PDA

Zobacz pełną wersję : Mod Idealny



Jabułłek
03-08-2010, 07:49
Witam,

Jestem nowym użytkownikiem i z pewnością był gdzieś temat o tym na forum lecz przekopałem parę stron i nie znalazłem żadnej wzmianki na ten temat. Więc chciałbym się
dowiedzieć jaki mod pod Medka 2 / Kingdoms jest zdecydowanie najbardziej grywalny, w miarę odwzorowany historycznie oraz nie wprowadza dużo jednostek. Ściągnąłem
już Road to Jerusalem, Stainless Steal 6.0, DLV 6.0 który zrobił na mnie wrażenie lecz niestety nie jest dopracowany (Znaczna ilość jednostek nie ma tekstur)(Czy wcześniejsza
wersja na podstawowego Medka nie jest może lepsza?) oraz Thrid Age który... no z resztą sami wiecie :o Oczekuję że naprowadzicie mnie na idealny mod który
jak już wcześniej wspomniałem jest w 100% dopracowany (o ile takie istnieją...). Chciałbym też dowiedzieć się coś na temat minimodów czy jak to tam się nazywa czy jest
gdzieś tego "Bilbioteka" na tym forum?

Pozdrawiam,
Jabułłek.

Krzyzak
03-08-2010, 09:02
Jeśli może być oparty na książkach Tolkiena to zdecydowanie TA, tak to najlepszy jest chyba SS :P

OskarX
03-08-2010, 09:20
Jak nie wprowadza dużo jednostek do co to ma być za mod^^ Powiedz bardziej jakie czasy cie interesują. Na początek masz tutaj takie 2
viewtopic.php?f=30&t=1152 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=30&t=1152)
viewtopic.php?f=30&t=215 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=30&t=215)

Szukaj na TWC jest zresztą taki mod o wojnie 100 letniej, grałem kiedyś w niego jest dobry i zdaje się nie wprowadzał dużo jednostek.

Jabułłek
03-08-2010, 09:38
Czasy jak w standardowym Medku mogą być późniejsze/wcześniejsze obojętne, chodzi mi o idealnie odwzorowaną mapę europy (oczywiście z niewielkimi fragmentami azji mniejszej, afryki itp.) tj. więcej prowincji, takie frakcje jak Walia, Norwegia, Irlandia, Litwa.

Co do Stainless Steela którego bardziej polecacie 4.0 czy 6.0 i czy wie ktoś jak naprawić brak tekstur w DLV ?

exar
03-08-2010, 09:44
Bellum Crucis w wersji 5.1 bądź 6 - jeden z najlepszych modów pod medka z dodatkiem.
viewtopic.php?f=30&t=89 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=30&t=89) - na ostatniej stronie masz link do wersji 6

OskarX
03-08-2010, 09:44
No to gościu łap, idealny dla ciebie mod. Dobry, bo Polski !
viewforum.php?f=33 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=33)

Krzyzak
03-08-2010, 11:21
Jeśli chodzi o Stainless Stell to lepszy zdecydowanie 6.0 i patche do niego , bo więcej frakcji itp, tak jak chciałeś ;) Tylko, że to mod pod Kingdomsa w przeciwieństwie do 4.0

Jabułłek
03-08-2010, 12:12
Wczoraj wyszedł 6.3 grał ktoś już w niego ;f ? Ja na razie ściągam i ściągam i ściągam......

kuroi
03-08-2010, 13:43
Dla mnie najlepszym modem jest "Where West Meets with East". (1.1)
Głównie za mapkę, a to jest dla mnie najważniejsze :)
Mapka w takim SS mnie odrzuciła.... :roll:

Dagorad
03-08-2010, 14:19
Jak dla mnie BC który spokojnie mógłby pełnić rolę dodatku do gry tylko że nie ma modu idealnego a tematów o modach jest kilka i to nawet w odpowiednich działach.

Krzyzak
03-08-2010, 15:13
Kuroi mapka nie najważniejsza, grywalność przede wszystkim ;) Ale w sumie to nie wiem co masz do mapki w SS, dla mnie jest o niebo lepsza niż w WWmWE no ale każdy ma inny gust :P To się odnosi do tego pierwszego i drugiego :D

kuroi
03-08-2010, 15:24
Kuroi mapka nie najważniejsza, grywalność przede wszystkim ;) Ale w sumie to nie wiem co masz do mapki w SS, dla mnie jest o niebo lepsza niż w WWmWE no ale każdy ma inny gust :P To się odnosi do tego pierwszego i drugiego :D
Dla mnie najważniejsza jest mapka, potem grywalność :)

Adixis
03-08-2010, 21:04
w SS za dużo tych prowincji jest nawalonych za morzem kaspijskim i w iranie, wwmwe ma trochę lepszą, ale też ma pare nieprzemyśleń. Dzisiaj przyszła paczka z mtw II i kingdoms to sobie posprawdzam wszystkie mody po kolei ;)
dlv już zaliczone i nie spodobało mi się, laguje mapa, crashuje przy wyborze frakcji i grafike zj**ali ;s

mateo450
30-01-2015, 01:35
Jak dla mnie BC który spokojnie mógłby pełnić rolę dodatku do gry tylko że nie ma modu idealnego a tematów o modach jest kilka i to nawet w odpowiednich działach.

Zgadzam się nie ma moda idealnego, zawsze komuś się coś nie spodoba.