PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Patch 1.05 - temat zbiorczy



Seban
28-01-2010, 14:58
czy moze ktos zarzucic linka do patcha? z megagames nei moge ma ktos moze z filefronta?

kuroi
28-01-2010, 15:00
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1762

a z gram.pl może być? ;)

Seban
28-01-2010, 15:26
dzieki wielkie=]
mam nadzieje ze bedize dzialalo

starcu
04-05-2010, 08:03
Mam polską wersję gry MTW2 i angielską Kingdoms, gdy zainstalowałem M2 i spatchowałem go do wersji 1.3 wszystko było OK, zmieniłem w regedit wersję M2 na angielską żeby Kingdoms się zainstalował, zainstalowałem Kingdoms i gdy chcę zainstalować patch 1.5 wyskakuje mi błąd:

http://i43.tinypic.com/msbyg9.jpg

I tak w każdym dodatku po kolei.


A na końcu:

http://i42.tinypic.com/2qcmde1.jpg


Niestety nie pomaga ściągniecie polskiej wersji patcha i zainstalowanie jej nawet na polski localized.pack do Kingdoms. Próbowałem także ściągać angielski localized.pack do M2, ale nic to nie daje.

Mam jeszcze jedno pytanie. A może gra się spatchowała, ale po prostu nie spatchował się localized.pack? Niech ktoś mi wrzuci gdyby mógł na sendspace localized.packi do wersji 1.5. Wersję potem mogę zmienić w rejestrze.

Pop517
04-05-2010, 08:08
sprubuj w regedicie spowrotem zmienić na angielski spatchować go w tejże wersji i dopiero potem zmienić w regedicie na polską

starcu
04-05-2010, 09:24
Robię tak i nic to nie daje.

mapla
21-06-2010, 15:28
Mam MTW2 z Kingdoms. Chcę zainstalować patch 1.5, żeby potem instalować mod SS.
Ale wyskakuje mi błąd, że ta wersja patcha nie może być instalowana na angielskiej wersji gry? Ale patch jest w wersji angielskiej.
Instaluję patch pod Kingdoms, jeśli to jest potrzebne.

Anymous
30-06-2010, 17:00
Mam problem z instalacją patcha 1.5. Jak chce go zanstalować wyskakuje mi że "błąd Cel C/program files/SEGA/Medival 2 total war/mods/americas/data/animations/pack.dat uszkodzony albo nieznany" . I tak przy każdej kampanii. Zrobiłem reinstal i nic. proszę o pomoc

Balduran
30-06-2010, 20:24
Sciagnij ten patch z innego zrodla moze.
A i spokojnie mozesz grac bez niego, niewiele on zmienia.

Anymous
30-06-2010, 20:29
ściągałem już z dwóch źródeł ( nasza strona i jeszcze coś). I mi jest potrzebny do SS 6.1.

Anymous
30-06-2010, 20:44
Start uruchom wpisz regedit>hey locate machine ( albo coś innego nie pamiętam)sowarte >sega>medival2totalwar jak masz langue to modyfikuj i zmień język ( np. z english na polish i odwrotnie)

LEGION
01-07-2010, 00:25
Masz pirata a tutaj, o ile regulamin się nie zmienił, "złodziejom" się nie pomaga..

Anymous
01-07-2010, 09:45
Ktoś pomoże???? I nie nazywaj mnie złodziejem według polskiego prawa ściąganie nie podlega karze i ty zdaje też masz pirata.

Anymous
01-07-2010, 11:18
Nikt nie wie jak to zrobić???

Maczo
01-07-2010, 12:04
Kup oryginał to z pewnością ktoś pomoże. To przez takich ludzi jak ty w Polsce mamy tak mało edycji kolekcjonerskich oraz panuje ogólna niechęć przed wydawaniem gier w naszym kraju więc nie KRADNIJ (!!!!!)

Anymous
01-07-2010, 12:16
Po co kupić jak mogę mieć za darmo??? Gra mi się znudzi i co??? Firmy tylko na nas zarabiają. Przyjemność za pieniądze to żadna przyjemność.

Krzyzak
01-07-2010, 14:09
No, a my piratom nie pomagamy . Kup kolego oryginała to porozmawiamy ;) Masz pirat,a potem się dziwisz, że Ci gra nie działa ... :roll:

Anymous
01-07-2010, 14:20
Poszukam pomocy gdzie indziej jak tacy wzorowi jesteście.

