PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja bez Steam'a



pepeso
04-06-2010, 01:08
Witam,
zakupiłem gre na allegro. Przy instalacji porażka: CD key wykorzystany z innym kontem S.!
Krew mnie zalewa...

Można przeprowadzić procedurę resetowania klucza, ale naprawde nie mam na to siły.

Czy można uruchomić instalacje w offline , bez stem'a?

Proszę o pomoc.

Rue
04-06-2010, 05:25
Nie można bez cd keya.

pepeso
04-06-2010, 08:00
Nie można bez cd keya. :?:

CD key'a mam! Full legal , fizyczną wersję.

Pytałem się, czy można instalację przeprowadzić offline bez steam'a?

WielkodusznyBezduszny
04-06-2010, 09:08
Możesz zainstalować przez program phonefix( czy coś takiego). Ten program wypakowuje ci pliki. Trochę to trwa, ale warto ;) Teraz wiesz, że cd-key jest przypisany do danego konta steam, więc do niego napisz.

voitek
04-06-2010, 17:23
Skontaktuj sie z gosciem, zeby dal ci login i haslo do konta, do ktorego gra jest przypisana, jak nie bedzie chcial zazadaj zwrotu kasy

Mnil
06-06-2010, 08:46
dokładnie, musi dać CI cd-key'a inaczej możesz zgłosić do allegro tą aukcję.


tak jakby sprzedawał klucze do cs'a i dał wykorzystany klucz.

pepeso
06-06-2010, 19:48
Witam,

dziękuje za pomoc.

CD-key'a mam :P

Właśnie walcze z gościem u którego kupiłem gre. Powinno się udać :?


Próbowałem wykorzystać program Phoenix 1.2
Udało mi się rozpakować ze skryptów *.sim pliki *.sid z danymi (po rozpakowaniu : 17,1 GB).
Niestety po opreacji rozpakowania brakuje plików plików wykonalnych (*.exe itp.), a żadnego "razora" nie dorwałem co by czystą wersję pociągnął.
Podałem się, ponieważ nie mam czasu ściągać "toreków" >12 GB :lol:


Pozdr.

Knecht
14-06-2010, 07:18
Radzę na przyszłość kupować gry w empiku, na allegro to często robią nas w konia a w empiku można zamówić grę do ich salonu i za przesyłkę się nic nie płaci 8-)

OskarX
16-06-2010, 16:24
Radzę na przyszłość kupować gry w empiku, na allegro to często robią nas w konia a w empiku można zamówić grę do ich salonu i za przesyłkę się nic nie płaci 8-)

Radzę NIE kupować w empiku, chcieli mi wcisnac empire za 130 zl, jak juz sie zdecydowalem to sie okazalo ,ze nie ma...na allegro kupilem za 70 zl w folii :D Saturn najlepszy :)