PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.



03-09-2009, 18:29
Mistrzostwa Europy w siatkówkie, ktoś ogląda? Pierwszy mecz wygranay z żabojadami 3-1, mimo, ze nie graja wszyscy najlepsi, a szkoda wielka...Hetmanie, gdzie jesteś, mam na mysli tego Hetmana -" Ty wiesz, co ...jest....grane :D "
Za chwile, Niemcy grają z gospodarzami turnieju Turcją...Mimo, że mają małe szanse, ale kibicuję Turcji!

Mopek
04-09-2009, 07:34
Ja tam wole siatkówkę kobiet :P

A poza tym tak szczerze mówiąc jakoś wyjątkowo mnie to nie interesuje. Miło by było dyby osiągnęli coś na prawdę. No zobaczymy jak im to pójdzie.
Możesz przedstawić jak wyglądają nasi kolejni przeciwnicy ?

Romanos
04-09-2009, 08:46
Można być zadowolonym jak narazie - bardzo dobry mecz naszych. Mimo, że gramy bez 3 praktycznie najlepszych zawodników pokonaliśmy zawsze silnych Francuzów. To świadczy o naprawde wielkim potencjale naszej siatkówki 8-)
Po tym zwycięstwie jest już otwarta i prosta droga do półfinału...

a szwaby męczyły się z Kebabami niemiłosiernie :lol: , ale wygrali, nie będzie łatwo z nimi, choć tutaj jesteśmy zdecydowanymi faworytami i to szkopy powinni drżeć przed nami (odwrotnie jak w innych dyscyplinach sportu...)jestem pewien że damy rade - 3-1 dla nas obstawiam

04-09-2009, 15:13
a ja mam pytanie, czy Francuzi nie grali 3 składem i głębokimi rezerwami ? był to dla nich ważny mecz ?

Marat
04-09-2009, 15:17
Raczej mało ważny, po co mieliby wychodzić z grupy na mistrzostwach Europy ;)

Romanos
04-09-2009, 17:49
lol mocno pojechałeś teraz mre :lol: grali praktycznie najmocniejszym i to był chyba właśnie przewrotnie można powiedzieć, że najważniejszy ich mecz w grupie :D

dzisiaj znowu do przodu szkopy pogonione... coś pięknego 8-)

05-09-2009, 21:11
Turcy zaliczyli Wiedeń, nasi grają jak z nut, ale dopiero ciężcy przeciwnicy przed nimi. Póki, co należy się cieszyć z wygranych i dalszego awansu :D

W trzecim swym meczu grupy A fazy wstępnej siatkarskich ME Polacy pokonali Turków 3:0 (25:23, 25:18, 25:17). Podopieczni Daniela Castellaniego z kompletem punktów awansowali do fazy zasadniczej rozgrywanych w Turcji mistrzostw.
http://sport.onet.pl/0,1273609,2038007,wiadomosc.html

08-09-2009, 10:44
Zapraszam do oglądania ;) Awansowali, ja pewnie w pracy będę więc, zobaczę powtórkę...Należy cieszyć się z tego, co osiagneli i trzymać za nich kciuki, będzie coraz ciężej, ale maja bardzo dobrą sytuację wyjściowa, a pierwszy mecz z Hiszpanami jest okazja do rewanżu....Jakby wygrali, to dostaną wiatru w żagle :D

Wyniki Grupa E

data drużyna drużyna wynik
08.09 Niemcy Grecja -:-
Polska Hiszpania -:-
Francja Słowacja -:-

lp. drużyna m. z. p. pkt.
1. Polska 2 2 0 4
2. Grecja 2 2 0 4
3. Francja 2 1 1 3
4. Hiszpania 2 1 1 3
5. Słowacja 2 0 2 2
6. Niemcy 2 0 2 2

Wyniki
Program
Drużyny
Program Faza zasadnicza
godz. grupa drużyna drużyna
14:00 F Finlandia Bułgaria
14:00 E Niemcy Grecja
16:30 F Rosja Serbia
16:30 E Polska Hiszpania
19:00 F Holandia Włochy
19:00 E Francja Słowacja



KADRA ZESPOŁU:
nr zawodnik klub
1 Piotr Nowakowski Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa
3 Piotr Gruszka Delecta Bydgoszcz
4 Daniel Pliński PGE Skra Bełchatów
5 Paweł Zagumny Panathinaikos Ateny
6 Bartosz Kurek PGE Skra Bełchatów
7 Jakub Jarosz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
9 Zbigniew Bartman ZSK Gazprom Surgut
10 Marcel Gromadowski Paris Volley
12 Paweł Woicki Delecta Bydgoszcz
14 Michał Ruciak ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15 Piotr Gacek PGE Skra Bełchatów
16 Krzysztof Ignaczak Asseco Resovia Rzeszów
17 Michał Bąkiewicz PGE Skra Bełchatów
18 Marcin Możdżonek PGE Skra Bełchatów

infamin
08-09-2009, 10:50
Jak z tej grupy Polacy nie wyjdą na pierwszym miejscu, to będę niemile zaskoczony. Z Hiszpanią będzie najprawdopodobniej najtrudniejszy mecz, choć i Grecy trochę zaskakują.

