PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatkowy 10. pułk huzarów do Napoleona



robik
08-09-2010, 17:06
Ostatnio dla tych, którzy zarejestrują się na stronie www.totalwar.com (http://www.totalwar.com) czeka kod na nową jednostkę: 10. pułk huzarów. Zamieszczam instrukcję zaaktywowania jednostki:

1.Wchodzimy na stronę www.totalwar.com (http://www.totalwar.com)
2.Rejestrujemy się na stronie
3.Po rejestracji i aktywowaniu konta wchodzimy w tworzenie swojego "War room'a"
4.Pojawi się tam okno ze szczegółową instrukcją aktywacji jednostki oraz jej kod
5.Kopiujemy kod i na steam'ie wchodzimy w zakładkę gry a następnie aktywacja produktu w steam
6.Tam postępujemy według wskazówek i aktywujemy jednostkę

Miłego grania

KLAssurbanipal
09-09-2010, 07:29
Fajnie. :) Dzięki za info. ten pułk huzarów to jednostka francuska?

Herod
09-09-2010, 09:52
Dziękuje za informacje. Kocham wszystko co darmowe i nie boli. :)
Może kiedyś zobaczę info, że wszystkie DLC są za darmo do pobrania. :lol:

KLAssurbanipal
09-09-2010, 12:38
Mi ten kod przepadł albo skasowałem jako spam. Nie wiem jak to załatwić na nowo bo mi napisali ze wysłali raz i drugiego nie dadzą. ;)

Sareth4
09-09-2010, 13:52
Był już temat o tej jednostce

Do KLA - ci huzarzy to jednostka brytyjska

KLAssurbanipal
30-09-2010, 15:06
Wie ktoś jak odzyskać kod? :D

Sareth4
30-09-2010, 15:26
Ehm spróbuj założyć nowy email i zarejestruj się ponownie

KLAssurbanipal
30-09-2010, 15:28
taaa... a nową grę skad? :P

Sareth4
30-09-2010, 17:57
Chyba nie zrozumiałeś albo ja nie rozumiem. ? Dostałeś kod na dany email ale go nie wykorzystałeś tak ? Czyli jeśli założysz nowy email i poprosisz jeszcze raz kod to powinienes go dostać

Hmm , ale możliwe że zapomniałem czy do rejestracji potrzeba jakiekolwiek dane o koncie steam ?

KLAssurbanipal
01-10-2010, 11:45
Mi się wydaje że mail musi być taki sam co na steam, bo inaczej to każdy pozakładałby 10 maili a potem sprzedawał kod na jednostkę tym którzy o tym nie słyszeli. Tak to rozumiem, ale może się mylę. :)

Braveheart kaleczne serce
31-12-2010, 11:01
Kiedy chce wejść do swojego warroomu w celu nabycia kodu aktywacyjnego tej jednostki wyskakuje komunikat - Couldn't connect to Total War Forum database!. To moja wina czy też ich ? :o

01-01-2011, 11:23
Kiedy chce wejść do swojego warroomu w celu nabycia kodu aktywacyjnego tej jednostki wyskakuje komunikat - Couldn't connect to Total War Forum database!. To moja wina czy też ich ? :o
Ich.

Braveheart kaleczne serce
04-01-2011, 19:35
Ok rzeczywiście to była ich wina teraz mogę wchodzić do swojego warromu ale po skonfigurowaniu konta nigdzie nie ma mowy o aktywacji tej jednostki. Czy to dlatego ,że póki co nie mam jeszcze zainstalowanego Napoleona ? :?

Przemysł II
07-01-2011, 09:05
Ja nie miałem jeszcze Napoleona wogóle w domu, a dostałem tą jednostkę, więc raczej nie jest wymagane posiadanie Napoleona

Braveheart kaleczne serce
08-01-2011, 22:06
Skonfigurowałem swój warrom a mimo to nie pojawiła się informacja o aktywacji tej jednostki nie otrzymałem także póki co maila z kodem. Może jednak muszę mieć uprzednio zainstalowanego Napoleona ? :evil:

Hawkx
19-01-2011, 20:03
Ja dostałem kod bez problemu. Próbujcie, a będzie wam dane.

