PDA

Zobacz pełną wersję : Program do przycinania filmu



Demon
22-05-2010, 23:34
Witam,
nie wiem czy założyłem temat w dobrym dziale, ale co tam... Chciałbym się dowiedzieć jakim programem obrobić tak film, aby go przyciąć, jednak nie chodzi mi o przycięcie np. napisów końcowych tylko kawałka obrazu, np. 50 pikseli z prawej i 50 pikseli od góry. Potrzebne mi to jest do obcięcia pulpitu(?) podczas gry w Napoleonie bo chcę zrobić filmik. Najlepiej gdyby program był w polskiej wersji. Z góry dzięki!

PS Jeśli temat jest w złym dziale proszę o przeniesienie i przepraszam.

Haller
23-05-2010, 10:05
Vegas Movie Studio Platinum

Najlepszy program w którym da się przycinac filmy z każdej strony. Ja także robiłem z nim filmik w napoleonie i także przycinałem z każdej strony, aby nie było widac, np mapki albo wykresu przewagi. :)

Ja mam program po eng, więc nie wiem czy jest po polskiemu.

Demon
23-05-2010, 11:27
No dzięki tobie się przełamałem i zainstaluje ten program. Nie robiłem tego wcześniej bo nie posiada on polskiej wersji, ale jak zobaczyłem filmiki o nim to chociaż sprawdzę czy będzie mi odpowiadał. Dzięki!

PS Jakbyś jeszcze napisał gdzie ta opcja przycinania się znajduje to byłoby fajnie :lol:

Haller
23-05-2010, 15:00
Kiedy masz już film na linii czasowej, to kliknij na niego PPM i włącz Video Event Pan/Crop
Tam możesz ucinac filmik :)

Demon
23-05-2010, 15:20
Naprawdę wielkie dzięki! Szukałem takiego programu od chyba miesiąca. Wreszcie zrobię normalny filmik. :lol: