PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją Empire (brak miejsca na dysku)



Xabi
05-06-2010, 21:08
Właśnie chce zainstalować empire total war ale:nakombinowałem,podczas wyboru gdzie ma zostać zainstalowana gra dałem d ale pojawił mi się jakiś komunikat więc dałem na c znowu to samo ale dałem sam nie wiem gdzie dobra nie było komunikatu zakładam konto na steam wpisuje kod z instrukcji dobra pojawia się wybór języka daje polski daje instalacja coś się ładuje i wyskakuje wymagane miejse na dysku:ileś tam mb, posiadane miejsce na dysku:ileś tam mb.Wiem tylko że różnica była ok. 200mb dla wymaganego miejsca czyli miałem za mało miejsca na dysku ale za cholere nie wiem co to za dysk.Próbowałem usunąć coś z każdego dysku i c i d ale nic sie nie zmieniło.Chce więc zmienić dysk na którym to ma być zainstalowane ale za cholere nie wiem jak to zrobić!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Wiem jeszcze że podczas każdej takiej próby liczba posiadane miejsce to znów rośnie to spada o okolo 10mb na każdą próbę a ja nic nie robie(tylko się wściekam).Co to znaczy. :( Help my.

Dagorad
05-06-2010, 21:16
Gra instaluje się tam gdzie steam. Więc na tym dysku na którym masz steam masz też za mało miejsca.

Jarl
06-06-2010, 00:19
Zły dział, zła nazwa tematu, a o interpunkcji już wypowiadać się nie będę... skoro ty nie chcesz starać się, aby przyjemnie przeglądało się forum to czemu my mamy starać się, aby ci pomóc?

Odinstaluj Steama i zainstaluj go jeszcze raz tam, gdzie masz najwięcej miejsca na dysku (pamiętaj, że masz do ściągnięcia jeszcze trochę łatek). Wtedy rozpocznij instalację Empire.

Xabi
06-06-2010, 07:31
Ha mam inny problem.Odinstalowałem steama i próbuje zainstalować go ponownie.Daje na dysk d,na którym mam 300gb wolnego miejsca,ale pojawia się komunikat że program steam należy zainstalować na właściwym dysku twardym.Zmieniam więc lokalizacje na c gdzie mam 40gb wolnego ale znowu to samo,ten sam komunikat :o .

Pampa
06-06-2010, 07:31
wystarczy że przeniesiesz steam na inny dysk, nie musisz odinstalowywać;)