PDA

Zobacz pełną wersję : Misje dodatkowe



hannibal1983
13-08-2010, 11:52
Siemanko Panowie, od jakiegoś czasu gram w empire i tak sie zastanawiam dlaczego nie dostałem ani jednej misji dodatkowej tj. podbij jakiś region, z tego co pamiętam to w rome i med nie było takiego problemu, czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Pozdrawiam Hannibal

Demon
13-08-2010, 13:48
W Empire nie ma czegoś takiego jak misje dodatkowe. Są jedynie zadania dla chyba trzech państw (Wielka Brytania, Hiszpania i Francja), które dostają na początku propozycję podbicia jakiś tam terenów a w zamian za to przejmie się władzę nad protektorem w Ameryce. Jednak grając np. Polską żadnego zadania nie dostaniesz. Masz tylko cele, które wybierasz na początku kampanii. Pzdr

hannibal1983
13-08-2010, 14:52
Dobrze tylko czemu w instrukcji do gry wyraźnie napisali ze podczas rozgrywki bedę otrzymywał misje dodatkowe których nie muszę wypełniać ale mogą one urozmaicić rozgrywkę?

Demon
13-08-2010, 15:04
To chyba chodzi o te 3 państwa tylko. Grałem w Empire bardzo długo, wszystkimi dostępnymi krajami i o ile dobrze pamiętam tylko te 3 dostają dodatkowe zadanie.

hannibal1983
13-08-2010, 17:42
Jeśli tak naprawdę jest to trochę szkoda bo te misje rzeczywiście urozmaicały grę bynajmniej tak było w MedII. Tak czy inaczej dzięki za objaśnienie tematu. Pozdrawiam Hannibal.