PDA

Zobacz pełną wersję : Age of Mythology



Volfgan
11-08-2010, 09:40
Grał ktoś? Moim zdaniem gra jest o lepsza od standardowego Age of Empires, grałem przez wiele lat, ostatnio robiłem formata i postanowiłem już nie instalować ponownie.

Raku
11-08-2010, 11:08
Jakiś miesiąc temu przeszedłem sobie kampanie po raz nie wiem który :P Zróżnicowane frakcje, zatrzęsienie jednostek, ciekawa kampania, po prostu mój ulubiony RTS ;) Dodatek "The Titans" trochę gorszy od podstwki, chociaż szturm na Olimp to było coś :)

Dragonit
11-08-2010, 12:03
Stara gra, ale dużo o niej słyszałem, oczywiście dobrego. Muszę kiedyś zagrać, chodź pewnie śmiesznie będzie wyglądała gra w niskiej rozdzielczości na dużym monitorze :P

kamix
13-08-2010, 00:27
Może nie legendarna, ale bardzo Ciekawa gra ;) Szczególnie przypadła mi do gustu możliwość gry Wikingami i Skandynawscy bogowie. 8-)

xXserialkillerXx
06-09-2010, 17:19
To jedna z moich ulubionych gier sprzed lat.
Niby przestarzała mechanika, grafika itd. fabuła tak naprawdę nie jest zbyt inteligenta. Gra ma jednak kapitalny klimat, a gdy przymknąć oko na nieścisłości to fabuła jest bardzo ciekawa. Szkoda że nie stworzyli drugie części (chyba była planowana).

Volfgan
06-09-2010, 17:22
Długo czekałem na kontynuację, niestety twórcy nie poszli już w tym kierunku, a szkoda.

Brave
07-11-2010, 18:29
O tak, grało się w Age kiedyś cały czas, ale jak osttnio zainstalowałem to mnie odrzuciła po kilku dniach grania.

voitek
08-11-2010, 14:29
Swietna gra, najlepsze byly koncowe misje kampanii z naladowanym Arkantosem :D

Poza tym gra ma jedno z moich ulubionych intro
http://www.youtube.com/watch?v=GuPA2Ogy ... re=related (http://www.youtube.com/watch?v=GuPA2OgylO0&feature=related)

Brave
11-11-2010, 13:36
no intro ma naprawdę niezłe, zawsze była jarana.

Bessieres
01-12-2010, 22:40
Swego czasu troszkę pograłem sobie w AoM, gra oczywiście wspaniała - niezapomniany klimat i bardzo wciągająca kampania.
W dodatek The Titans nie grałem i żałuję :?
Przy następnej wizycie w Media Markt będę musiał poszukać edycji Age of Mythology z dodatkiem :)

Czynczyl
29-12-2010, 13:10
w dodatku The Titans pojawia się możliwość grania nową nacją - Atlantydą.Podobne jednostki,bogowie jak u Greków,ale za t budynki bardzo ciekawe ;)

Draken
31-12-2010, 13:41
fajne misje i mogli zrobić jeszcze jeden dodatek z fenicjanami i np. indiami
fajna gra długo bo aż 4 lata w nią grałem mam poradnik do tej gry z gry-online
Mogli zrobić tak jak z settlers np. nie kampanii w dodatku tylko dodać samą frakcje jeszcze jedną ale fajnie się gra w ostatnia misje z podstawki gdzie się chodzi Arkantosem fajnie się bombarduje tą przerośniętą statue
Najlepsza misja w dodatku to ta gdzie walczy się z kronosem fantastyczna walka jedna z moich ulubionych