PDA

Zobacz pełną wersję : Mapa E:TW obejmuje cały świat!



Salvo
13-08-2010, 07:48
Witam, w związku z uzupełnianiem działu poradników, czym się ostatnio tu zajmuję, często przeglądam twc i oto co znalazłem.


Moderzy odkryli, że mapa E:TW obejmuje cały świat, lecz tylko znana nam część jest grywalna. Wygląda na to, że panowie z CA planowali stworzenie prawdziwie globalnej gry, ale zadanie ich przerosło i odpuścili sobie :(


http://img72.imageshack.us/img72/7456/campaigndetail.jpg

Adamsky
13-08-2010, 16:20
Przede wszystkim brakuje mi Afryki, którą chciałbym skolonizować i podzielić, bo taką Syberię, Alaskę czy Australię to jednak dobrze, że nie wprowadzili.
Ps. Twórców TW wszystko przerasta.

Pampa
19-08-2010, 08:46
Albo im się po prostu nie chce, ale za taką cenę powinno im się chcieć.

Anymous*
27-08-2010, 19:14
A moderom pewnie nie udostępnili.

Kessair
18-09-2010, 22:04
Albo nie udostępnili mapy wiedząc, że gdy to zrobią, to będzie tak muliło komputery, że się grać odechce. Za małe możliwości techniczne na takie ambitne plany, panowie.

Kuzyn
03-10-2010, 16:02
Albo nie udostępnili mapy wiedząc, że gdy to zrobią, to będzie tak muliło komputery, że się grać odechce. Za małe możliwości techniczne na takie ambitne plany, panowie.
Gdyby mapa była podzielona na kilka części tak jak Ameryka np. jest odizolowana od Europy to pewnie wszystko by śmigało lecz rozmiar takiej mapy mógłby przerazić..

Kessair
23-10-2010, 23:27
Podział, nie podział. Lagi i 20minutowe czekanie na swoją turę... Chcecie tak? Proszę bardzo. Owszem, brakuje mi terenów niektórych. Ale wolę grać w płynną grę niż zmarnować 5 godzin na wykonanie 10 tur... A Afryką to się zainteresowano dopiero w XIX wieku.