PDA

Zobacz pełną wersję : Wielkie egzotyczne jednostki



Dulov
26-07-2010, 16:01
Witam :)
Mam pytanie, czy ktoś dostał taką misje od senatu za którą dostaje sie jakieś unikatowe jednostki?
Ja miałem ją dwa razy (obie za stłumienie buntu) dostałem dziesięciożędowiec i ancari. Może ktos dostał jeszcze jakieś egzotyczne jednostki (nie chodzi mi o ancari i inee które mozna normalnie rekrutować), jak tak to piszcie jakie i dajcie scerena.

Maharbal
26-07-2010, 16:37
Nie dostanie się za misje Senatu jednostek, których nie można rekrutować. Dziesięciorzędowce można poprzez którąś świątynię(bodajże Panteon rozwinięty ze świątyni Neptuna).

Dulov
26-07-2010, 16:46
Niewiedziałam :oops: nie zabardzo zajmuje się świątyniami. I myślałem że dają one tylko premie do zadowolenia.

Dulov
26-07-2010, 16:50
Czy są jakieś jeszcze jednostki o których nie wiem że istnieją.

TimOOv
26-07-2010, 17:32
Roster jednostek lądowych możesz zobaczy w pojedynczej bitwie. Senat ma w zwyczaju dawać albo jednostki których jeszcze nie możesz rekrutować albo najemników.

Dziesięciorzędowce są z tego co wiem tylko dla Scypionów (wspomniany Neptun)

kuroi
26-07-2010, 18:03
Czy są jakieś jeszcze jednostki o których nie wiem że istnieją.
A słyszałeś o przerośniętych słoniach i amazonkach? Nie, to idź poszukaj, były już wzmianki o nich na forum :)

Dulov
27-07-2010, 11:50
Właśnie w poporzedzającej bitwie walczyłem z wielkimi słoniam i myślałem że za którąś misją z egzotycznymi jednostkami je dostane, ale jak nie to trudno a propo amazonek w jakich rejonach je szukać?

Jarl
27-07-2010, 12:11
a propo amazonek w jakich rejonach je szukać?
No w Amazonii. Musisz przekupić Quinquiremę od Scypionów, załadować dyplomatę, dwóch szpiegów i 10-gwiazdkowego generała (parę jednostek też się przyda, najlepiej nagich fanatyków - ale tych zrekrutujesz na miejscu) i płyniesz do dorzecza Amazonki. Mało kto wie o tym, że w RTW jest Ameryka, tak swoją drogą.

Dulov
27-07-2010, 12:22
Temat zakończony niech już ktoś zamknie ten temat.

Asuryan
27-07-2010, 23:25
a propo amazonek w jakich rejonach je szukać?
W jednym - Dom Słodki Dom, pod warunkiem że jest jeszcze w rękach rebeliantów.

Achilleus
03-08-2010, 20:29
a propo amazonek w jakich rejonach je szukać?
No w Amazonii. Musisz przekupić Quinquiremę od Scypionów, załadować dyplomatę, dwóch szpiegów i 10-gwiazdkowego generała (parę jednostek też się przyda, najlepiej nagich fanatyków - ale tych zrekrutujesz na miejscu) i płyniesz do dorzecza Amazonki. Mało kto wie o tym, że w RTW jest Ameryka, tak swoją drogą.

WTF??? :shock:

Asuryan
03-08-2010, 21:11
WTF??? :shock:
Kpina, bądź swoiste poczucie humoru.

Fallen
03-08-2010, 22:02
jestem tam taka mała wysepka dostępna jest ona w roku 12 n.e.W dwa lata musisz dopłynąć i zniszczyć amazonki,miasto nazywa się Dom Słodki dom.

Jarl
04-08-2010, 13:12
Dom Słodki Dom, pod warunkiem że jest jeszcze w rękach rebeliantów.
Niezupełnie, chodzi o prowincję Hyperboria, na północny wschód od Domus Dulcius Domus.

Fallen
25-08-2010, 09:24
Racja Jarl Zawsze mi się to myliło :D

Lukas_warrior
27-08-2010, 10:23
Witam :)
Mam pytanie, czy ktoś dostał taką misje od senatu za którą dostaje sie jakieś unikatowe jednostki?
Ja miałem ją dwa razy (obie za stłumienie buntu) dostałem dziesięciożędowiec i ancari. Może ktos dostał jeszcze jakieś egzotyczne jednostki (nie chodzi mi o ancari i inee które mozna normalnie rekrutować), jak tak to piszcie jakie i dajcie scerena.

No wiesz... ja dostalem chłopów :D :D

chochlik20
09-09-2010, 08:29
możesz dostać najemników - słonie, Numidyjczyków, jednostki barbarzynskie, gladiatorów itp jednostki. Ja grając Brutusami za zajęcie 1 osady dostawałem od senatu czasem slonie :)

kemot1
17-09-2010, 16:51
a co do tych przerośniętych słoniów...te słonie można mieć tylko za pomocą kodów... wpisujesz: oliphaunt (ale tylko wtedy gdy kliknąłeś na miasto,bo inaczej Cię wywali)

robercik8211
18-09-2010, 14:02
[/quote] Musisz przekupić Quinquiremę od Scypionów, [/quote]

przekupić quinquareme? myślałem że flot nie da się przekupywać?

kuroi
18-09-2010, 14:59
Musisz przekupić Quinquiremę od Scypionów, [/quote]

przekupić quinquareme? myślałem że flot nie da się przekupywać?[/quote]
On żartował... :roll:

adriankowaty
31-08-2012, 09:19
jestem tam taka mała wysepka dostępna jest ona w roku 12 n.e.W dwa lata musisz dopłynąć i zniszczyć amazonki,miasto nazywa się Dom Słodki dom.
Żartujesz? Czy na serio? Kwinkeremę można w stoczniach budować. I jeśli nie żartujesz, to kaj ma leżeć ta wysepka?

McAbra
04-09-2012, 06:41
W krainie słodkich fantazji... :lol:


*************
Miło, fajnie, wesoło, ale bez spamu, tak? Załóżcie w odpowiednim miejscu temat na takie śmiechy. :)
S