PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zainstalowaniem Empire total war



Krisroma
28-08-2009, 07:29
Witam mam dziwny problem z zainstalowaniem empire total war , kupilem orginalna gre wkladam 1 dvd, ladnie instaluje do polowy i wtedy pyta o drugie dvd wiec wkladam i tutaj problem bo komputer nie widzi 2 plyty(jest ona bez zadnej rysy) tak jakbym nic nie wlozyl , natomiast zauwazylem ze kiedy przerwe instalacje to po paru razach 2 plyte normalnie widzi natomiast pierwszej juz nie probowalem juz tysiac razy i lipa albo dziala tylko 1 albo tylko 2 ........:-x

Samar
28-08-2009, 08:57
Jako jeden z pierwszych tematów wrócił "Problem z zainstalowaniem Empire total war" :lol:

A tak na poważnie to może masz problem DVD. Spróbuj zrobić obraz płyt prz pomocy jakiegoś programu do zgrywania obrazu np. Alcohol 120% i zainstaluj grę z obrazu płyty (np. Daemon Tools).

heraldyk
28-08-2009, 08:58
Miałem coś podobnego, problem okazał się w DVD. Otóż nie włożyłem pierwszej płyty do głównego czytnika (pierwszego na liście, a mam dwa) tylko do drugiego. Kiedy instalowałem po raz drugi już na właściwym DVD wszystko poszło bez problemu

Krisroma
28-08-2009, 09:55
Ja mam tylko 1 czytnik dvd wiec nie powinno byc problemu....

Krisroma
28-08-2009, 10:22
A znacie jakis inny porgram podobny do alchohola bo mi sie okres probny juz skonczyl .. poaztym mam jeszce jedno pytanko skopiowalem wczoraj zawartos drugiej plyty na dysk twardy czy moge z dysku twardego stworzyc obraz alchoholem czy musi byc obowiazkowo plyta w czytniku??

bloodraven
28-08-2009, 11:29
1. Ten program to Alcohol 52%, całkowicie darmowy, ma jedynie obciętą funkcję wypalania obrazów.
2. Obraz jak sama nazwa wskazuje jest odbiciem czegoś realnego, w tym przypadku płyty DVD. Z tego co mi wiadomo nie można utworzyć obrazu z plików na HDD.

Krisroma
28-08-2009, 11:55
OK mam juz alchohol tylko ze teraz plyty nie chce czytac bede probowal caly czas dzieki za pomoc

bloodraven
28-08-2009, 12:22
Napisz ile lat ma już Twój napęd? jeśli więcej niż 2, to najlepiej wypróbuj płyty u znajomego z nowszym napędem i tam ewentualnie zrób obraz. Jak to nie pomoże to wymiana płyt u dystrybutora będzie na pewno skuteczna ;)

Krisroma
28-08-2009, 13:32
Tak bedzie mial juz ze dwa lata ale inne dvd czyta normalnie probowalem tez u kolegi i u niego wszystko dziala bez problemu

Krisroma
28-08-2009, 15:04
Nic z tego zrobilem obraz alchoholem laduje plik mds demonem i nic klikam na Ok w instalatorze i nic :evil:

bloodraven
28-08-2009, 15:32
Zostaje więc jeszcze jedna opcja- wyłącz wszystkie wirtualne napędy (deamon i alcohol), być może jest to jakieś durne zabezpieczenie anty pirackie.

zbycho25
28-08-2009, 15:50
Nic nie zrobisz - niestety!
Chyba we wszystkich kopiach gry jest problem z czytaniem drugiej płyty. Wiem od kilku osób, że mają to samo. Moje stare 2 czytniki DVD też ledwo sobie z nią radziły - dopiero wymiana na nowiutką nagrywarkę rozwiązała problem, teraz czyta bez problemu, ale i tak tą drugą płytę dłużej "mieli".

PrisonNeo
28-08-2009, 19:56
Też tak miałem. Zostało albo zciągnąć całość empire bez instalowania z płyt albo zainstalować na innym komputerze ( instalując steama i logując się na swoje konto) i przekopiować pliki na swój komputer

Krisroma
29-08-2009, 06:48
Problem rozwiazany nagralem na czysta plyte dvd zawartosc drugiej plyty i wszystko dzialalo .... thx wszystkim za pomoc ;) ... Aha jeszce jedno czy za kazdym razem kiedy chce zagrac musze miec wlonczony internet czy mozna to jakos ominac??

PrisonNeo
29-08-2009, 09:44
Nie trzeba miec włączonego internetu. Wystarczy że uruchomisz steama ofline.

AgentMax
31-08-2009, 16:06
Ja miałem ten sam problem :) Kupiłem nowego DVD-ROMa i już :)