PDA

Zobacz pełną wersję : Mapa kampanii - dyskusje



KLAssurbanipal
10-09-2010, 13:22
Jest już pierwszy preview z mapą kampanii. Zachęcam:

http://uk.pc.ign.com/articles/111/1119498p1.html

Coś na co wszyscy czekali. Screeny z mapy kampanii:

http://img811.imageshack.us/img811/2989/shoguniitotalwar2010090.jpg (http://img811.imageshack.us/i/shoguniitotalwar2010090.jpg/)

http://img196.imageshack.us/img196/9708/shoguniitotalwar2010090w.jpg (http://img196.imageshack.us/i/shoguniitotalwar2010090w.jpg/)

http://img256.imageshack.us/img256/2989/shoguniitotalwar2010090.jpg (http://img256.imageshack.us/i/shoguniitotalwar2010090.jpg/)

Co się rzuca w oczy to widok nieba (podobne screeny pokazywano przed premierą NTW ale się nie doczekaliśmy takiego widoku...)
oraz mocno uproszczone menu. Wygląda na to że jego długość zależy od ilości units cards, gdy jest mało jednostek mamy widok mały dzięki czemu widać mapę kampanii. Nie wiem czy to akurat na plus ponieważ może nieco rozpraszać ruszające się menu a nie potrzebujemy widoku kampanii na cały ekran ponieważ scrollem mozemy oddalać gdy chcemy widzieć więcej. Wydaje mi się że to tylko taki bajer by pokazać innowacyjność menu, nic poza tym. Ogólnie to trochę przypomina mi mapę z Heroes 5, takie mam odczucie. poczekamy na resztę. Za wczesnie mówić. ;)

lofdi
10-09-2010, 13:31
PS1: Fajny fog of war:)

Boniek
10-09-2010, 14:18
Źle wam była z mapą RTW? :P

Amrod
10-09-2010, 14:32
Mapka jest naprawdę ładna. Fakt, że empajerowa, ale jeżeli będą takie żywe kolory i ogólnie klimatyczna to całkiem ok. Jeżeli to jeszcze wszystko będzie się ruszać i świecić.

szwejk
10-09-2010, 16:50
Hmm. Faktycznie klimacik mapy jak z gry fantasy.... Czy to dobrze dla gry strategicznej ? Osobiście nie sądzę.... Lepsza byłaby tu pewna surowość... No i ciekawe jak po tym kolorowym torcie będzie się przemieszczało AI komputera, bo jeżeli cała para została skierowna w grafikę....

exar
10-09-2010, 20:30
Jak na pierwsze screeny nie wygląda to źle.

Brave
10-09-2010, 22:45
Ładna mapka, tylko jak na pierwszy screen mogli zwiększyć detale graficzne, bo drzewka na pierwszym obrazku trochę psują efekt.

Memnon[pl]
11-09-2010, 01:54
Mapka we mgle wojny wygląda jak ta z Shoguna I.Fajny pomysł-mnie się podoba.Z tego fragmentu mapki to raczej nie można wiele wywnioskować o ilości prowincjii...ale jak na pierwsze screeny to jestem pozytywnie nastawiony...

Salvo
11-09-2010, 10:36
Beznadziejne są te nowe UI i inne grafiki, a mapa zbyt cukierkowa, choć swoje uroki ma ;)

exar
11-09-2010, 11:15
Beznadziejne są te nowe UI i inne grafiki, a mapa zbyt cukierkowa, choć swoje uroki ma ;)
Co do UI to według mnie są ok, ale jak wiadomo, kwestia gustu ;) .

Amrod
11-09-2010, 12:31
UI jest przynajmniej czytelniejsze niż w Empire. Tutaj przynajmniej łucznik wygląda jak łucznik i w sumie bez znaczenia, że w każdym klanie tak samo (bo i tak różnili się w poprzednich częściach kolorem). A tak, schematycznie, przejrzyście. Skomplikowanie i kolorowo mogło wyglądać w Rome, ale tu ten też dobrze wygląda. Najgorsze UI miał Empire/NTW. NTW nawet gorzej. No ale, gusta ;)

Salvo
11-09-2010, 12:35
Wszystko na tle E:TW wyglada świetnie, więc to żaden argument :D Te obrazki mi mało pasuję :?
Ja bym wolał stary system, no ale jak już powiedzieliśmy kwestia gustu ;)

[TIN]_Cichy
12-09-2010, 11:53
Witam po długiej przerwie. Ostatni raz się wypowiadałem na starym forum. Potem... miałem bana :shock: potem nagle cudonie zniknął... ale trudno.

