PDA

Zobacz pełną wersję : Brak połączenia między graczami STEAM kampania multi



machoojo
15-08-2010, 11:50
Chciałem zagrać z kolegą, obaj posiadamy konta STEAM, nasze gry są w pełni kompatybilne, bez modów, nie możemy nawiązać połączenia w kampani multi oraz w bitwach. Przy próbie łączenia z 2 min komp 'myśli " i pisze brak połączenia - brak odpowiedzi serwera...
Z innymi graczami problem nie występuje, łączymy się bez problemów.
Ma ktoś jakiś pomysł, brak stałego ip, firewall, ???
na steamie normalnie możemy rozmawiać i zapraszać się do gier

Asuryan
15-08-2010, 15:02
nasze gry są w pełni kompatybilne
Skąd taka pewność?


Z innymi graczami problem nie występuje, łączymy się bez problemów.
Z tym samymi?


Ma ktoś jakiś pomysł, brak stałego ip, firewall, ???
Brak stałego ip, różne wersje językowe gry, jedno i to samo ip (np sieci osiedlowej), firewall - raczej któraś z tych przyczyn, choć może być i każda z nich.

Marquess Alec Fortescue
16-08-2010, 12:13
Ja mam problem, w którym przy próbie dołączenia do większości gier w ETW i NTW wyświetla się komunikat, że założyciel nie odpowiada. To wcale nie musi być twoja wina - to on może mieć nat3 uniemożliwiający grę z tobą!

Jest to spowodowane tym, że router jest ustawiony na nat3 (najlepiej, żeby był na nat2, nat1 jeden też moze być) i ma pozamykane porty (chyba) - większość gier na xbox360 i ps3 i psp będą robić problemy przy graniu online (Metal Gear Online w ogóle się do serwerów nie podłączy, a w Red Dead Redemption będą puste serwery...) Możesz to zmienić w swoich ustawieniach routera - znajdź tutorial w sieci.