PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kodem produktu



Infantryman
03-07-2010, 09:26
Witam mam problem z kodem produktu.
Po wpisaniu kodu wyświetla się informacja:

,,Kopiuj kod produktu.
Podany kod produktu jest niepoprawny, ponieważ został już aktywowany przez konto Steam. Aktywacja produktu Napoleon: Total War Intel Promo nie została sfinalizowana."

Jakby co to odkupiłem grę od kolegi, bo chciał za nią śmieszne pieniądze. Czy to ma jakieś znaczenie??
Czy da się to jakoś naprawić.

voitek
03-07-2010, 09:32
Kolega cie zrobil w kakao bo gry na steamie sa przypisane do konta, musisz wziac od niego login i haslo

Mariooooo
03-07-2010, 09:44
Już wiesz czemu chciała śmieszną forse :lol: Napoleon jest przypisany do jednego konta steam

maciejek59
03-07-2010, 11:29
wielkie sorry za offtopic ale mnie to aż bije po oczach.
Kolego wyżej pisze się konta nie kąta ;)

Amrod
03-07-2010, 13:25
Kolega cie zrobil w kakao bo gry na steamie sa przypisane do konta, musisz wziac od niego login i haslo
Od razu w kakao, przecież takich pomyłek było mnóstwo przy premierze, bo nie jest to normalne w naszym społeczeństwie, że gry nie można odsprzedać ;)
Musisz, tak jak tu już pisano, poprosić i hasło i nazwę konta Steam w którym aktywował grę, a następnie koniecznie zmienić hasło i email w ustawieniach konta, żeby nie mógł go odzyskać.

Infantryman
05-07-2010, 12:28
Dziękuje wszystkim za pomoc.
Po prostu nie wiedziałem, że tak się może stać bo poprzednią część czyli ETW kupiłem normalnie w sklepie.


Skoro problem rozwiazany, to zamykam. Joopiter