Rafa
08-09-2009, 16:22
Ogląda ktoś teraz mecz? Wymęczyli ten 2 set :mrgreen:

infamin
08-09-2009, 16:37
Tak. Dobry mecz nieźle im idzie w 3. Nie wiem, dlaczego niejaki Ruciak zaczął mecz w pierwszym składzie :lol: Wszedł Bąkiewicz i wszystko wraca na dobre tory :D

08-09-2009, 22:19
Wygrali :D Hetmanie, nie zauważyłeś tematu, specjalnie napisałem w pierwszym poście do twojej osoby ;) Jeszcze jeden mecz i półfinał!

09-09-2009, 21:38
Oto ja wszechwładny!

Stoję na baczność na każdym meczu naszych! Choć z Hiszpanią i Słowacją to chcieli mnie zaprawić o mały zawał ;)

PANOWIE IDEMY NA ZŁOTO !!!!! :twisted:

09-09-2009, 22:07
Oto ja wszechwładny!

Stoję na baczność na każdym meczu naszych! Choć z Hiszpanią i Słowacją to chcieli mnie zaprawić o mały zawał ;)

PANOWIE IDEMY NA ZŁOTO !!!!! :twisted:

Mocni psychicznie, odbiór, i trochę świeżej krwi wymieszanej z młodą, efekt, jak widać :lol: :lol: :lol: Hetmanie, medal jest, dla mnie bomba!!!

Rafa
09-09-2009, 22:07
Z taką grą jak ostatnio :P ? Ruscy i Bułgaria nas rozgromią jeśli zaprezetnujemy poziom z dwóch ostatnich meczy. Brak dobrego, mocnego serwisu, przeciwnik układa atak jak chce. Do tego skuteczność zarówno w ataku jaki obronie mizerna.

Nie cieszą się już grą tak jak to było widac na początku mistrzostw :cry:

09-09-2009, 22:13
Z taką grą jak ostatnio :P ? Ruscy i Bułgaria nas rozgromią jeśli zaprezetnujemy poziom z dwóch ostatnich meczy. Brak dobrego, mocnego serwisu, przeciwnik układa atak jak chce. Do tego skuteczność zarówno w ataku jaki obronie mizerna.

Nie cieszą się już grą tak jak to było widac na początku mistrzostw :cry:

Po części masz rację, ale czy mamy w sportach zespołowych, poza piłką ręczną, reprezentację, która systematycznie, trzyma jakiś dobry poziom? Cieszmy się z tego, co jest :D Statystyki, to jedno, a wynik końcowy to inna sprawa :D Bo skoro, grają tak słabo, to dlaczego wygrywają?Hmmm...

Ronin
10-09-2009, 15:08
Po części masz rację, ale czy mamy w sportach zespołowych, poza piłką ręczną, reprezentację, która systematycznie, trzyma jakiś dobry poziom? Cieszmy się z tego, co jest :D Statystyki, to jedno, a wynik końcowy to inna sprawa :D Bo skoro, grają tak słabo, to dlaczego wygrywają?Hmmm...

To że grają dobrze to nie zwalnia ich od obowiązku koncentracji. Dlatego cieszyć się owszem ale po meczu a nie w trakcie. Takich przestoi jak Polska to nie ma żadna inna drużyna z czołówki Światowej. Jeżeli tak zagramy z Rosją albo z Bułgarią to będzie smutno i to bardzo bo widać że mimo braku podstawowych kadrowiczów mamy i tak wyrównany skład z wyrastającym na gwiazdę Bartoszem Kurkiem na czele :) Więc naprawdę niech się chłopaki koncentrują bo cała Polska patrzy (Medal jest w zasięgu)

PS. Dzisiaj z Grecją powinni zagrać rezerwami mecz jest o pietruszkę a przyda się odpoczynek podstawowemu składowi.

