PDA

Zobacz pełną wersję : Zanik atrybutow za doswiadczenie



Sinic
28-08-2010, 12:29
Jak w tytule, jednostki zdobywaja doswiadczenie ale ich statystyki sie nie podnosza. Sprawdzilem w zapisanej wczesniejszej kampanii i tam rowniez te statystyki sie wyzerowaly do podstawowej rekruckiej wysokosci. Nie mam pojecia co sie schrzanilo znow?

Moze ktos sprawdzic jak to u niego wyglada? Czy moze jakis dziwny update rozwalil to? Czy tez problem u mnie i musze reinstall zrobic.

Hmm, odwiedzin mnostwo. odpowiedzi zero. Juz nikt nie ma tej gry i w nia nie gra a tylko po forach wszyscy biegaja? ;)
Przeinstalowalem gre ale nic to nie dalo. W sumie i tak wszystkie ustawienia zostaja w Steam wiec taka reinstalka i tak nie miala szans powodzenia jesliby to byl powod. W sumie niby nie zmienia to w jakis zasadniczy sposob prowadzonej rozgrywki. Jednak jest bardzo upierdliwe. W koncu jest to dodatkowy, i bardzo fajny, smaczek w strategiach juz od dawna. Mozliwosc szkolenia i utrzymywania ellitarnych jednostek. A w tej chwili wszystko to to samo mieso armatnie bez roznicy.

reedeye
30-08-2010, 14:47
Sprawdzasz statystyki na mapie strategicznej czy bitewnej? To ma znaczenie;) Na strategicznej będziesz widział tylko podstawowe, a na bitewnej już uzależnione od rangi/doświadczenia.

Mam nadzieję, że o to chodzi;)

pepeso
31-08-2010, 22:42
Bez sensu mogli już uwzględnić atrybuty jednostek na mapie strategicznej - uzależnione od rangi :(

Sinic
04-09-2010, 18:17
Sprawdzasz statystyki na mapie strategicznej czy bitewnej? To ma znaczenie;) Na strategicznej będziesz widział tylko podstawowe, a na bitewnej już uzależnione od rangi/doświadczenia.

Juz przestalem zagladac bo nie bylo odpowiedzi ;p Wlasnie to bylo problemem i w koncu sie zorientowalem. Po mojej pierwszej grze bylem wrecz przekonany iz mialem na mapie strategicznej pelne statystyki jednostek. Ogolnie to wlasnie tam mi one sa chyba bardziej przydatne, czy tez by byly, i tam czesciej to sprawdzam.

Tak jak przedmowca uwazam za pozbawione sensu nie pokazywanie tego na mapie strategicznej. Zapewne bylo to zwiazane z jakims problemem przy projektowaniu gry. Albo zwyczajny bug czy przeoczenie ;)