PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją i patchem 1.6



Ravinius
11-09-2010, 08:42
Witam. Mój problem zaczął się wraz z pojawieniem się patcha 1.6. Według steam'a patch ten miał 16 gb no ale ściągnąłem go. W momencie gdy chciałem włączyć E:TW to wyskakiwało mi na chwile okienko z napisem preparing to launch empire total war a następnie okno to się wyłączało i chwile później włączało ponownie i tak w kółko macieju. Postanowiłem przeinstalować grę bo może coś się pochrzaniło przy patchowaniu. Po odinstalowaniu gry spróbowałem ponownie zainstalować ją ale doszedłem tylko do ekranu gdzie instalator podaje ile miejsca jest potrzebne. Problem polega na tym że według instalatora mam 0 mb wolnych na dysku. Dysk jest terabajtowy i ma jeszcze ponad 180 gb wolnego miejsca. Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego tak się dzieje.
Specyfikacje komputera:
procesor Intel core duo e6750 2,66 ghz
Ram 2gb
karta graficzna geforce GTX 260
dysk twardy 1 terabajt (aktualnie 182 gb wolnego miejsca) nie pamiętam niestety modelu

Mnil
21-09-2010, 08:00
Nie system jest problemem, bo jest bardzo mocny a steam który sporej rzeszy przysparza kłopotów.


do tego możesz mieć partycje na dysku i może ta gdzie zainstalowany jest steam faktycznie jest już pełna...