Nie podoba mi się trochę kierunek, w jakim tworzony jest klimat Shoguna 2. Wiem, Polak lubi ponarzekać nawet jeśli sam niczego nie robi, ale...
Już mapa Empire była dla mnie lekko cukierkowa, ale można to przełknąć, bo takie były czasy - faceci w perukach, żołnierze Napoleona mieli obowiązek dbać o swoje czyste białe rajtuzy itp...

Ale mroczne czasy Shoguna? Taki kolorowy klimat dla mnie trochę podchodzi pod Anime, albo grę na starego GameBoya Color.

Może się niepotrzebnie czepiam, nie wiem. Póki co lekki minus...

12-09-2010, 12:36
_Cichy]Witam po długiej przerwie. Ostatni raz się wypowiadałem na starym forum. Potem... miałem bana :shock: potem nagle cudonie zniknął... ale trudno.

Nie podoba mi się trochę kierunek, w jakim tworzony jest klimat Shoguna 2. Wiem, Polak lubi ponarzekać nawet jeśli sam niczego nie robi, ale...
Już mapa Empire była dla mnie lekko cukierkowa, ale można to przełknąć, bo takie były czasy - faceci w perukach, żołnierze Napoleona mieli obowiązek dbać o swoje czyste białe rajtuzy itp...

Ale mroczne czasy Shoguna? Taki kolorowy klimat dla mnie trochę podchodzi pod Anime, albo grę na starego GameBoya Color.

Może się niepotrzebnie czepiam, nie wiem. Póki co lekki minus...
Wyjątkowo się z Tobą zgadzam, pamiętam ciebie ze starego forum, nie lubisz Ronaldinho :lol:
Moja ulubiona gra z tej serii, jak widać po załączonych obrazkach zmierza w kierunku, dla mnie dziwnym, ale przewidywalnym, patrząc co producenci wyprawiają z sequelami, w innych grach...Dlatego wracam do Medka 1 i Shoguna 1 :D

[TIN]_Cichy
12-09-2010, 13:00
Wyjątkowo się z Tobą zgadzam, pamiętam ciebie ze starego forum, nie lubisz Ronaldinho :lol:
miły słyszeć, że ktoś o mnie pamięta, również Ciebie dobrze widzieć, tak jak i kilku innych userów :P

lukazus
12-09-2010, 16:03
Zupełnie nie rozumiem o co wam chodzi z tą cukierkowością? Różowe drzewka? Stroje generałów? Trawa za zielona?

12-09-2010, 16:48
Zupełnie nie rozumiem o co wam chodzi z tą cukierkowością? Różowe drzewka? Stroje generałów? Trawa za zielona?

Tak :lol:

Memnon[pl]
12-09-2010, 20:20
No w końcu Japonia to kraj kwitnącej wiśni...musi być trochę na różowo :lol: ...

exar
13-09-2010, 15:34
[...]Moja ulubiona gra z tej serii, jak widać po załączonych obrazkach zmierza w kierunku, dla mnie dziwnym, ale przewidywalnym, patrząc co producenci wyprawiają z sequelami, w innych grach...Dlatego wracam do Medka 1 i Shoguna 1 :D
Niestety to prawda i mam takie same odczucia. Dlatego ja także lubię właśnie wrócić do tych "legend". Specjalnie dla Shoguna i pierwszego Medka zachowałem w dobrym stanie bardzo leciwego kompa gdyż na tych nowych te gry już nie bardzo chcą działać.

Kyuzo
13-09-2010, 16:33
Mi się nawet ta mapka podoba, a interfejs nawet bardzo. Fajne klimatyczne rysunki jednostek.
Przeszkadzają mi tylko te promienie słońca.

Jak zobaczyłem tę mapkę (http://img217.imageshack.us/img217/4641/shogunmap.jpg) na trailerze to trochę zwątpiłem.
Teraz jak widzę mniej więcej, że podział na prowincje będzie odpowiadał mniej więcej temu (http://mapsof.net/uploads/static-maps/ancient_japan_provinces_map_japanese.gif) to zaczyna mi się ta mapa coraz bardziej podobać 8-)
Natomiast, co do rozmieszczenia klanów liczę na coś takiego. (http://img10.imageshack.us/img10/7943/japanwi1563.jpg)

Dunkel
13-09-2010, 16:38
Specjalnie dla Shoguna i pierwszego Medka zachowałem w dobrym stanie bardzo leciwego kompa gdyż na tych nowych te gry już nie bardzo chcą działać.
a ja odkryłem, że to kwestia sterowników, nowy sprzęt potrafi zasunąć Medk I jak na razie z jednym tylko CTW.

