PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z grą



kubusek12
08-07-2010, 18:27
Kupiłem grę. Nie ściągnąłem :D .
Gdy już zainstalowałem, właczam Steama i biorę "Graj". Pisze : Przygotowywanie do uruchomienia Empire: Total War..
Czkeam, czekam i okienko, PUF! :o Znika... :evil:. Biorę to jeszcze raz i gdy jest te okienko po sekundzie znika i się pojawia, znika i się pojawia i tak w kółko :!: Próbowałem ściągnąć Steama i włączyć grę przez ściągnietego steama. Dzieje się to samo... :evil:
Reinstale nic nie pomagają, powiedzcie co mam robić? =(

vlad77
08-07-2010, 20:11
A poczekałeś, aż steam pobierze aktualizacje? Bo tych jest ok 2GB (przynajmniej u mnie) gra zajmuje 14,x GB, a aktualizacje dochodzą do 16,x GB.

kubusek12
08-07-2010, 21:29
Lol, no pewnie to po tych aktualizacjach tak się robi, próbowałem je zatrzymać i usunąć ale nie wiem jak.
Więc, o co chodzi :?:

Demon
08-07-2010, 21:39
Chciałeś nie instalować aktualizacji :?: :shock:

vlad77
08-07-2010, 23:19
Kubasek pobieraj aktualizacje, bo bez nich nie zagrasz, możesz oczywiście przejść w tryb offline, ale to nic nie da. Empiere 1.0 ma więcej bugów niż twór Billa.

Memnon[pl]
09-07-2010, 00:01
Jeżeli już zacząłeś pobierać aktualizację i przerwałeś to nawet przejście na tryb offline nic Ci nie da.Musisz dokończyć aktualizację żeby grać.

kubusek12
09-07-2010, 10:19
Czy wy nadal ni rozumiecie?
Jak ściągnąłem aktualizacje (zreszta od razu po pierwszym zainstalowaniu gry) właśnie pojawił się ten błąd.
Próbowałem nie ściągać aktualizacji przez Steama. Chciałem ściągnąć oddzielnie z internetu. :geek:
Więc czemu nie mogę włączyć gry :?: :shock:

vlad77
09-07-2010, 12:12
Jak ty chciałeś oddzielnie z internetu je pobrać?
Przecież steam wszystko sam instaluje...

kubusek12
09-07-2010, 12:31
No właśnie, chciałbym tym razem żeby steam nie ściągał tego tylko żebym oddzielnie to ściągnął to.
Ale WGL NIE POMAGASZ.
No więc wiecie o co chodzi czy nie?

Memnon[pl]
09-07-2010, 15:41
Jeżeli Cię dobrze rozumiem-a mam z tym trudności...To masz ściągnięte aktualizacje z neta i zainstalowane ręcznie?Jeżeli tak to się nie dziwie że gra Ci nie idzie.Instalowane w ten sposób aktualizacje steam rozpoznaje jako piractwo :!: Musisz przeinstalowac gre i ściągnąć aktualizacje TYLKO i wyłącznie za pomocą steam-innego wyjścia nie masz.

vlad77
09-07-2010, 17:51
A jeżeli nie chcesz w ogóle pobierać, to jak instalujesz przełącz steam w tryb offline i w ogóle nie włączaj online.

kubusek12
09-07-2010, 18:40
Kurcze, nie wiedziałem ze ludzie na forum mogą być tak za pszeproszeniem tępi.
ŚCIĄGNĄŁEM AKTUALIZACJE ZA POMOCĄ STEAMA!!! GDY JE ŚCIĄGNĄŁEM GRA NIE DZIAŁAŁA!!

vlad77
09-07-2010, 19:44
Kupiłem grę. Nie ściągnąłem :D .
Gdy już zainstalowałem, właczam Steama i biorę "Graj".

Z tego wynika, że nic nie pobrałeś tylko na gołej instalce chciałeś jechać.


Pisze : Przygotowywanie do uruchomienia Empire: Total War..
Czkeam, czekam i okienko, PUF! :o Znika... :evil:. Biorę to jeszcze raz i gdy jest te okienko po sekundzie znika i się pojawia, znika i się pojawia i tak w kółko :!:

To (przynajmniej w części) świadczy, że gra uruchamia się tak jak powinna.


Próbowałem ściągnąć Steama i włączyć grę przez ściągnietego steama. Dzieje się to samo... :evil:
Reinstale nic nie pomagają, powiedzcie co mam robić? =(

Z tego, że instalowałeś grę nie wiadomo na co, bo steama nie miałeś podczas pierwszej (bynajmniej) instalacji.

I ty jeszcze od nas czekasz wyrozumiałości? Weź przedstaw swój problem, dodaj może jakiś screen. Podaj dane techniczne sprzętu, a nie tylko czekasz na manne z nieba, co my czarodzieje, że wiemy co się u ciebie na kompie dzieje?

kubusek12
10-07-2010, 13:23
Spokojnie, Kuba, tylko spokojnie nie daj się sprowokować tym nic nie rozumiejącym ludziom ludziom...

Ok, skoro nadal nie rozumiecie, napisze to jeszcze raz.

Kupiłem grę, zainstalowałem steama, zainstalowałem grę, ściągnałem aktualizacje (przez Steama) i włączyłem grę,
pojawia sie okienko z napisem przygotowywanie do uruchomienia gry ETW.
czekam czekam i nic się nie dzieje, okienko znika i nic. Gra się nie włącza. Próbuję jeszcze raz właczyć ale gdy pojawia się okienko, po chwili znika i się pojawia, znika i się pojawia i tak w kółko. Dlaczego tak się dzieje, i dlaczego gra się nie włącza?

Rozumiecie wreszcie mój problem czy nie? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!:

P.S.
Jeżeli nadal nie rozumiecie, steama miałem podczas swojej pierwszej instalacji :!: :!: :!: :!:

P.S. 2
Mam kartę graficzną GE Force 9800 GT, 2 gb ramu... coś jeszcze potrezba żebyście zrozumieli?

Gaius Julius
04-08-2010, 20:51
tylko pytanie co tu ma grafa do rzeczy? Sprawdź ewentualnie czy masz włączoną opcję automatycznego updatetowanie...

PS. Trochę zmień ton kolego bo to, że Ci pomagamy to tylko i wyłącznie nasza dobra wola poza tym nam nie płacisz za pomoc,
równie dobrze możemy sobie olać Twój problem i radź sobie sam.

Nie ukrywam, że to na prawdę dziwny problem nigdy się nie zdarzał ani mi ani innym na tym forum