PDA

Zobacz pełną wersję : Empire Total War a Steam



djmaxkg
24-08-2010, 07:45
Witam wszystkich serdecznie. Ja mam kilka pytań które są dla mnie dość ważne. Mam ponad 35 lat i jestem zakochany w całej serii Medieval Total War i nie ważne że czasem nie wyglądało wszystko tak jak powinno ale gra jak dla mnie jest genialna.
Kupiłem właśnie oryginał Empire Total War wraz z dodatkiem : Na wojennej ścieżce + Elitarne jednostki.
To co zdążyłem się zorientować to gra musi być zarejestrowana na "steam" i teraz moje pytanie
Pyt.1 : Czy steam automatycznie zacznie pobierać patche
Pyt.2 : Czy wszelkie aktualizacje są darmowe
Pyt.3 : Czy jeśli wyszło więcej jak jeden patch to czy steam zaktualizuje tylko do ostatniego czy wszystkie patche po kolei
Pyt.4 : Czy wszystkie patche "zmiany, dodatki" są w języku Polskim
Pyt.5 : Jeśli ktoś by miał troszkę czasu i chęci to prosiłbym o mały przewodnik po steamie bo jak wiem bez tego gra nie będzie chodzić.

Z góry przepraszam za moje pytanie które pewnie dla was są strasznie głupie ale niestety jestem miłośnikiem tej serii a nie za bardzo się orientuje co z tym steamem chodzi.
Pozdrawiam

Maczo
24-08-2010, 08:54
1. Tak , zaraz po instalacji rozpocznie się pobieranie WSZYSTKICH patch gdyż bez nich nie można uruchomić gry! (przyzwyczaj sie)
2. Tak sa darmowe (sry ale chwilowo nie mam polskich znakow)
3. Patrz punkt pierwszy
4. Tak sa w jezyku polskim
5. Steam to dosc prosty program i wiekszosc cznnosci wykonuje za nas. Radze stwozyc wlasny profil ;)

Zycze udanej gry w Empire Total War.

djmaxkg
24-08-2010, 09:25
Wielkie dzięki za pomoc jestem już spokojny ale czytając wypowiedzi na internecie użytkowników tej gry i tego "steama" to aż zacząłem się bać czy czasem nie będzie tak że nie zagram w ogóle bo problemy każdy ma i to nie małe. Pociesza mnie to że wypowiedzi są z początku premiery tej gry i teraz chyba jest już lepiej. Jeszcze raz dziękuje.

djmaxkg
24-08-2010, 14:35
Czytając już setki opinii na temat "stema" muszę powiedzieć że jeśli chodzi o mnie to jak na razie żadnych problemów nie ma. Aktualizacje mi się ściągają z większą prędkością niż na "torrencie" zobaczymy jak to będzie dalej.
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.

Maczo
24-08-2010, 18:19
Dodam też że gdy ustawisz zbyt wysokie detale wysypki do pulpitu mogą być częste zwłaszcza przy zaznaczaniu generałów na mapie kampanii.

djmaxkg
24-08-2010, 20:16
Hym.......troszkę jaśniej jeśli można bo chyba chodzi o grafikę czy tak?? Ja z reguły ustawiam detale średnie albo małe bo mi bardziej zależy na samej grze niż na grafice.

Sareth4
24-08-2010, 20:20
Maczo chodziło o to , że gdy ustawisz zbyt wysokie detale to gra będzie Cię dużo częściej wywalała do pulpitu , zwłaszcza podczas zaznaczania generała na mapie kampanii