Herod
15-09-2010, 07:49
Psiakrew... przyzwyczajaj się człeku do nowej kolorystyki, nowego stylu "mapnego".
Kolorowo niczym we wiosce hipisów... to mi oczy wypali po 1-2h gry. :)
Strasznie przypomina mi KoB lub inne HoMM... W Napoleonie nie było źle, było uroczo... Na screnach (szoguna II) wygląda to jak po zażyciu sporej dawki LSD...

Misioleon*
15-09-2010, 10:19
O kolorystyce się nie wypowiem bo, jak napisano, to kwestia gustu.
Natomiast widać że mapa wywodzi się bezpośrednio z mapy NTW (osobno zamki i osady rzemieślnicze, grafika tego samego typu)
Mapa będzie chyba spora, wbrew obawom niektórych, skoro na tym widocznym wycinku, mieści się 5 zamków/miast, a sądząc po fog of war (zresztą ciekawym o ile to wersja finalna) jest to tylko mały fragment wysp japońskich. Cieszy także duże zróżnicowanie terenu, lasy, pola, góry (już widzę te zasadzki na przełęczach ;) ). Coś mało rzek, chyba tylko 2 na widocznym fragmencie, no ale może to taka okolica :)
Bardzo mi się podoba UI, jednostki klimatyczne, wyraźne, elementy menu też mogą być.
Czy zauważyliście że majątek - 6160, opisany jest jako treasury? Czy to znaczy ze nie będzie już koku :( ? Chyba że to właśnie podana ilość tegoż.
Fajnie pokazano też rok i porę roku - góra Fuji w wiosennych barwach kwitnącej wiśni.
Póki co dla mnie jest OK :)

TaC
15-09-2010, 15:20
Poprę poprzednika i dodam że według mnie coś jeszcze poprawią , bo wątpię by tylko tyle było rzeczek.Po tych screenach nie mogę się już gry doczekać , na razie pozostało nam grzecznie czekać :D

Ronin
15-09-2010, 15:23
Mapka zbyt różowiutka i błyszcząca chyba CA uderza w nowy target jakim są Kobiety. :lol:

Soul of Night
17-09-2010, 10:03
Nie wiem, ale mnie mapka nie zachęciła do gry. Chyba raczej odwrotnie, im więcej wiem o nowym Shogunie tym mniejszą czuję chęć jego kupna.

KLAssurbanipal
06-10-2010, 22:11
Gdy obejrzałem ten filmik o Ninja zauważyłem że starają się jak najbardziej pokazać różnice, odchodząc stopniowo od elemntów serii które były zawsze. Takie na siłę robienie czegoś nowego by odciągnąć ludzi od przekonania że to kolejny produkt na engine ETW.

Obi Wan
07-10-2010, 09:36
Filmik jest bardzo dobry i wlasnie przez to seria wraca klimatem do korzeni!

KLAssurbanipal
07-10-2010, 18:26
Tak, ale nie ma co zwracać uwagi na ten filmik, bo to tylko śmieszna animacja dodająca klimatu. Ja bardziej zwracałem uwagę na opcje menu i trochę lipa, bo są pewne przyzwyczajenia które nie zmieniały się z kolejnymi częściami tak bardzo.

macfra
10-10-2010, 01:01
Mnie też nie pasuje cukierkowość tych map. I jak na mój gust przydałoby się trochę prowincji z samymi miastami: tymi największymi jak np. Kyoto.

Ronin
14-10-2010, 18:01
Nie wiem ale chyba się uprzedziłem do nowego Shoguna 2 nie czuję tego klimatu który był w poprzednich częściach. Szkoda bo czekałem na nowego Shoguna od ładnych paru lat ale widzę że wyjdzie z tego niezła kicha. Nie dość że imagie w stylu final fantasy to jeszcze nowe sterowanie. No chyba że to jakiś celowy manewr ze strony CA gra zrobiona stricte pod nowych graczy tylko że szkoda że kosztem tych starszych którzy nie potrzebują z każdą nową produkcją kolejnych rewolucji.