Krzyzak
01-07-2010, 14:24
Módl się, żeby ktoś ci jej udzielił, bo wątpię, żeby na forach Ci jej udzielili, chyba że na jakiś specjalnych dla piratów ...
A poza tym tak trudno wydać 30 zł na grę :roll:

LEGION
01-07-2010, 21:22
I mnie wyzywa od złodzieja.. :lol: Nie wiem czy jest na to jakiś cytat ale można byłoby wrzucić jakąś inteligentną myśl.. :lol:


ściąganie nie podlega karze I to napisał, że wg polskiego prawa.. :shock: Gdzieś to wyczytał w telegazecie? :lol: A może prawo studiujesz na 412 stronie telegazety polsatu? :lol: Aaaa i pewnie wszystkowiedzącą kulę masz, że wiesz iż jestem szczęśliwym posiadaczem pirata.. :lol:

Anymous
01-07-2010, 21:35
To są napisy z pirata.. ale mogę wrzucić z oryginału.. akurat jestem przy instalacji pirata.. Ale o ile pamiętam dobrze to nawet przy instalacji polskich wersji są teksty po angielsku.. zaraz to sprawdze..
Tak więc aby potwierdzić, że mam oryginała oto z polskiej wersji analogiczne komunikaty..

I nikt nie wie co zrobić, żeby zadziałało?


no i co. pomożecie

Krzyzak
01-07-2010, 21:50
A skąd masz takie coś ? :P Jakoś nie widzę, żeby w tym temacie Las Cinco coś takiego pisał . A poza tym tak czy siak, piratom nie pomagamy :P

Samar
01-07-2010, 23:13
Z tego co wiem karane jest udostępnianie, a nie ściąganie. Jeśli się ściąga jakimiś eMulami czy torrentami to i tak udostępniasz ściągnięte części więc jesteś piratem i możesz zostać ukarany za nieumyślne rozpowszechnianie danych chronionych prawami autorskimi.

Dobrze, że nikt Ci nie chce pomóc bo w końcu się wnerwisz i kupisz ten oryginał za 30zł. Co do kupowania przyjemności to pamiętaj, że ktoś nad tą grą ciężko pracował i zarabia w ten sposób na chleb. Jeśli Ci się gra podoba to uszanuj wysiłek autora i kup.

Poza tym rozwiązanie tego problemu jest tak łatwe, że aż mi się nie chce o tym pisać. Wystarczy ruszyć głową :P

LEGION
02-07-2010, 09:41
Samar..
naściągaj sobie filmów na dysk i wyłącz w programie, przez który ściągasz opcje wysyłania (udostępniania inaczej) a następnie zadzwoń pod numer 997.. przedstaw się, podaj adres i powiedz, żeby przyjechali poinformować Cie o twoich prawach a następnie mogli zabrać Ci sprzęt bo przecież ściąganie a co za tym idzie posiadanie nie jest zabronione.. :lol: MILCZ dzieciaku jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia..
A Ty Anonymus wkleiłeś moją wypowiedź z innego tematu i myślałeś że co? Upiecze Ci się? Masz pirata i jesteś złodziejem bo ukradłeś czyjeś dzieło.. a to podlega karze.. na tym forum także a mianowicie nie pomaga się tutaj złodziejom.. :lol:

Anymous
02-07-2010, 13:01
To jest oryginał jak nie chcecie mi pomóc to szukam pomocy gdzie indziej.

HellVard
02-07-2010, 14:00
Po co kupić jak mogę mieć za darmo??? Gra mi się znudzi i co??? Firmy tylko na nas zarabiają. Przyjemność za pieniądze to żadna przyjemność.

