PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



peteryoka
11-09-2010, 13:00
Witam.Mam wielki problem,mianowicie gram Polską i po zaatakowaniu Wenecjan (nie mam pojęcia czy ma to zanaczenie),w trakcie 74 rundzie wywala mnie na ekran startowy tzn. do windowsa z informacja że aplikacja przestała działać.Może ktoś się spotkał z takim problemem?Gra jak najbardziej jest oryginalna.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

kirlan
18-10-2010, 07:32
Za wiele ci nie poradzę bo nie mam Empire ale
-> może spróbuj załadować PRZEDostatniego albo jeszcze wcześniejszego sejwa i grać. problem może niewystąpić.
.
-> spróbój nieco inaczej rozegrać grę tak żeby do ruchów jakie miały nastąpić w następnej turze nie doszło - np zaatakuj w innej kolejności, albo z innej strony

ewentualnie zobacz tu:
http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=202&t=6650
=============
wiem, wiem - połowiczne rozwiązania i w dodatku mogą nie podziałać, ale tylko tyle mogłem podpowiedzieć / przynajmniej tyle podpowiedziałem

banditez
31-10-2010, 21:25
Witam,

podpinam się pod temat bo jest podobny.
Ja mam następującą wielce irytująca przypadłość. Otóż wywala mnie do windy w kiedy kliknę na lokalizacje portu w prowincji koło Turynu, i drugi przypadek na flotę która jest na morzu śródziemnym. Wiem że najprościej nie klikać, to nie będzie wywalać (poza tymi dwoma przypadkami gra działa normalnie, floty, miasta, armie, bitwy itd) ale to moja największa flota, wobec której miałem wielkie plany. Dzieje się tak niezależnie w jaki sposób ją wskazuję (klik z mapy, czy tez z listy). Spotkał się ktoś z czymś takim, i co ważniejsze jak to rozwiązać?

Gra oczywiście legal, zakualizowana do najnowszej.
Spec kompa:
Phenom II, GTX 460, 2x2GB, Asus M88