PDA

Zobacz pełną wersję : MORE DLC



coolvon
22-07-2010, 18:32
Nareszcie jakiś sygnał poszedł w świat:) Jeśli jesteście tam zarejestrowani to poprzyjcie inicjatywę kolejnych DLC, nawet jeśli jesteście przeciw to chociaż pomóżcie tym którzy chętnie rozbudowaliby swoje gry. W pojedynkę nic się nie zrobi.

zapomniałem podać link: http://forums.totalwar.com/showthread.php?553-More-DLC
przepraszam


Nie pisz kilku postow pod rzad, tylko uzywaj opcji "Edytuj". Joopiter

AgentMax
22-07-2010, 20:11
Ten, kto jest tam zalogowany niech dopisze Francję, bo jeśli zdobędziemy poparcie tamtejszych graczy, będą większe szanse, że z tej prośby coś wyjdzie.

coolvon
11-08-2010, 07:40
Wielkie dzięki dla użytkownika o niku GSC za propagowanie stworzenia kolejnych DLC na forum: http://forums.totalwar.com/forum.php.
Jednak czy jest jakiś odzew pozytywny na tego rodzaju prośby mimo zaangażowania wielu użytkowników?
Czy ktoś coś wie na ten temat?

Braveheart kaleczne serce
05-09-2010, 18:53
Rzeczpospolita i Szwecja prezentują się mizernie dla nich dlc jest konieczne. Przydałby się jeszcze jednostki kawalerii dla Francji i Hiszpanii oraz piechota dla marathów :!:

Sinic
07-09-2010, 14:32
Tak tylko w kwestii formalnej bo ciekawi mnie ta sprawa. ;)
Po kiego grzyba komukolwiek potrzebne te dodatkowe jednostki? Ja i tak uzywam tylko liniowych, czy piechoty czy gwardii, plus haubice i jakas jazde. Ogolnie z reguly najlepsze co moge dostac. W sumie tez nie wiem po kiego grzyba mam miec 10 roznych rodzajow jednostek i zamieszanie w rekrutacji czy bitwie jesli to nie ma najmniejszego znaczenia? Dla satysfakcji ze moja jednostka sie nazywa jakos inaczej?

coolvon
08-09-2010, 20:24
W odpowiedzi do kwestii formalnej.
Dodatkowe jednostki urealnią grę, tym bardziej że są takie możliwości techniczne.
DLC jest dobrowolnym dodatkiem. Tak się składa, że ja jestem zwolennikiem dodawania nowych jednostek charakterystycznych dla nacji np. dla RON-u saksońskiej piechoty liniowej czy grenadierów i dragonów.
TW to nie gra w stylu "Cossacks" czy "Settlers"!!!

Sinic
10-09-2010, 13:56
Co to niby znaczy, ze nie jak Settlers?
Nie atakuje cie i nie mialem takiego zamiaru. Po prostu mnie interesowalo czy one daja cos wymiernego poza tymi calymi nowymi jednostkami. Mnie osobiscie nie interesuje jak sie jaka jednostka nazywa i mam to w glebokim powazaniiu w tego typu grze jak wlasnie E:TW. Ale nie widze w tym nic zdroznego, ze komus moze to sprawiac przyjemnosc.
Chociaz dla mnie jest to zwykle wyciganie kasy przez produycenta od graczy. Ale nie jest to wtjatek a raczej powszechna praktyka.

Co do "saksonskiej piechoty liniowej" dla Polski to moge to traktowac tylko w kategoriach zartu. Co niby taki oddzial mial wspolnego z Polska? Ze krol Polski sciagnal ze swojego macierzystego kraju swoje wojska na wojne ze Szwecja po czym je stracil w pierwszej bitwie? Te oddzialy nigdy nie byly de facto pod polskim dowodzeniem i ich los byl bardzo krotki. Jak juz chcesz na tej zasadzie wlaczyc tego typu wojska posilkowe do polskich kontyngentow narodowych to polecam rosyjskie pulki strzeleckie i kozackie. Akurat te wojska zostaly przyslane przez cara Piotra do Augusta jako krola Polski i sluzyly jako polskie wojska posilkowe o wiele dluzej niz te pulki saksonskie. Pulki saksonskie a nie polskie "saksonskie pulki liniowe".

Pampa
10-09-2010, 14:15
I co? i nic z tego i tak nie wypali więc po co się meczyć