Podążając twoim tokiem myślenia można powiedzieć tak: Po co kupować auto? Lepiej pójść na parking i ukraść. Jak się zepsuje czy znudzi to ukradnę następne, a co?
Człowieku zastanów się trochę. Jakby wszyscy postępowali tak jak ty to nie byłoby żadnych gier, bo niby jak producenci mieliby zarabiać? Po przeczytaniu twojej wypowiedzi dochodzę do wniosku że jesteś jeszcze dzieciakiem i nie pracujesz, więc pomyśl: Gdybyś miał pracę i np. coś produkował to nie byłbyś wku****** gdyby jakiś kretyn kradł owoce twojej pracy? Bo przecież weźmie i już, nie musi za to płacić? Nie dochodziłbyś swoich praw? A brak kasy czy powiedzenie "a jak mi się znudzi to co?" nie są żadnymi argumentami. Mnie nie stać np. na Forda Mustanga którego bardzo chciałbym mieć, ale go nie kradnę. A gdy kupuję gry to tylko takie, o których mam pewność że mi się nie znudzą. "firmy tylko na nas zarabiają" Nie no gościu nie osłabiaj mnie, to po co one są??? Goście harują kilka miechów nad grą (a nie jest to łatwa praca, trzeba mieć też odpowiednie kwalifikacje) i potem mają swój produkt oddawać takim darmozjadom jak ty za darmo? Tracą kupę czasu bo co, nudzi im się i nie mają co robić?? "Przyjemność za pieniądze to żadna przyjemność" Gościu możesz sobie za przeproszeniem wiesz co zwalić i będziesz miał przyjemność za darmo.

P.S Adminów i innych użytkowników forum przepraszam za być może zbyt ostre słowa, ale złodziei trzeba tępić.

LEGION
02-07-2010, 15:14
To jest oryginał jak nie chcecie mi pomóc to szukam pomocy gdzie indziej.

Człowieku taki komunikat wyskakuje kiedy chcesz patch'ować crackowany plik .exe więc co mi tu bałach wciskasz..

OskarX
05-07-2010, 16:17
To jest oryginał jak nie chcecie mi pomóc to szukam pomocy gdzie indziej.

Jak kupisz za 20 zl na allegro z dodatkiem mozesz grac w multi i brac udzial w roznych turniejach, no i mozesz byc na tym forum i pogadac, ale nie tylko grac w singla i usunac gre...
NIKT CI POMAGAĆ NIE BĘDZIE, CHODŹ ROZWIĄZANIE TEGO PROBLEMU JEST BANALNIE PROSTE.

Tutaj kazdy ma orginalne gry z serii tw, wiec nie gadaj ,ze ktos ma pirata.

Amrod
05-07-2010, 16:59
Użytkownik zbanowany, dziękuję za zgłoszenie.

Przypominam, że piractwo programu komputerowego jest karalne.

Trawa
14-09-2010, 09:30
Witam otóż mam problem z instalacją patcha 1.05 do Kingdom. Jak dochodze do patchowania każdej kampanii, pojawia sie problem z localizated.pak. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale może tym że mam zainstalowanego polskiego MII z polskimi patchami od 1.01 do 1.03 na angielskiej wersji Kingdoms

JacobQ
14-09-2010, 10:44
tak. musi byc zgodnosc jezykowa. jedyne co ci pozosatje to reinstall. :)

Trawa
14-09-2010, 11:11
No ale niestety jak chce zainstalować angielską M2 to w rejestrze pisze że mam polską.

14-09-2010, 13:22
No ale niestety jak chce zainstalować angielską M2 to w rejestrze pisze że mam polską.

Za używanie pirackich wersji Medka 2, sprawdzałem rynek wydawniczy, nie ma takiej kompilacji podstawka polska, dodatek angielski. Na razie tylko ostrzeżenie :) Z zastrzeżeniem, ze jeszcze jeden taki tekst, to ban...

edit:
Dlatego zamykam :)

Highlam56
14-09-2010, 13:33
kup poprostu polskie kingdoms oczywiscie w sklepach nie ma (jest dodatek ale razem z normalnym) ale mozesz znależć na allegro :)

GandalfSzary15
17-09-2010, 16:12
Posiada ktoś stronę z patchem 1.4 do kingdomsa?

17-09-2010, 16:48
Posiada ktoś stronę z patchem 1.4 do kingdomsa?
Jaśniej, o co chodzi bo nie wiem? 1.4 patch do Kingdoms, tutaj w dziale z modami? czy mam się domyślać, że chodzi o moda :?: Wybacz, dopiero wstałem z drzemki :lol:

GandalfSzary15
17-09-2010, 16:59
Do kingdomsa bo muszę go spatchować do 1.5

17-09-2010, 17:09
Do kingdomsa bo muszę go spatchować do 1.5
Przecież masz z grą na płycie, do 1.5 masz linka,
http://www.cdprojekt.pl/files/get/601/Patch_1_5
ale więcej razy takich pytań w dziale z modami proszę nie zadawać, bo zaraz się obudzę na dobre... :lol: