PDA

Zobacz pełną wersję : problem z aktualizacją steam



artilery detonator
06-09-2010, 14:17
po raz pierwszy od pół roku podłączyłem steam do netu i tak jak sie spodziewałem zaczął aktualizować mi napoleona, ale czemu chciał zciągnąć całe 20 GB?
Postanowiłem więc odinstalować grę i zainstalować na nowo.
Instalacja rozpoczęła sie od aktualizacji steam która zatrzymała sie na 45% i stoi.
Co sie dzieje i jak na to zaradzić. Nie muszę dodawać , że ani w Napoleona, ani w Empire grać nie da rady.

Demon
06-09-2010, 14:58
A po co usuwałeś Napoleona kiedy chciał się zaktualizować? Przecież tego nie ominiesz. Jeśli nie grałeś pół roku to się nie dziw, że aż tyle zajmuje, bo pół roku temu to była premiera, a od tego czasu było dużo aktualizacji. Czekaj cierpliwie aż wszystko się pobierze.

PS. Działy ci się chyba też pomyliły. Bardziej to do pomocy pasuje.

Kretson
06-09-2010, 15:10
20 GB aktualizacji? Przebierz to oczywisty błąd, a ściąganie aktualizacji można ominąć w ustawienisch.

artilery detonator
06-09-2010, 17:02
Po pierwsze grałem, tylko off line na modach.
po drugie niestety usunąłem, a teraz nie mogę nawet włączyć steama, bo podczas aktualizacji zatrzymuje się na 45% i stoi.
Zastanawiam się jak długo czekać przeważnie odpuszczam sobie po jakiś 40 min bo krew mnie zaleamaewa.
Zastanawiam się czy to jakaś awaria steama? ale reinstalowałem go już kilka razy i to na różnych partycjach i niepomogło, czy to jakiś błąd od nich i trzeba czekać.
a może ja narozrabiałem i trzeba przeinstalować windows. a może jest jakiś mniej radykalny sposób?

Herod
06-09-2010, 19:01
Jakie 20giga? Tyle to waży całość (20 giga coś tam). Steam jeżeli ma awarię to tylko u ciebie...

Przeca aktualizacja waży to zaledwie 10% gry (chyba, że mój premierowy Napek był spatchowany...)... tobie pobiera całość, instaluj z płyt...

Już trzeci raz w przeciągu tygodnia instaluje (bawiłem się porypanym Order of War)... 3h pobiera te patche, ale nie płacze. :)

artilery detonator
09-09-2010, 14:44
to są już jaja, przeinstalowałem windowsa. instaluje na nowo steam i aktualizacja zatrzymuje się na 45%. nie wiem ile mam czekać żeby poszła dalej, a może to dlatego ze nie instaluje na partycji systemowej?

artilery detonator
10-09-2010, 12:57
problem rozwiązany, steama blokowały jakieś zabezpieczenia w windows lub program antywirusowy którego wersja demonstracyjna instalowała się razem z windowsem.