PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubiony rodzaj KO



Balduran
11-07-2010, 18:52
Z nudow przegladnalem troche stare tematy i co dziwne, zauwazylem, ze nie ma jeszcze takiego tematu.
Wiec stawiam takie oto pytanie - W jakie kampanie najbardziej lubicie grac?
Moj ulubiony rodzaj to kampania krzyzacka bo tury sa robione w miare szybko, a do tego graczy jest troche wiecej niz w Brytanii, czy Krucjacie. No i dochodzi jeszcze swietny klimat, jesli pozostali gracze tez sie wczuja :D

P.S Male i wielkie kampanie podzielilem na te na podstawce i na WWmwE. A TDO nie ma w ankiecie bo chyba niczym sie nie rozni od WKO na modzie.

Volfgan
11-07-2010, 19:10
Tu masz podobne głosowanie:
viewtopic.php?f=22&t=586&start=0 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=22&t=586&start=0)

Ale to zawiera więcej opcji. Dla mnie oczywiście Krzyżacy. ;)

Balduran
11-07-2010, 19:26
No i tamta ankieta dotyczy raczej single playera :)

Destro7er
12-07-2010, 13:50
Wacham się pomiędzy WWMWE (mała i duża kampania) a Broken Crescent. Obie są bardzo fajnie zrobione, oczywiście technicznie lepsze jest BC, ale WWMWE ma super ogarniętą mapke, oraz jest balans pomiędzy państwami, czego nie ma w BC, tak więc postawie na WWMWE w wielkiej kampani ( chociaż tury potrafią ciągnąć się niemiłosiernie długo : ) )

Rapsod
12-07-2010, 16:45
oczywiście technicznie lepsze jest BC

Co takiego?

Volfgan
12-07-2010, 16:54
Uważaj co piszesz przy Rapsodzie :D

Rapsod@
Spójrz na podsumowanie jego postu, wybrał poprawnie :P

Destro7er
12-07-2010, 19:15
Wacham się pomiędzy WWMWE (mała i duża kampania) a Broken Crescent. Obie są bardzo fajnie zrobione, oczywiście technicznie lepsze jest BC, ale WWMWE ma super ogarniętą mapke, oraz jest balans pomiędzy państwami, czego nie ma w BC, tak więc postawie na WWMWE w wielkiej kampani ( chociaż tury potrafią ciągnąć się niemiłosiernie długo : ) )

Chodziło mi głównie o tekstury jednostek itp. W BC większość elementów jest bardzo oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju, w WWMWE zaś jest ich zdecydowanie mniej.

Krzyzak
13-08-2010, 15:16
Ja jestem za Krzyżakami ... W większych kampaniach tury ciągną się niemiłosiernie długo co jakoś zanudza rozgrywkę :D

OskarX
13-08-2010, 15:50
W krzyżakach jest przeważnie tak samo, np. nigdy hre nie walczylo z danią. Najszybciej idzie krucjata i jest calkiem fajna. Zaglosowalem na "Małe kampanie (na podstawce)" po prostu magia dyplomacji ;)

Krzyzak
13-08-2010, 17:31
Ale mnie na przykład zniechęca długość trwania tur :D Czy to w MKO czy WKO ...