PDA

Zobacz pełną wersję : koniec tury...



Matisek
16-07-2010, 13:53
Witam. Mam już trochę Empire, jednak dopiero teraz wbiłem na to 4rum i od razu chciałbym się poradzić. Mianowicie, zawsze denerwowało mnie to, jak długo ładują mi się inne państwa. (zaraz wyjaśnię)

Kupiłem Empire, wymagania spełniam ledwo co, ale wszystko mam na najniższych ustawieniach (dokupywałem nawet pamięć do kompa żeby gra zadziałała). Gra prawie zawsze nie laguje i działa dobrze, niestety gdy dam "koniec tury" to następne państwa ładują mi się chyba z 10 minut. Wie ktoś jak ten czas skrócić?

AgentMax
16-07-2010, 14:46
Kup nowy hardware, innej rady nie ma.

ponury
16-07-2010, 17:08
jest opcja , do ustawienia: nie pokazuj ruchu komputera.

Matisek
16-07-2010, 18:45
nie za bardzo mnie zrozumiałeś... 10 minut ładują mi się ruchy komputera, ale jakby Ci to wyjaśnić... te flagi co przeskakują kumasz?

tommytauzen
19-07-2010, 11:37
wbicie spacji po kliknieciu zmiany tury znaczaca przyspiesza przejście innych frakcji ale to jest juz knif od najstarszych czasów serii total war wiec podejrzewam ze go zastosowałes. wiec raczej bedzie to wina sprzetu.

OskarX
19-07-2010, 11:46
Zaznacz nie pokazuj ruchów komputera [chociaz ja to mam wlaczone] na poczatku gry wciskaj spacje. Poza tym etw ma nie raz takie bugi, ze np maraci 10 min sie bede ruszac przez 5 tur, a potem normal

I kup nowego kompa, bo dłuzej tak nie pociagniesz, to moze byc tez tego wina