Braveheart kaleczne serce
30-01-2011, 14:13
Otrzymałem kod i odblokowałem jednostkę 8-) Pierwszy raz dostałem coś od CA za darmo :P

Amrod
30-01-2011, 14:23
Nie za darmo, sprzedałeś im swoje dane ;) Jakiekolwiek by one nie były, mejl czy co innego.

Braveheart kaleczne serce
02-02-2011, 22:50
Moje dane raczej na wiele im się nie zdają :mrgreen: Ale przynajmniej nie wydałem kasy na tę jednostkę.To naprawdę dobry odział przydatny na polu walki. Jest szybki i dobrze strzela - więc warto było się zarejestrować. Natomiast trochę daję się naciągnąć na wszelakie DlC do Napoleona i Empire( nie wiem czy to moja miłość do historii i militariów czy też głupota) ale jeśli ukaże się DLC w ,którego skład wejdą jednostki z Heroes of Napoleonic Wars i pre-ordera( Scot Greys , Towarczys, HMS Elephant i Grand Battery of Convention) to i tak to zakupię :lol:

Ferrou
17-02-2011, 22:21
Jak to strzela? Czym strzela? Przecież to Husarzy... A jednostka jak to jednostka z każdego DLC - fajnie, że jest ale bez niej też da się grać - jak dla mnie tego typu "dodatki" są jedynie pewnym smaczkiem, swego rodzaju egzotyką mającą na celu podniesienie, nazwijmy to szumnie, atrakcyjności danej frakcji. Nic więcej. Dodatkowo owe "ekskluziwy" wymagają ostatniego lub przedostatniego levelu odpowiedniego budynku militarnego (i są dostępne, wspomniane jednostki, najczęściej tylko w stolicy).

tommytauzen
18-02-2011, 08:12
strzelają też mnie to zaskoczyło ale takie są fakty.

Morgul
03-03-2011, 16:46
Witam, kupilem w koncu napoleona i teraz mam pytanko odnosnie tego DLC. Mam wszystkie dlc do napoleona, rozumiem ze ten jest bonusowy (nie ma go na liscie dostepnych dlc w steam). Zalozylem fake konto na stronce totala i gdy gdy potwierdzilem imie w warroomie to wywalilo strone z milionem bledow, ale jakis tam niby kod na dole byl. Steam mi mowi, ze kod jest juz wykorzystany. Sprawdzilem w grze, uk nie ma huzarow. No to robie drugie konto i znowu strona z milionem bledow, kod C6K2B-P32Z9-VAMP4-BK833-YGQWS - steam znowu mowi ze juz wykorzystany. Na maile nic nie przyszlo, poza potwierdzeniami zalozenia konta. Swoja droga na tej ich stronie mam info, ze teraz wykrzystujac login/pass z konta moge logowac sie na forum. No niestety nie w mojej bajce. 2 konta i zadne nie dziala z forum. Ogolnie nedzna ta ich strona.

Ktos dobry moze zalozyc tam konto i mi przeslac na pw kod do huzarow? :)

Dudzio
03-03-2011, 18:12
Czy ten kod jest jeszcze aktualny? Ja po utworzeniu mojego War Room nie mam niczego na temat jakiejś nowej jednostki :(

roman zabawa
03-03-2011, 21:03
Nie pamiętam dobrze, ale jak się rejestrowałem na tym warroomie, zdaje się była informacja, że to czasowo udostępnione.
Cierpliwości, prędzej czy później wszystkie armaty i towarczyse pewnie się pojawią 8-)

Asuryan
03-03-2011, 21:20
Oby, bo dość długo to już trwa. A to, co mnie najbardziej wkurza w Napoleonie, to oprócz małych pól bitew jest właśnie brak posiadania wszystkich jednostek (brakuje mi co prawda tylko tych z pre orderów) - i to mimo tego, iż mam imperialną edycję z wszelkimi DLC.

Morgul
03-03-2011, 22:54
Kod jest aktualny, jest banner na stronce "Free exclusive unit - sign up now". Strona z kodem pojawia sie jak wybierzemy nicka w warroomie. Takze jezeli ktos komu wyskakuje/wyskoczylo na tej stronie bez bledow info z kodem moglby zalozyc fake konto i wyslac mi klucz na pw bylbym wdzieczny.

