta.Czy ktoś wie,który plik odpowiada za ilość armat w artylerii?Myślę,że przy 48 ludziach obsługi powinno być w oddziale 8 armat(skoro przy 24 są 4 armaty).Będę wdzięczny za pomoc i sugestie.

Godlike
11-06-2010, 14:14
Zainstaluj pack file managera pod NTW znajdziesz go na TWcenter ( teraz niestety nie działa więc nie dam dokładnego linka ) następnie otwórz plik pack który odpowiada za tego twojego moda i odnajdź units_stats_land i pozmieniaj sobie jak tam chcesz jeśli units_stats_land nie będzie w pliku pack twojego moda to znajdziesz do w data.pack.

pawelK
14-07-2010, 18:41
No i tak właśnie robię i liczba ludzi się nie zmienia mam moda od bart7.

stypek
08-10-2010, 16:31
mogłby ktoś dokładnie opisac zmiane ilości armat w ntw bo mam problem:p

adi
12-02-2012, 09:46
Chcialem zwiekszyc sobie liczbe jednostek. zmienilem w campaign_unit_multiplier 1 na odpowiednia wartosc i owszem zwiekszylo mi liczbe jednostek ale tlyko w na sp. Na mp bez zmian. Ma ktos pomysl jak to rozwiazac by na mp bylo wiecej jednostek, chodzi mi glownie o kampanie mp? Trom 2 zainstalowalem, zwiekszylo do 200/po reformie mass formation na 300 itp ale jednak chce wiecej:>

Przemysł II
12-02-2012, 10:04
Aby grać na multi gra musi być kompatybilna po obu stronach, czyli aby grać twój partner w grze musiałby mieć takie same pliki ( odpowiednio zmienione). Do tego pewnie inne pliki odpowiadają za multiplayer.

adi
12-02-2012, 10:17
Aby grać na multi gra musi być kompatybilna po obu stronach, czyli aby grać twój partner w grze musiałby mieć takie same pliki ( odpowiednio zmienione). Do tego pewnie inne pliki odpowiadają za multiplayer.

To nie problem bo z kumplem gramy kampanie mp wiec bedziemy mieli takie same pliki.
Ano, na to wychodzi,ze inny plik pod mp a inny pod sp.