PDA

Zobacz pełną wersję : Jednostki dodatkowe z wersji imperialnej



Wojtass1818
05-08-2010, 11:16
Witam. Zaopatrzyłem się w podstawową wersję Napoleona i dręczy mnie pytanie czy przez to na stałe skazany jestem na mniejszą ilość jednostek niż ludzie których stać na edycję kolekcjonerską. Czy istnieje możliwość pobrania jednostek z edycji kolekcjonerskiej i "Bohaterów wojen napoleońskich"? Proszę o pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Scooter
05-08-2010, 13:22
Czy istnieje możliwość pobrania jednostek z edycji kolekcjonerskiej i "Bohaterów wojen napoleońskich"? Proszę o pomoc i serdecznie pozdrawiam.



Niestety na razie nie ,mimo 2 DLC które kupiłem.Vers. kolekcjonerska ma kilka jednostek których nie mam.

Wojtass1818
05-08-2010, 16:57
Nosz kurtka, powinni coś z tym zrobić. Nie zamierzam bulić kolejnej kasy za NTW żeby zobaczyć 18' d'Infanterie albo Siemionowskich. . . :(

Asuryan
05-08-2010, 18:49
Jeśli wydadzą takie DLC, to powinno ono kosztować różnicę między wersją kolekcjonerską a zwykłą i zawierać także jednostki ze wszystkich rodzajów preorderów - by kolekcjonerów nie zrobić z kasą w konia, tak jak zrobili w przypadku ETW.

Marquess Alec Fortescue
16-08-2010, 12:20
W okolicach lutego, pewnie, wyjdzie DLC z 'eksluzywnymi' jednostkami. Scots Greys i w końcu będę mógł grać Wielką Brytanią ^^