PDA

Zobacz pełną wersję : ZMIANA USTROJU I WŁADZY W EMPIRE



djmax
05-09-2010, 08:37
Witam mam problem.
Nie mam pojęcia jak się zmienia "USTRÓJ SPOŁECZNY I SYSTEM WŁADZY" ludzie domagają się zmian a ja nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc.

djmax
06-09-2010, 20:25
Ale ja się pytam jak to się robi bo nie mam pojęcia więc niech ktoś napisze jak zmienić lub czy w ogóle zmieniać czy warto a jeśli tak to na jaka i jak to wygląda bo nie mam pojęcia.

Gaius Julius
06-09-2010, 22:24
podnosisz podatki w jednym miescie w reszcie miast likwidujesz je
wybierasz jaka klasa ma miec najwieksze podatki
bogaci czy biedni

bogaci moga zmienic ustroj z mon. konst. na mon. absol.
natomiast biedni z monarchi na republikę

djmax
07-09-2010, 21:48
Dzięki wielkie ale co zrobić aby buntownicy mieli większe siły bo jak na razie to buntownicy mają mizerne siły i przegrywam.

Kessair
18-09-2010, 22:21
W Empire jest to baaardzo dziwnie zrobione, że bunty są tak cienkie, jakby było to powstanie paru pastuchów. Napoleon czy Medieval ukazywał bunt równy pewnej stracie. Rewolucje były ogromne, bunty - full armie. W Empire bardzo trudno wywołać rewolucje, a jak koniecznie ją chcesz, to staraj się wyprowadzić armię ze stolicy, wtedy łatwiej będzie ją zająć wojskom rewolucyjnym.


P.S Nie baw się w Napoleona, robiąc rewolucję we Francji w roku 1700-1710.

Wiktor_Lechki
16-01-2011, 18:55
Jakie korzyści przynosi zmiana ustroju z monarchii konstytucyjnej na absolutną?
Pozdrawiam.

Gaius Julius
20-01-2011, 16:14
jeśli dobrze pamiętam to inne jednostki, poza tym masz cały czas jednego władcę, który niczym jest nieograniczony :)

Alex Mercer
09-01-2012, 15:12
Czy grając Polską zmieniając ustrój na monarchię absolutną, czy stracę możliwość rekrutowania Skrzydlatej Husarii??