PDA

Zobacz pełną wersję : brak jednostek



tommytauzen
17-06-2010, 08:29
witam. wiem że temat był poruszany ale mam go rozwiazany częściowo, otóż jesli chodzi o jednostki Legionu Polskiego nie mam problemu po zajeciu Wielkopolski dostaje możliwość werbunku 4 oddziałów, natomiast mam problem ze Szwajcarami, zajecie tego regionu nic nie daje do werbunku mam tylko jednostki francuskie, próbowałem ten problem rozwiąć w sposób zajecie regionu jak i wyzwolenie w tym pzrypadku jako wsparcie też otrzymałem jednostki francuskie, myslalem ze może powodem jest kwestia budynków ale mam koszary ciągle rozbudowywane aż do najwyższego poziomu i dalej nie mam mozliwości werbunku Szwajcarów. To samo tyczy sie gry Anglikami i jednostek Królewskiego Legionu Niemieckiego na poczatku kampanii dostaje jeden oddział liniowców KLN i koniec, domyslam sie że chyba kluczem do pozyskiwania tych jednostek jest region Hanover ale też zajecie wyzwolenie tego regionu nic mi nie daje, jako budynek też posiadam koszary :( poza tym byłbym wdzięczny gdyby ktoś mnie uswiadomił w kwestii zakupu przez steam chodzi mi głownie czy można dokonywać transakcji przez karte bankomatowa czy kredytowa (tej opcji akurat sie obawiam) a moze istnieje jakas inna opcja dokonywania zapłaty? z góry dzieki za odpowiedź.

Mosca
17-06-2010, 11:07
Szwajcarów rekrutuje się po wybudowaniu 3 poziomu koszar w tej prowincji ( powinni być w drzewku ) jeśli chodzi o Legion Niemiecki to niestety zajęcie Hanoweru nic nie daje przynajmniej na razie ( może to zmienią). Płacimy kartą kredytową , ewentualnie można kupić za pomocą systemu Pay Pal ( gdzieś jest instrukcja jak należy postępować w tym systemie)

tommytauzen
17-06-2010, 11:43
jeśli chodzi o Legion Niemiecki to niestety zajęcie Hanoweru nic nie daje przynajmniej na razie ( może to zmienią). czyli na dzien dzisiejszy nie ma możliwości jakiejkolwiek możliwości werbunku KLN? bo ja jeszcze myślałem nad jedna opcja w opisie jednostek KLN ostatnio wyczytałem że brały sie one z zajętego przez Francuzów Hanoveru myślałem wiec nad taką opcją żeby doprowadzić poziom rozwoju technologicznego wojsk w Anglii na najwyższy poziom i nie zajmować Hanoveru ewentualnie jak inna frakcja niż Francja go zajmie oddać go Francuzom do tej pory gdy grałem Angolami zawsze region Hanoveru dosyć szybko wchodził pod moja władze i nie szło tego manewru wypróbowac a kto wie może to byłby klucz do KLN.
A i jeszcze jedno przy zakupie przez PayPal wymagają adres mailowy. jest adres mailowy Steama to wystarczy? poza tym nie wiem jak fizycznie powiazać płatnośc przez Pay Pal z zamówieniem przez Steam? :( oki dzieki Nobilis znalazłem o steamie odpowiedni temat