PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka wódka na wesele?



Barsa
02-08-2010, 14:59
Jaką wódkę polecacie na wesele?

Waham się między Palace Vodka, Wyborową i Stockiem, słyszałem też, że Siwucha jest ciekawa ale nie próbowałem....

ps. tylko nie wyskakujcie z Finlandiami itp., bo gościom do urżnięcia się nie potrzebne są aż takie "rarytasy" ;)

Sam Fisher
02-08-2010, 15:23
Jaką wódkę polecacie na wesele?

Waham się między Palace Vodka, Wyborową i Stockiem, słyszałem też, że Siwucha jest ciekawa ale nie próbowałem....

ps. tylko nie wyskakujcie z Finlandiami itp., bo gościom do urżnięcia się nie potrzebne są aż takie "rarytasy" ;)
Nie są potrzebne? :D OK :D

http://www.bankfotek.pl/image/711383.jpeg

voitek
02-08-2010, 15:36
Luksusowa, Bols

Furvus
02-08-2010, 15:47
http://www.janussa.pl/zdjecia_www/01MZ050-001-00.jpg ;)


A tak na poważnie to proponowałbym Sobieskiego lub Bolsa.

chudolf
02-08-2010, 15:48
albo poncz zamiast wódki

Volomir
02-08-2010, 16:13
albo poncz zamiast wódki

Profanacja!

Przede wszystkim duzo:P Ale jak dla mnie to albo Bols albo Sobieski... sa takie w miare przswajalne na masowke;) No ale zawsze jak co mozna kupic wodke parkowa z biedrony:P no i wspomniana Tv Wodka z Tesco bodajze:P
a co żenisz sie? Bo jak tak, to pownienes forumowiczom cos uszczknac z zapasow alkoholowych;)

exar
02-08-2010, 16:45
Najlepszy na weselicho jest bimber pędzony z przyszłym teściem.

Fumanchu
02-08-2010, 16:53
Dupa a nie bimber.Raz w życiu dałem się nabrać na księżycówę z takich długaśnych kieliszków na weselu i do roboty po 3 dniach wesela i poprawin potem nie poszłem,nie dałem rady.(A miało byc tak pięknie "miodzio,nic nie czuć" itp.) Nie wszyscy goście polecą Ci na bimber. Ale Stock to inna sprawa.16 dni urlopu w lipcu z tego 10 ze Stockiem i żyję i dobrze wspominam.

Rue
02-08-2010, 17:01
Sobieski zdecydowanie.

Barsa
02-08-2010, 17:15
Ogólnie ja to piję Sobieskiego vanillie ale to nie każdemu musi pasować, tak samo jak drugą moja ulubiona wódka czyli Żubrówka... Lecz skoro ten Sobieski vanillia mi smakuję, to i czystego można wziąć ;)

Z tego co słyszałem Bols jest "różny", raz trafi się dobry, raz zły.... kumpel znów polecał mi dziś Ozone i Maximusa, tę drugą gdzieś się tam piło, ale Ozone już nie. Piliście?

Co do bimbru, to będzie przy tzw. "stole wiejskim", jak ktoś będzie chciał skosztować droga wolna, za efekty nie odpowiadam :P

Rafa
02-08-2010, 19:25
Maximus na weselicho najlepszy.

TomekPL
02-08-2010, 19:55
Tak jak kolega wyżej. Maximus. Na weselu wypiłem sporo, z rana się budzę myślą że będzie prze... dzień (no bynajmniej do 3 do poprawin) a tu jest naprawde dobrze mogę jeść, tak strasznie nie suszy. Myśle sobie że miałem dzień ,ale nie. W poprawiny pochlałem jeszcze bardziej i ku mem zdziwieniu i zadowoleniu znów obyło się bez kaca. Więc jak najbardziej polecam maximusa wart swojej ceny. I o Stocku złego słowa nie mogę powiedzieć.
Odradzam Gorzką żołądkową na drugi dzień łeb boli że ja ........ . I nie raz słyszałem że po niej odkręca się jakaś chora faza i sam takie coś miałem.
Co do bimbru to dopiero jest bomba, tyle że z opóźnionym zapłonem, (a jeszcze z miodem). Bimber jest dla prawdziwych hardcorów.
Na wódce się znam jestem studentem i mieszkam w akademiku :mrgreen:

Maharbal
02-08-2010, 21:05
W sumie zależy też od tego, czy chcesz jak najmniej wydać, czy jednak możesz trochę kasy włożyć w ten interes. Oczywiście ,,w przedbiegach" odpadają wódki typu Finlandia czy Nemiroff Black, z racji ich ceny. Moja propozycja to Smirnoff albo Zawisza, z tym, że ta druga jest trochę tańsza od pierwszej.

Sam Fisher
03-08-2010, 07:24
Odradzam Gorzką żołądkową na drugi dzień łeb boli że ja ........ . I nie raz słyszałem że po niej odkręca się jakaś chora faza i sam takie coś miałem.

W moim przypadku gorzka żołądkowa nigdy nie wyrządziła mi szkody:D Dlatego do niej dzisiaj śpiewam :

http://w849.wrzuta.pl/audio/5nyouGmRhN3/wodko_ma

(oprócz tego fragmentu o kacu oczywiście, ale ogólnie tekst dobry xD)

voitek
03-08-2010, 09:51
Zauwazyliscie jak Barsa zrecznie uniknal odpowiedzi na pytanie dotyczace slubu i dzielenia sie trunkiem z forumowiczami? :>

Obi Wan
03-08-2010, 09:58
Biedny Barsiak, Ciebie też to spotkało? Nieważne jaka będzie wódka na stole weselnym i tak będziesz miał przechlapane po ślubie :D Witaj w klubie!

Witia
03-08-2010, 10:08
Żegnaj Barsa :(

Barsa
03-08-2010, 10:21
Spoko jeszcze rok.... zresztą i tak człek żyje "jak po ślubie" od dwóch lat ;) więc myślę, że po ślubie to tylko moje prerogatywy jako męża mogą wzrosnąć :lol:

A co do tematu... to co człek to inne pomysły ;)

Witia
03-08-2010, 10:38
;) Odnośnie wódki, to ja bym się jakoś dopytał jaką wódkę lubi większość gości. Zależy też ile osób będzie na weselu, ale myślę, że przeprowadzenie takiego rekonesansu w ciągu kilku miesięcy jest do zrealizowania.

Obi Wan
03-08-2010, 11:46
Barsa zapewniam Cię, że może dla facetów "rybka" czy mają ślub czy nie, natomiast dla kobiet to diametralna różnica! :D

Frutis
03-08-2010, 14:16
gorzka żołądkowa de luxe zdecydowanie sprawdzona na wielu weselach :D a jak rodzice bardzo napaleni na wesele albo dziani to Finlandie 8-)

03-08-2010, 15:10
a jak rodzice bardzo napaleni na wesele albo dziani to Finlandie 8-)

A co, oni organizują? ;)