PDA

Zobacz pełną wersję : Taktyka gry



Mariooooo
02-07-2010, 09:56
Witam mam pewien problem.Otóż Empire kupiłem zaraz po premierze pograłem pewien czas na multi radziłem sobie całkiem nieźle.Następnie zrobiłem sobie dość dużą przerwę od Empair.Kilka dni temu postanowiłem wrócić i zauważyłem że bardzo mało ludzi gra już w Empire a ci co grają przyjęli taktykę bunkrowania się tzw.pierwsza linia lekka piechota druga linia gwardia lub piechota liniowa mogą tak stać i czekać na wroga cały dzień .Ma ktoś może pomysł jak poradzić sobie z takim ustawieniem wojsk?

Demon
02-07-2010, 10:26
No faktycznie, na początku, bitwy wyglądały inaczej. Teraz są to głównie podchody strzelcami i nic więcej. Denerwujące, ale inaczej nie zagrasz. Musisz też grać strzelcami, czyli tak jak oni. Najczęstsze zasady to gra bez artylerii i max 4 lub 5 strzelców, więc opracuj sobie jakąś armię i nią graj.
Co do kampienia to też jest już to normalne. Oczywiście gracz bardziej doświadczony tego robił nie będzie, bo wie czym to skutkuje. Wiedziałem raz gracza, który wcale nie ruszał się z miejsca, ale to są już skrajne przypadki.
Więcej ludzi gra w Napoleona. W Empire mało, także jeśli chcesz mieć większy wybór w grach multi kupuj NTW.

OskarX
05-07-2010, 11:41
mogą tak stać i czekać na wroga cały dzień.

I nawet całą noc! Raz grałem, gościu czekał 3 godziny jak ruszylem i udalo go sie pokonac, chociaz walil na poczatku mozdziezami [automatycznie, bo wtedy nie gral] jak go pokonalem to po minucie na steam mi zaczal pisac, ze niby usnal [tak na pewno o 22 czy 23...] Przewaznie robia 65% strzelcow na poczatku potem piechota liniowa i konnica...nudna taka gra.

HUNTER
21-07-2010, 06:01
Mnie to po trochu irytuje... ale jak widzę że koleś tak robi zawszę próbuję Line Inf od frontu, koniki z boku i zamiast tłuc to to 3 / 4 odziały konnicy ( u mnie 2 hus i 2 lek dragoni ) robią przemarsz (przejazd?) wzdłuż linni lekkiej piechoty. Jak noob to podziała jak lepszy będzie trudniej ale wygrywam ;P będzie ciężko tylko jak się liniówka jego włączy.