Kuzyn
17-10-2010, 13:16
Dla mnie ta mapa jest ochydna tak samo jak te z Napoleona i Empire. W ogóle nie odpowiada mi ten styl.

Fallen
21-10-2010, 21:08
gdzie sie podziały mapy z Rome i Meda :( .Odeszły a w zamia mamy jakieś kolorowe cukierkowe chińczyki :(

Ekaton
22-10-2010, 02:09
Mapa wcale nie jest zła. Z tego co widzę jednak, na mapie zaznaczone są tylko zamki. Japonia to nie tylko zamki i oblężenia, ale również jedne z największych miast tych czasów (Edo - obecne Tokio było przez kilka wieków największe). Miasta powinny istnieć jako odrębne elementy, a najlepiej jako odrębne prowincje.

Scraffy
26-10-2010, 17:36
Poprzednik ma 100% racje, co do miast, osobiście mam nadzieje, że nie odbije się to na jakości produktu. Nie grałem w ETW ani w NTW, ale mi osobiście mapka się nawet podoba. Najbardziej zainteresowały mnie 2 rzeczy, a mianowicie nowy typ oblężeń oraz jak widać na ww screenie zwiększona liczba ludzi w 1 oddziale, w innych TW też się dało, ale tu mam nadzieje, że nie będzie to tak sprzętożerne, jeżeli dobrze oddadzą Japonie tego okresu to kupie gre na 100% o ile mój sprzęt ją udźwignie. Trochę odstrasza mnie wizja herosów itd. ale nie wchodząc dalej w offtopa dodam tylko, że wiąże duże nadzieje z tym tytułem głównie po obejrzeniu screenów mapki kampanii.

Mati_00
26-10-2010, 21:51
mi nowe mapki przypadły do gustu. podoba mi się to połączenie starego shoguna z nową serią, czyli teren, którego nie odkryliśmy, wygląda jak w starym shogunie, a to co widzimy, jak w nowych...

poza tym, fajnie jest to zrobione też, bo siedząc nad mapą, nie wiemy jak wygląda ten teren tam przecież...dopiero jak ktoś to zobaczy i nam powie, albo sami zobaczymy, to dopiero możemy wiedzieć na 100%, więc tutaj +

niebo i efekty chmur mogą być energożerne, albo pewnie będzie można to wyłączyć. fale rozbijające się o brzegi, piękne...

interfejs i karty jednostek? GENIALNE!

niech jeszcze poprawią drzewa i będzie gitara jak dla mnie, ale ja jestem maniakiem shoguna, więc nie jestem obiektywny ;)

Mnil
05-11-2010, 08:37
niezła, niezła, tylko żeby nie okazałą się zbyt cukierkowa jak w Hirołsach 5...

Hawkx
24-12-2010, 08:59
Ja się do mapy z ETW i NTW przyzwyczaiłem wciągu paru godzin. Na początku trochę mi przeszkadzało, że nie jest taka jak w Medku ale ma swoje uroki. Jeśli tylko będzie dużo prowincji to przetrwam każdą inną zmianę. Szkoda, że nie każdy ma taką zdolność adaptacji :lol:

Sensei056
24-12-2010, 14:54
Kolorowo jak na kinderbalu :D

kuroi
26-12-2010, 09:21
umm.... Czy to aby na pewno jest screen z S2:TW a nie jakiejś nowej wersji HoMM? Bo to coś wygląda paskudnie... Ja jestem przyzwyczajony do surowych i oszczędnych map MII:TW i R:TW, takie coś zupełnie do mnie nie trafia.
Nawet, gdybym miał dobrego kompa i miałbym dostać tę grę za darmo to bym nie zagrał na takiej mapie... :?

Hawkx
26-12-2010, 12:05
Obraza honoru... mapa pasująca do baśniowych klimatów Japonii. Średniowiecze było surowe więc mapa była ponura. Feudalna Japonia jest kolorowa. Kraj kwitnące wiśni.

kazimierz.sielaff
28-02-2011, 11:58
mapa - w odroznieniu do bitew - calkiem fajna. zdaje sie 64 niezbyt duze prowincje. choc mogloby byc oczywiscie wiecej ich i choc jakies skrawki korei. ciekawe czy beda morskie punkty handlowe jak w ETW i NTW. ja np uwazam ze takie kolorowe mapy sa lepsze niz te z rome i medka gdzie drogi ida prosto jak polska granica - rysowane na mapie od linijki.

Hetman
28-02-2011, 14:00
umm.... Czy to aby na pewno jest screen z S2:TW a nie jakiejś nowej wersji HoMM? Bo to coś wygląda paskudnie... Ja jestem przyzwyczajony do surowych i oszczędnych map MII:TW i R:TW, takie coś zupełnie do mnie nie trafia.
Nawet, gdybym miał dobrego kompa i miałbym dostać tę grę za darmo to bym nie zagrał na takiej mapie... :?

Jeden gracz na 1000 lubi mieć czarną mapę z białymi pionkami reszta (999) chce mieć piękną, efektownie wyglądającą mapę, co by go nie odpychała od grania a zachęcała. Prościej inni lubią patrzeć na gówno, inni nie.

Co do ilości prowincji - jest dobrze, po co 200 prowów jak i tak zajmie się 1/4 i dupa puchnie, poza tym nie ma żadnych osad buntowniczych tylko inne klany, więc w podboju będzie trudniej.

Wuanden
28-02-2011, 14:44
Popieram, fajna mapka. Jak się komuś nie podoba to przeczytajcie inny temat, a dowiecie się jakie gry "polecam":D

Ensis
28-02-2011, 17:27
http://img651.imageshack.us/img651/4289/regionmap.png
http://img580.imageshack.us/img580/8514/78769284.jpg

Asuryan
28-02-2011, 22:31
ciekawe czy beda morskie punkty handlowe jak w ETW i NTW.
Będą. Zresztą już w demku jest jeden taki punkt przy malutkiej wysepce.

Ensis
04-03-2011, 06:13
Użytkownik dutch81 opublikował na TWC trochę map:
[spoiler:172irgt1]http://www.twcenter.net/forums/attachment.php?attachmentid=145613&d=1299147534
http://www.twcenter.net/forums/attachment.php?attachmentid=145645&d=1299156945
http://www.twcenter.net/forums/attachment.php?attachmentid=145685&d=1299174252[/spoiler:172irgt1]
Źródło: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=430337

Andzia
04-03-2011, 07:26
Z mapy wynika że zachodnie klany mają najlepszy start jako że wokół nich są rebelie a do najbliższego klanu jest daleko. Natomiast północno-zachodnie klany będą miały ciężki start jako że mało prowincje oraz w dodatku jeszcze mniej z farmami.

Ciekawie się zapowiada natomiast w centrum - 5 klanów, szykuje się rozróba już w pierwszej turze :P

Niko
04-03-2011, 07:39
Co do tych prowincji "wolnych" . Według mnie tam nie ma rebelii tylko są inne klanu nie grywalne a na mapce są zaznaczone tylko te grywalne klany. A czemu tak sądzę bo ma być ok 60 klanów w tym 10 grywalnych więc tam gdzie są wolne prowincję są inne klany bynajmniej nie rebelie :)

voitek
04-03-2011, 08:37
Z mapy wynika że zachodnie klany mają najlepszy start jako że wokół nich są rebelie a do najbliższego klanu jest daleko. Natomiast północno-zachodnie klany będą miały ciężki start jako że mało prowincje oraz w dodatku jeszcze mniej z farmami.

Ciekawie się zapowiada natomiast w centrum - 5 klanów, szykuje się rozróba już w pierwszej turze :P

Nie ma czegos takiego jak rebelie, to sa pelnoprawne klany

Ensis
04-03-2011, 15:01
Które zostaną bardzo szybko odblokowane przez mody lub DLC ;)

Neton
05-03-2011, 09:28
Panowie każdy klan który będzie stał mi na drodze do władzy będzie w moich oczach rebelią ;) ( więc jest podczas gry tylko jeden właściwy klan, a reszta to rebelia którą trzeba stłamsić )

Jeszcze jedno z tych map wynika że są tam farmy. I rodzi się tutaj pytanie:
Czy to oznacza że nie w każda prowincja będzie samowystarczalna jeśli chodzi o pożywienie ( jak to ma miejsce w demie )
Czy znowu oznacza tereny z bonusem ?

Czesio133
05-03-2011, 09:48
Z mapy wynika że zachodnie klany mają najlepszy start jako że wokół nich są rebelie a do najbliższego klanu jest daleko. Natomiast północno-zachodnie klany będą miały ciężki start jako że mało prowincje oraz w dodatku jeszcze mniej z farmami.