10-09-2009, 19:43
"BARDZO Dobrą drużyną można nazwać taką co grając słabo wygrywa" - to do Rafy ;)

Dziś padła Grecja 3:0 :) i teraz losowanie czy Bułgaria zagra z nami czy Francja - osobiście wolę Francję ^^ bo trzeba przełamać nasze fatum "drugiego meczu" na turniejach, no i mamy do tego przewagę psychologiczną. Francuzi kipneli przed nami w kwalifikacjach i w grupie :twisted:

10-09-2009, 22:13
"BARDZO Dobrą drużyną można nazwać taką co grając słabo wygrywa" - to do Rafy ;)

Dziś padła Grecja 3:0 :) i teraz losowanie czy Bułgaria zagra z nami czy Francja - osobiście wolę Francję ^^ bo trzeba przełamać nasze fatum "drugiego meczu" na turniejach, no i mamy do tego przewagę psychologiczną. Francuzi kipneli przed nami w kwalifikacjach i w grupie :twisted:

Bułgaria :evil: Ale w sobotę, o 16.30 nic, i nikt nie ruszy mnie od telewizora....

Ronin
11-09-2009, 17:07
A ja tam się ciesze że gramy z Bułgarami będzie przetarcie przed Rosją w Finale Daj Boże :D

11-09-2009, 19:34
http://sport.onet.pl/0,1273609,2041704,wiadomosc.html o ho ho ale kozak, takie gadanie przekreśla go u mnie :?
edit: oczywiście sukcesy cieszą, chociaż za siatką nie przepadam.

Ronin
11-09-2009, 22:56
Fakt nie wiedziałem że Gruszka ma tak mocną gębę bo jakoś na boisku tego nie pokazuje. A tak na serio to żeby się nie przejechali przypadkiem na tych Bułgarach bo oni nie wypadli sroce spod ogona i naprawdę potrafią grać. A przegrać z Rosją to nie grzech ale wstyd :D

Jaki wynik obstawiacie ? Ja typuje 3:2 dla Polski :) chciałbym bardzo :D

12-09-2009, 16:59
Wygrali!!!!!!!!!!!!!!!!
Finał!!!!!!!!!!
3-0!!!!!!!!
Po 26 latach!!!! :lol: :lol: :lol:

Sam Fisher
12-09-2009, 17:04
ya yeti!

O której mecz Rosja-Francja?

12-09-2009, 17:08
ya yeti!

O której mecz Rosja-Francja?

godz. 19:30

13-09-2009, 00:52
Mówiłem! Idemy po złoto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polska 3:0 Bułgaria !!!

FINAŁ
POLSKA : Francja !!!

Sam Fisher
13-09-2009, 07:27
Oglądałem mecz Francuzów do 3 seta i to tak nie do końca. Pomyślałem sobie - Rosjanie wygrali 2 kolejne sety, prowadzę w 3 secie dość znacznie, są na fali. Wyłączyłem TV. Jakież było moje zdziwienie, gdy się dowiedziałem co się stało :shock:

Ronin
13-09-2009, 07:39
Kiedy mecz o złoto bo dzisiaj patrzyłem na program i nie widzę wie ktoś ?

Sam Fisher
13-09-2009, 07:42
Kiedy mecz o złoto bo dzisiaj patrzyłem na program i nie widzę wie ktoś ?
19:30, więc mamy dużo czasu na kupienie piwa żeby świętować zwycięstwo ;]

Ronin
13-09-2009, 07:48
No to super :D Bartosz Kurek moim zdaniem wyrasta na następce Wlazłego to co on robił wczoraj z atakami to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie nawet Włoscy komentatorzy się dziwili że po tak dużym skosie można atakować hehe. Polska Husaria dziś jedzie po Zołoto ! :D

13-09-2009, 12:59
Nikt z was nie zauważył, że grają lepiej niż piłkarze :lol:

infamin
13-09-2009, 13:12
Nikt z was nie zauważył, że grają lepiej niż piłkarze :lol:

Choćby siatkarze zdobyli 3 mistrzostwa olimpijskie pod rząd, to i tak piłka nożna jest, była i zostanie sportem numero uno w Polszy. Nieważne, jak słabi są obecnie piłkarze. Nigdy na siatkę nie przyjdzie tyle kiboli co na reprezentacje w nogę. Tyle w temacie ;)

Pozdrawiam

13-09-2009, 13:20
Nikt z was nie zauważył, że grają lepiej niż piłkarze :lol:

Założę się, że w nogę też lepiej od nich grają. :lol:

Zauważyłem, że osiągnięcia innych kadr są wprost proporcjonalne do osiągnięć kopaczy.

