PDA

Zobacz pełną wersję : Problem-Steam.



Smith
23-08-2010, 09:32
Witam dostałem w prezencie gre Napoleon Total War. Jest ona instalowana przez steam. Instalowałem ją niestety podczas mojej urodzinowej imprezy-po pijaku i zapomniałem wszystkich haseł do tego Steam-u. Nie wiem czy jeżeli gdy założe nowe konto to ta gra sie odpali na tym nowym koncie.
A przypomnieć hasła nie da rady ponieważ trzeba odpowiedzieć na pytanie "kto był twoim bohaterem z dzieciństwa" a co wpisałem w tą rubryke to też zapomniałem.

P.S A tak swoją drogą to po co komu ten Steam. To tylko utrudnia.

voitek
23-08-2010, 09:39
Trzeba bylo troche pomyslec. Steam jest bardzo przydatnym narzedziem. To, ze gubisz po pijaku hasla nie znaczy, ze Steam jest do dupy.
Wpisuj w ta rubryke wszystko co przyjdzie ci do glowy. Gra jest przypisana do konta i nie zainstalujesz jej na innym.

doliwaq
25-08-2010, 13:23
Też mam problem ze Steamem. Mam 16 lat. Chciałem zainstalować Empire ale nie miałem internetu więc dałem tacie komputer żeby zabrał go do swojej pracy i tam zainstalował. Empire został zainstalowany i było dobrze dopóki nie zamontowałem internetu. Steam zaczął domagać się loginu i hasła. Nie znam go. Mój tata też go nie zna bo to jego kolega instalował. Najgorsze jest to że nie pamięta kto tę grę instalował. Robię wszystko żeby przypomnieć login i hasło ale Steam nie ma funkcji przypominania w takich wypadkach, nawet jak podam klucz to nic nie daje bo Steam wysyła przypomnienie na e-mail. Co mam zrobić :cry: Wszystko przez ten głupi Steam :evil:

Amrod
25-08-2010, 14:14
No to może być problem. Ale żeby nie zapytać w pracy kto instalował tę grę co tu wczoraj przyniosłem?
Jedyny sposób to podciągnięcie to pod skradzione konto, ale... trzeba znać login, chociaż może pójdą na to.
https://support.steampowered.com/kb_art ... -QDFN-4366 (https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-QDFN-4366)

Sareth4
25-08-2010, 15:30
Może się obędzie bez loginu jeśli zrobisz zdjęcie i wyślesz im kod seryjny Twojego Empire