PDA

Zobacz pełną wersję : Siatkówka - Polska reprezentacja!



Hetman
05-06-2010, 10:11
Dziś rozpoczyna się Liga Światowa dla naszej reprezentacji a stawimy czoło Niemcom :twisted:

po za tym w grupie D mamy rywali:
Kubę - chce rewanżu za przegrane w najbardziej decydujących momentach
Argentyna - zobaczymy czy tym razem uda im się doprowadzić grę do tie-break'a

zapraszam fanów reprezentacji do dyskusji

Nezahualcoyotl
05-06-2010, 11:43
Interesujacy jest fakt ze siatkowka przy mniejszych nakladach finansowych odnosi wiecej sukcesow anizeli pilka nozna ;)
Nasze reprezentacje(zenskia i meska) odnosza regularnie sukcesy na miedzynarodowych turniejach i sa zaliczane do scislej swiatowej czolowki dostarczajac kibicom niezapomnianych chwil oraz ekscytujacych spotkan :!: Z pewnoscia to zasluga ludzi odpowiedzialnych za rozwoj szczypiornistwa w Polsce,ktorzy cenia sobie bardziej sukcesy tej dyscypliny anizeli stan wlasnych kont ;) No i oczywiscie sami zawodnicy wkladajacy maksimum zaangazowania i serca do swojej pracy...
Chcialbym i zycze zeby bialo-czerwoni zaszli az do Finalu :D

Nagano
05-06-2010, 11:52
pewnoscia to zasluga ludzi odpowiedzialnych za rozwoj szczypiornistwa w Polsce,ktorzy cenia sobie bardziej sukcesy tej dyscypliny anizeli stan wlasnych kont

Dyscypliny Ci się pomyliły :lol:

Nezahualcoyotl
05-06-2010, 11:54
Ups :lol: :lol:...nie bede poprawial ;)

Hetman
05-06-2010, 12:13
Ale fakt, faktem, że w rankingu FIVB nasi są na 5 miejscu na świecie :mrgreen: ;)

http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Ranki ... 009_11.asp (http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Rankings/Rank_men_2009_11.asp)

odi.profanum
05-06-2010, 13:16
Budżet Skry jest ponoć połową budżetu Wisly, wiec nie takie małe pieniadze ( ok 20 kilka milionów zł)
Ale prawda taka, że liga polska jest w 3 najlepszych na świecie to i efekty są. Dopiero 5 miejsce w tym rankingu? Zasługujemy co najmniej na 3 :)

Aquila
05-06-2010, 13:42
Ja interesuję się najwięcej piłką nożną :P, wciąga mnie Basket, ale taka Bułgaria przed nami w siatkówce ?

Oczywiście życzę powodzenia naszym :mrgreen:

LEGION
05-06-2010, 16:44
To jest śmieszne, że pompujemy w Piłkę Nożną pieniądze w polsce.. chociaż nasi zawodnicy nie wiedzą jak się w nią gra.. (zresztą już o tym gdzieś pisałem) a siatkówka jak i parę innych sportów nie docenionych (finansowo oczywiście).. płaci się tym, którzy wygrywają.. a przynajmniej powinno się.. i oczywiście liczę, że w tym roku będzie pierwsze miejsce w lidze światowej :) .. bo tutaj w przeciwieństwie do piłki nożnej liczymy na sukcesy a nie na "wyjście z grupy" :lol: lub "wygraną z Niemcami" :lol: ..

Nezahualcoyotl
05-06-2010, 21:51
Niemcy wracaja po szczesciu latach nieobecnosci do LS a my im dajemy prezent powitalny :!: Mam nadzieje ze to wypadek przy pracy wszak ich trenerem jest ten sam ktory uczynil z Nas wicemistrzow swiata ;)

Hetman
06-06-2010, 00:09
Niemcy wracaja po szczesciu latach nieobecnosci do LS a my im dajemy prezent powitalny :!: Mam nadzieje ze to wypadek przy pracy wszak ich trenerem jest ten sam ktory uczynil z Nas wicemistrzow swiata ;)

Aż bolało mnie do 4 seta, co jak co ale Niemcowi takiego czegoś dawać nie można, bo oddasz mecz to sięgnie po ziemie :lol: :mrgreen: