Zobacz pełną wersję : Polityka pieniężna Polski
Tutaj możecie poprowadzić dyskusje na temat polityki pieniężnej w naszym kraju.
wg.mnie pieniądz powinien być oparty na parytecie jakiegoś towaru. Dzięki temu jego wartość będzie się samodzielnie regulowała, i będzie to kolejny krok w stronę kapitalizmu.
EDIT:Może się ktoś wysili?
Vondagar
26-05-2010, 18:30
Polska juz dawno sprzedana i zadłużona... po uszy. nie dziwi was wielkośc obciązeń podatkowych? Przciętny polak opłaca podatki rzędu 80%. Natomiast duza częśc naszego społeczeństwa wierzy ze to idzie na cele słuszne i szczytne.
Dodam jeszcze:
Jak polska ma niby iść do kapitalizmu skoro kapitalizm juz dawno zostal od srodka zniszczony przez bankierów zydów, FED, zabójstwo Kenediego, bank światowy, oraz socjalistyczna Unię Europejską?
USA do 1900 roku mialo 3% podatku i byl to najbardziej kapitalistyczny kraj na świecie, potem zniesiono parytet złota, stworzono FED i los świata zostal przesądzony, wszyscy maja długi w stosunku do ciągle tych samych banków zarządzanych przez Żydów, a podatki dochodowe ida na spłate odsetek ciągle rosnącego długu. Domino zaczeło sie spyać ... Grecja? teraz Hiszpania?
EDIT:Może się ktoś wysili?
Ja się nie wysilę. Znudzi Ci się kiedyś zakładanie nowych tematów? ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved. Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin©