PDA

Zobacz pełną wersję : Empire Total War - pytanie



djmaxkg
24-08-2010, 14:32
Witam ponownie. Drugie i chyba ostatnie pytanie dotyczącej tej gry tzn pytań mam parę i o to one.

Pyt.1 Zakupiłem Empire Total War oraz dwa dodatki dostałem dwa kody do tych dodatków zamiast płyty. Zaraz po zainstalowaniu się gry Empire Total War uaktywniłem te dwa dodatki na stemie ale nie ma żadnych dodatkowych ikon na pulpicie więc jak mam uruchomić te dodatki a są to : Na wojennej ścieżce oraz Elitarne jednostki.

Pyt.2 Czy grę mogę uruchomić z płyty jak np nie mam internety w danej minucie albo czy uruchamiając grę mogę internet odłączyć ( w trakcie grania )

Pyt.3 Jak odpalić dodatek na wojennej ścieżce?? (nie mając płyty)

Z góry dziękuje za pomoc i mam nadzieje że ktoś mi pomorze.

DonVega
24-08-2010, 17:02
AD1
Nie ma i nie będzie. - Po aktywowaniu dodatków - Steam sam dociągnie odpowiednie patche i po uruchomieniu gry - w menu gry będzie widoczna kampania Na wojennej ścieżce. Elitarne jednostki to nie dodatek tylko dodatkowe jednostki możliwe do zwerbowania w czasie gry singlowej jak i ma multi.

AD2
Steam można odpalić w trybie ofline - można wtedy bez problemu odpalić grę - mimo nie zalogowania się do steama

AD3
Patrz AD1

Pozdrawiam

djmaxkg
24-08-2010, 20:19
Dziękuje ci bardzo za pomoc tylko jeszcze jedno pytanie jak uruchomić steam w trybie offline bo nie wiem i czy wtedy trzeba umieścić płytkę w napędzie czy jak?? i co z dodatkiem "Na wojennej ścieżce jeśli steam będzie w trybie offline??

Sareth4
24-08-2010, 20:23
Płyta po zainstalowaniu gry jest Ci praktycznie nie potrzebna.Nie będziesz już jej musiał używac
Aby zalogowac sie do trybu offline musisz po prostu wejsc z profile-->offline(coś w tym stylu nie jestem w domu nie mam dostepu do steama)
Jeśli nie będziesz miał internetu w danej momencie Steam sam po chwili napisze Ci o tym , że brak połączenia i zapyta się czy uruchomic go w trybie offline.
Dodatek jak również cała gra będzie dostępna w trybie offline