Ciekawie się zapowiada natomiast w centrum - 5 klanów, szykuje się rozróba już w pierwszej turze :P


Tylko jak klany obok siebie podpiszą sojusz to te zachodnie nie będą miały tak dobrze gdy do nich dotrą. Poza tym nikt nie powiedział, że frakcje niegrywalne mają nie umieć walczyć. Mogą się jeszcze lepiej bronić niż grywalne i wtedy dupa zbita.

Wezo
05-03-2011, 10:59
Tylko jak klany obok siebie podpiszą sojusz to te zachodnie nie będą miały tak dobrze gdy do nich dotrą. Poza tym nikt nie powiedział, że frakcje niegrywalne mają nie umieć walczyć. Mogą się jeszcze lepiej bronić niż grywalne i wtedy dupa zbita.[/quote]



Prawie na pewno ich inteligencja nie będzie powalać :P Więc zajmiesz wyspę jak się postarasz bardzo szybko :P Ciekawe czy wrogie armie będą znowu znikały po zdobyciu ich miasta/stolicy ?
Ja tam przeciwko rebelianckim prowincjom nie miałem nic złego do powiedzenia :P Przynajmniej było chwile spokoju :D Teraz będzie jak w rome :P podwójna ilość total war w total war :d

voitek
05-03-2011, 11:10
Gralem w odlbkowana kampanie w demie i klany przeciwnika zachowywaly sie calkiem rozsadnie

Musashi Miyamoto
05-03-2011, 19:36
Ciekawe czy wrogie armie będą znowu znikały po zdobyciu ich miasta/stolicy ?
Armie znikają (w demie) po zdobyciu ostatniej prowincji danej frakcji (klanu).

Omen
20-03-2011, 20:18
Co myślicie o nowej mapie, kolorystyce, wielkości itp.? :D

Krang
20-03-2011, 22:49
Z początku podchodziłem do niej z rezerwą, ale teraz uwarzam, że jest świetna! Te wszystkie efekty graficzne (tęcze, snopy światła, mgły) tworzą fajny klimat i nadają rozgrywce koloru. Wielkość mapy, jak na razie jest dla mnie wystarczająca. Nie za duża, nie za mało lecz w sam raz. Mi jak najbardziej się podoba :D

PioterC
24-03-2011, 13:59
dla mnie mapa jest rewelacyjna... te przelatujące listki, kwitnące wiśnie... fale rozbijające się o brzeg to magia...
niektórzy jak czytałem czepiają się, że za kolorowa, ale przecież Japonia była kolorowa! Te proporce, które nosili na plecach, to przecież nie były blade, tylko właśnie kolorowe, wyróżniające się!

Kiedy jest lato to mapa jest kolorowa, kwitnąca, jesień już się robi szarobura, zimą już nie jest tak ładna (tzn. jest ładna ale nie tak jak latem)...

Generalnie jest świetna!

KLAssurbanipal
28-03-2011, 10:04
Słabo się orientuję w modach pod STW2. Czy wyszedł już odblokowujący wszystkie klany?

PioterC
28-03-2011, 10:07
Słabo się orientuję w modach pod STW2. Czy wyszedł już odblokowujący wszystkie klany?

poczytaj forum o modyfikacjach... są tam wymienione bodajże 4 modyfikacje wraz z opisem co każda z nich daje... Ja zaciągnąłem dzisiaj Toons Shogun2 Version 1.2 (All-in-One) i po południu jak będę w domku odpalam na tym modzie gierkę...

pretorian
28-03-2011, 10:09
Chyba nie. Jest tylko mod odblokowujący wszystkie klany ale na demku. Na pełnej mają jakieś problemy.

DzikiKot
16-12-2011, 19:53
Co jest lepsze? Wiekszość czasu spędzam na mapie kampanii, bitwy i grafika mnie nie interesują. Chce znać wasze zdanie. Mam Shoguna a chce tylko wiedzieć czy warto kupować jeszcze Napoleona

KLAssurbanipal
17-12-2011, 00:11
Dla mnie Napoleon zdecydowanie.

Aro137
18-12-2011, 08:18
Kampania w Napoleonie jest dla mnie lepsza niż w Shogun 2. Warto kupić, jeszcze może znajdziesz jakieś promocję to z DLC kupisz.

maxcezar5
03-01-2012, 17:12
A i grafika w grze jest piękna ...
A sama Kampania klimatyczna.