PDA

Zobacz pełną wersję : olbrzymia aktualizacja do empire



kornik
05-09-2010, 10:28
Witam wszystkich. Szukałem na forum podobne problemu ale nic takiego nie znalazłem. Otóż sprawa przedstawia się następująco. Kupiłem sobie empire itd. aktualizacje wszystko pięknie ładnie gram. Do czasu oczywiście. Ostatnio wyskoczyła mi aktualizacja do pobrania. Tylko że zajmuje ona bardzo dużo 16 GB. Załączam zrzut ekranu. Czy któryś z was drodzy forumowicze miał taki problem? Czy mam po prostu zainstalować grę ponownie? Dziękuję i pozdrawiam.

dawid96
05-09-2010, 10:32
Nie wiem coś ty narobił ale mi GRA zajmuje 16GB z patchami.

kornik
05-09-2010, 10:37
Gra oczywiście jest zainstalowana ale wygląda na to jakby steam nie sciągał następnej łatki tylko calą grę. Niestety mam tylko 10 GB transferu. Nie mam zamiaru sciągać tego wszystkiego prze 2 miesiące. :?

05-09-2010, 11:22
Gra oczywiście jest zainstalowana ale wygląda na to jakby steam nie sciągał następnej łatki tylko calą grę. Niestety mam tylko 10 GB transferu. Nie mam zamiaru sciągać tego wszystkiego prze 2 miesiące. :?
Przeładuj kompa.
Sprawdź ustawienia tego syfu steama, czy przez przypadek nie masz ustawionej weryfikacji plików gry.
Ustaw aktualizację na automat.
przeładuj kompa
spróbuj odpalić grę, ale w online, nie nie offline
Napisz, jakie masz łącze :!:
Mi to pomogło przy tym Error Total War.
Miałem podobnie, też nie dawno jakieś pół roku temu kupiłem.
Po aktualizacjach, nie ma już części bugów..ekhmmm :shock:
Napisz, czy pomogło :?:

kornik
05-09-2010, 12:33
Postąpiłem wg rad:
1. Steam dalej aktualizuje.
2. Gdy wcisnę przycisk anulowania aktualizacji przy próbie uruchomienia wyskakuje czarny ekran (nawet się ucieszyłem) a potem błąd systemowy.
3. Jedynym wyjściem chyba będzie usunąć grę i zainstalować ponownie.
Wielkie dzięki. Naprowadziłeś mnie chyba na dobrą scieżkę :).

05-09-2010, 12:45
Postąpiłem wg rad:
1. Steam dalej aktualizuje.
2. Gdy wcisnę przycisk anulowania aktualizacji przy próbie uruchomienia wyskakuje czarny ekran (nawet się ucieszyłem) a potem błąd systemowy.
3. Jedynym wyjściem chyba będzie usunąć grę i zainstalować ponownie.
Wielkie dzięki. Naprowadziłeś mnie chyba na dobrą scieżkę :).
Cieszę się, że pomogłem, ale nie patrz, na to co wypisuje steam, jest chory, mi po pierwszej aktualizacji zaśpiewał podobnie jak tobie, ale tego akurat fizycznie nie zrobi, aktulizacje muszą być, bo gra jest errorowa :lol:

Memnon[pl]
05-09-2010, 19:34
Miałem kiedyś ten sam problem...steam ot tak zaczął aktualizować-a właściwie instalować całą grę od początku.Jedyny sposób to odinstalować grę i zainstalować ponownie z płyt.Innej rady (raczej) niema.