Dudzio
15-03-2011, 13:47
Przyłączam się do prośby, bo nie dostałem od nich żadnego maila z kodem na jednostkę ;(

Morgul
16-03-2011, 01:31
Ja zastosowalem metode "silowa" i w koncu kod dostalem na maila, przy 4 koncie. Takze probuj.

KLAssurbanipal
14-04-2011, 15:17
Mam do oddania darmowy kod na jednostkę huzarów dl GB. Oddam pierwszej chętnej osobie.

Aro137
21-04-2011, 18:44
U mnie nie było żadnych problemów ;) Szybko się zarejestrowałem i zanim się obejrzałem już miałem kod na jednostkę :D

Wielki Mistrz Malborka
28-05-2011, 13:02
też mam tę jednostkę i jest beznadziejna, ostatnio mi to wyszło na jaw jeszcze bardziej, mają staty strzeleckie takie że jedną salwą zabijają 3 ludzi z liniówki ale czego się spodziewać po darmowej jednostce - tyle że w grze kosztuje ona 890 chyba, wręcz jest równie beznadziejna jedyna zaleta to zasięg 125 może jak wam się poszczęści to w ten sposób zdejmiecie gena ale przy takiej celności jaką mają to życzę powodzenia

KLAssurbanipal
26-07-2011, 15:49
Informuję, że podarowałem już komuś koda, więc moja propozycja jest nieaktualna. :)

SKOBRA123
15-09-2011, 19:53
Chciałem się zarejestrować na stronie, ale jest od 16 czerwca u segi jakaś awaria?!

Aro137
17-09-2011, 09:54
Nie wiem, może strona była przeciążona czy coś. Ja w maju dostałem bez problemu kod.

Rue
23-09-2011, 08:32
Był atak hakerów.

dejot
12-05-2012, 20:45
ja mam NTW od samego poczatku stoczylem wiele bitew na multi i nigdy sie nie spotkalem zeby ktos mial ta dodatkowa jednostke.
chcialem sie zarejestrowac na stronce zeby otrzymac ta jednostke ale niestety nie ma takiej mozliwosci, maja jakies problemy.
czy to nie jest jakas sciema??? bede wdzieczny za za pomoc.

Rue
12-05-2012, 21:56
Strona nie działa,wyjaśniałem to post wyżej.Ja dodatkowy pułk huzarów mam zdobyłem go jeszcze przed problemami z rejestracją.

dejot
18-05-2012, 21:25
a ma ktos kod na zbyciu? chetnie wezme lub odkupie.

Andres87
16-03-2013, 20:49
Witam Wszystkich

Chciałem zapytać, czy ten 10 pułk huzarów jest jeszcze do zdobycia lub został zawarty w którymś z DLC ? jak do tej pory... nie otrzymałem jeszcze informacji od CA.
Przejrzałem sobie na spokojnie wszystko, co jest na parówce ( Steam) zauważyłem tylko w tym ostatnio wydanym " Bohaterowie wojen Napoleońskich" 15 pułk.. a 10 nie ma nawet w " Imperia guard pack" albo ja ostatnio nie potrafię dostrzegać rzeczy które mnie interesują.. albo na prawdę go tam nie ma. Postanowiłem napisać do tutaj do was. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Asuryan
16-03-2013, 21:41
Dziesiątkę można było dostać przez rejestrację na stronie www.totalwar.com (http://www.totalwar.com) Żadne DLC jej nie zawiera. Jedynie administracja tej strony może (ale nie musi) Ci ją udostępnić.

Andres87
17-03-2013, 10:29
Dziesiątkę można było dostać przez rejestrację na stronie http://www.totalwar.com Żadne DLC jej nie zawiera. Jedynie administracja tej strony może (ale nie musi) Ci ją udostępnić.
Widać nie są chętni udostępniać kluczy, ale za to znalazłem informację na forum Steam, cytuję:
"The 10th hussars are included with the newly released Imperial Eagle Pack.
Even though the 10th hussars are not listed on Steam as being included with that pack, CA guys say that was an error which they are trying to get Steam to fix"

link (http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2767538)

Dziwne.. czemu tego nie zaktualizowali do tej pory? :? czyli podsumowując w Imperial Eagle Pack jak i w modzie Napoleonic Total War III( zawiera dużo historycznych jednostek), znajduję się 10 pułk Huzarów.
Mam nadzieję, że ta informacja będzie pomocna.