PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja imperialna



Titus
31-05-2010, 13:58
Żeby było krótko, dwa pytania:
1) czy można jeszcze dostać polską wersję językową edycji imperialnej NTW? Może ktoś widział jeszcze...
2) mając oryginalną angielską wersję imperiala NTW można zmienić język na polski?

voitek
31-05-2010, 14:06
Nie ma znaczenia w jakim jezyku zainstalujesz gre, potem mozna to zmienic w Steamie. Jednak jesli chcesz sprowadzic gre, np. ze Stanow, nie uda ci sie jej nawet zainstalowac, sa blokady regionalne.
Edycja kolekcjonerska moze byc jeszcze w Media Markt w Markach (Centrum Handlowe M1)

Pop517
31-05-2010, 14:08
ja calkiem niedawno widzialem jeszcze pare pudelek w bydgoskim saturnie ale zawsze mozna na allegro sprobowac ;)

AgentMax
31-05-2010, 15:17
Niedawno na allegro kupiłem Imperial Edition w wersji europejskiej. Nie było żadnych problemów z językiem, który trzeba zmienić w opcjach Steam.

Titus
31-05-2010, 16:18
Niedawno na allegro kupiłem Imperial Edition w wersji europejskiej. Nie było żadnych problemów z językiem, który trzeba zmienić w opcjach Steam.

I masz teraz normalną wersję z dubbingiem polskim? Czy czymś się różni od polskiego wydania imperiala?

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

voitek
31-05-2010, 16:30
Jezyk mozesz swobodnie zmieniac w Steamia po zainstalowaniu gry, gdy go zmienisz gra po prostu sciagnie odpowiednie pliki dzwiekowe i tekstowe. Bedziesz mial normalna polska wersje