Ronin
13-09-2009, 13:35
Nigdy na siatkę nie przyjdzie tyle kiboli co na reprezentacje w nogę

I Całe szczęście ! Gdyby kibole przyszli na siatkę to by nigdy nie było takiej atmosfery święta jakie jest podczas każdorazowego występu naszych siatkarzy :D Ze swej strony mogę tylko zaapelować kibole nie przychodźcie na siatkę zostańcie na stadionach ;)

13-09-2009, 13:48
Do tego dochodzi ilość miejsc, więc Infamin ile ma miejsc np: hala we Wrocku a stadion we Chorzowie xD

infamin
13-09-2009, 13:57
Do tego dochodzi ilość miejsc, więc Infamin ile ma miejsc np: hala we Wrocku a stadion we Chorzowie xD

A co ja przed chwila napisałem !? :lol: Jak to się nazywa !? czytanie ze zrozumieniem, czy jak ? :lol: Przeczytaj najpierw co ja napisałem w poprzednim poście, a potem zastanów się po co piszesz to samo co ja, tylko w innych słowach ? :lol:

Ronin
13-09-2009, 17:12
Jaki wynik meczu typujecie ?
Ja myślę że Francuzi będą bardzo zmotywowani i nakręceni po pokonaniu Rosji więc będzie trudno. Zważywszy to wszystko to stawiam na wygraną Polaków ale po ciężkich bojach w tie break-u 3:2 Tak mówi mi głowa. Choć Serce stawiałoby oczywiście na 3:0 dla Polski !
:D

13-09-2009, 18:14
Jaki wynik meczu typujecie ?
Ja myślę że Francuzi będą bardzo zmotywowani i nakręceni po pokonaniu Rosji więc będzie trudno. Zważywszy to wszystko to stawiam na wygraną Polaków ale po ciężkich bojach w tie break-u 3:2 Tak mówi mi głowa. Choć Serce stawiałoby oczywiście na 3:0 dla Polski !
:D

Ja jestem usatysfakcjonowany, tym co ta drużyna osiągnęła, medal jest, teraz powinni na luzie, bycie lepszym od sławetnej reprezentacji Huberta Wagnera, która złota w ME, nie wygrała itd.... :D

13-09-2009, 20:26
Hetmanie miałeś rację, jesteśmy mistrzami Europy!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

infamin
13-09-2009, 20:28
Ja tam więcej nie oglądam, za duży stres :? Myślałem, że mi pompa walnie w 4 secie :?

Ale pierwszy raz w historii Mistrz Europy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Sam Fisher
13-09-2009, 20:45
Pasjonujący mecz. Szkoda trzeciego seta, ale z drugiej strony mecz nabrał jeszcze więcej emocji. PZPN może tylko pozazdrościć ;]

OskarX
13-09-2009, 21:02
Wreszcie złotko :)

13-09-2009, 21:05
Ale te komputerowe flagi wciągane na ekranie były żałosne. :lol:
Mówiłem, że jak finał to 2 sety oglądam, teraz wszystkie. ;)

infamin
13-09-2009, 21:08
Ale te komputerowe flagi wciągane na ekranie były żałosne. :lol:

A co byś chciał od turasów. Tam oprócz riwiery i Istambułu, to głównie dzikie pola 8-)

Romanos
13-09-2009, 21:11
Coś pięknego wkońcu należało im się!!!

Ronin
13-09-2009, 21:12
Polska Biało-Czerwoni :!: :!: :!: Co za emocje nareszcie Polacy pokazali że są jedną z najlepszych drużyn na Świecie. :D :D :D

Milanos
13-09-2009, 21:16
Kurwa ale nie już miałem wyłączać bo zrobiłem się blady muwili mi jak ściana w 4 secie uffff kurwa jeeeeeesssttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adamsky
13-09-2009, 21:35
No, no, gratulacje. Ale przyszłe mistrzostwa będą należeć do Italii.

13-09-2009, 22:18
Wiedziałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Sam Fisher
13-09-2009, 22:21
Najlepszy gracz turnieju - Piotr Gruszka
Najlepszym rozgrywającym został Polak Paweł Zagumny.
Najlepszy atakującym został Rosjanin Aleksander Wołkow.
Najlepszym blokującym został Bułgar Wiktor Josifow.
Najlepszym zagrywającym został Rosjanin Jurij Biereżko.
Najlepszym libero wybrano Francuza Huberta Henno.
Najlepszym przyjmującym został Stephane Antiga.
Najlepszym punktującym został Antoine Rouzier.

Przydała by się teraz emotikonka z polską flagą \o/

14-09-2009, 13:26
GRATULACJE!!!!!