PDA

Zobacz pełną wersję : Kod na nieśmiertelność generała nie działa.



ProX
12-10-2009, 13:02
Witam forumowiczów!
Jestem nowy i witam wszystkich, mam prośbę: czy ktoś zna sposób żeby uczynić byle jakiego generała nieśmiertelnym (choćby ze względu na wiek). Kod "invulnerable_general X" nie działa, może dlatego że nazwa "Flawiusz Juliusz" jest po polsku?

Proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedź! :twisted:

kuroi
13-10-2009, 06:12
Polskie nazwy chyba nie mają nic do rzeczy, spróbuj napisać "Flawiusz_Juliusz" ;)

ProX
13-10-2009, 14:21
Niestety nie działa, a i mówię od razu że mam: Orginalną wersje gry, antologię, ver. 1.5. Próbowałem zmienić sobie nacje do gry to w ogóle nie mogę jej zacząć...

Jarl
15-10-2009, 02:48
Może kombinuj z nazwami anglojęzycznej wersji gry, typu: Flavius Iulius?

Próbowałem zmienić sobie nacje do gry to w ogóle nie mogę jej zacząć...
"Zmienić", tj. odblokować?

ProX
15-10-2009, 14:05
Tak, odblokować. Po prostu wyciąłem i wkleiłem wszystkie do "playable", i nie chciało wystartować. Z kolei teraz zrobiłem tylko Grecję i działa :?: . Co do kodu to tak: jak go wpisuje to mi mówi "err:unknow komand" obojętnie czy wpisze z albo bez nazwy.
Może mam zły kod, bo działa jedynie ten na kasę z tych, które znalazłem... :?

Jarl
15-10-2009, 15:10
"unknown command" po angielsku oznacza po prostu "nieznana komenda", "nieznane polecenie". Widocznie masz zły kod.

Po prostu wyciąłem i wkleiłem wszystkie do "playable", i nie chciało wystartować.
A jak uruchamiasz grę z parametrem -show_err to co ci wyświetla?

ProX
15-10-2009, 15:52
Nic... ale proszę, zajmijmy się generałem. Przeszedłem już Rome, Rzymem, teraz chciałby drugi raz ale z nieśmiertelnym Flawiuszem (bitwy, wiek... itp.) Mógłbyś znaleźć gdzieś ten kod, bo mi nawet nie działa "add_population Y X". Jedyne co działa to "add_money X"
Prosiłbym najlepiej o gotowca (kod, nazwa generała).
A i jeszcze jedno, jest może kody typu "help", który pokazuje wszystkie dostępne?

PS: Dzięki za wszelką pomoc chłopaki. :mrgreen:

MiCz
20-11-2009, 12:38
xD pogódź sie ze śmiertelnościa xD bo gra z niesmiertelnym traci sens xD jak ci sie romek znudził to w Medievala II zacznij pykać xD co do kodów to jak masz antologie orginala to kody sa w ksiażeczce na końcu ale tej co była poza pudełkiem (wiekszej) tez mam orginała :mrgreen:

Argaleb
31-12-2009, 01:31
Eeee...a co to ma do rzeczy? Może po prostu kody ci nie chodzą bo popełniasz błąd przy ich wpisywaniu. Zresztą po co grać na kodach?

kuroi
31-12-2009, 19:04
Eeee...a co to ma do rzeczy? Może po prostu kody ci nie chodzą bo popełniasz błąd przy ich wpisywaniu. Zresztą po co grać na kodach?
Ten kod raczej nie działa wcale. Też sprawdzałem kilka razy i mi też nie działa (tak samo sprawdzałem capture_settlement)

sartek1
31-12-2009, 21:09
Ten kod mi też nie działa.Ale add_population XY powinien ci działać,u mnie działa.I z kodów działa mi też toggle_fow,process_cq Settlement,auto_win defender/attacker.Force_diplomacy,kill_character nie działają,wiecej kodów nie próbowałem :D .

11-01-2010, 11:41
Kurcze granie na kodach, nawet w łatwą podstawkę ...jest dziwne.To troszkę tak jak byś się sam oszukiwał.Niczego się nie nauczysz.Frajdy z tego żadnej.W istocie to i nawet takie dziecinne ... ;) pozdrawiam

Qarter
12-07-2010, 15:12
Na początek Witam. I nie pytajcie po co mi ten kod, że nie warto na czitach, po prostu go potrzebuje.

Ten kod invulnerable_general X nie działa, po wpisaniu

invulnerable_general Juliusz Flawiusz,


invulnerable_general Flawiusz_Juliusz


invulnerable_general "Flawiusz Juliusz"


invulnerable_general "Flawiusz_Juliusz"

nie działa, wyskakuje err command not recognised (use ? for help)

Jak należy go poprawnie wpisywać? mam wersję 1.5

kuroi
12-07-2010, 15:22
To ta komenda jest nie tak, nie nazwa postaci. Takie pytanie już gdzieś tu było i z tego co pamiętam, to nie znaleziono rozwiązania. ;)

Qarter
12-07-2010, 15:34
nie daię nic zrobić? może ktoś coś jednak wie

kretu19955
12-07-2010, 20:07
Może uczciwa gra bez kodów?

kuroi
13-07-2010, 06:37
Może uczciwa gra bez kodów?
Ja tam bym się nie czepiał, jak chce grać na kodach to niech tak gra, nie ma za co piętnować.
Skoro daje mu to fun, to co w tym złego? Ja czasami też sobie trochę po oszukuję jak mi się nudzi. ;)

kretu19955
13-07-2010, 09:51
Ale bez mgły wojny czy troszkę money dla zabawy to jest pikuś. Przecież nieśmiertelny generał to wygranie 100% bitew nie zależnie od niczego(no chyba, że od ctd albo braku prądu...)