Zobacz pełną wersję : Doświadczenie Kapłanów - kiedy wzrasta ?
Wyczytałem w instrukcji że w momencie kiedy nawróci sporo ludzi. Mój ksiądz stoi w miejscu gdzie nawracał z 17 % do 90% i ma tylko jeden pk doświadczenia.
W Antiochi mam z kolei 5 księży i dwóch kolesi ma po 3 punkty , jeden jeden punkt a dwóch 6 punktów. ( a byli budowani co turę )
Co wpływa na ich pobożność ?
- poziom budynków sakralnych (koscioły i katedry, gildia teologów)
- 'zwycięskie' pojedynki z heretykami, czarownicami
Musisz palić heretyków i wiedźmy.
To co napisali poprzednicy ale, także jak masz większą ilośc kapłanów na tym samym terytorium to Ci się szybciej "nabijają" . Na jednym terytorium grając Węgrami mam 10 kardynałów i dołączam kapłanów, na nowy teren i co chwilę mam swojego papieża ... :?
A mam jakąś szanse na nominację kardynała jeśli mam tylko jeden "krzyżyk" u Papieża ?
Mam paru księży z 7 gwiazdkami a Papież nominuje księży innych krajów z np. 6 gwiazdkami.
EDIT: Właśnie nominował mi Kapłana z 9 gwiazdkami mimo że mam jeden krzyżyk u Papierza. W dodatku mój Kapłan jest drugi po Papieżu :]
Tylko co to daje ?
http://img42.imageshack.us/img42/886/papafi.jpg (http://img42.imageshack.us/i/papafi.jpg/)
Nezahualcoyotl
03-07-2010, 12:17
Dzieki temu Twoj sluga bozy jest pierwszy w kolejce do objecia schedy po obecnym papiezu(jesli dostanie wystarczajace poparcie od pozostalych frakcji oczywiscie ;) )
To marne szanse : ] Papież ma 40 lat. Mój kapłan 56, a w dodatku prowadzę wojnę z każdym europejskim narodem :]
Nezahualcoyotl
03-07-2010, 12:35
Naslij na obecnego pape Aniola Smierci i zobacz co z tego wyniknie ;)
I oczywiście zobacz, czy masz jakieś sojusze, bo małe szanse masz na to, że jak ich nie posiadasz to zostaniesz wybrany papieżem ( a raczej Twój kardynał ). Bo zazwyczaj wtedy głosują na innych :P
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved. Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin©