PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatki do Empire



djmax
05-10-2010, 11:19
Mam pytanie co do płatnych dodatków DLC. W opisie niektórych dodatków są nowe jednostki dla Stanów Zjednoczonych ale przecież ta nacja jest nie grywalna więc o co chodzi z tymi nowymi jednostkami dla nacji którą grac nie można.

Gajush
05-10-2010, 11:29
Mozna w kampanii droga ku niepodległości.
Zresztą jakis czas temu pojawił sie News, że ma być Złota Edycja Napoleona i ETW.
Chyba warto poczekać i dostać wszystko w jednym pudełku niz sie rozbijać na poszczególne DLC.

Czy może wie ktoś jaki jest termin ukazania sie Złotej edycji??

Sareth4
05-10-2010, 17:12
Z tego co wiem to jest już od 1 października.Właściwie na pewno bo już od kilku dni widzę reklamę tego 'produktu' na steamie

djmax
06-10-2010, 00:10
Super hiper edycja już jest przynajmniej na stemie. Ale po co kupować pełen pakiet jak się już ma obie gry a dodatki są tanie więc w czym problem. Jestem tylko ciekaw czy wyjdą jeszcze jakieś dodatki.

Gajush
06-10-2010, 07:43
bo np ja sobie darowałem zakup kolejnych dodatkow do Empire i Napoleona po półrocznej irytacji ETW. Zresztą jakoś nie było czasu od premiery Napoleona na ten tytuł. Wychodzi wiec na to, że zakupie cały pakiet - czyli Złotą Edycje.

Asuryan
09-10-2010, 00:51
Jestem tylko ciekaw czy wyjdą jeszcze jakieś dodatki.
Raczej nie, teraz zajmują się Shogunem i może jakimiś dodatkami do Napoleona.


W opisie niektórych dodatków są nowe jednostki dla Stanów Zjednoczonych ale przecież ta nacja jest nie grywalna więc o co chodzi z tymi nowymi jednostkami dla nacji którą grac nie można.
Grywalna w kampanii tutoriala. No a poza tym wystarczy mod na odblokowanie wszystkich nacji - i USA też możesz grać.

djmaxkg
12-10-2010, 22:34
Hym..... Ciekawe tylko problem w tym że nie mam pojęcia skąd te mody wziąć jak je zainstalować itd. Po drugie jeśli nawet już się ma te mody to rozumiem że wszystkie nacje są grywalne i posiadają te same jednostki czy też każda z nacji ma swoje jednostki?? Po trzecie instalując MODA to czy grafika się zmienia, język gry itd czy wszystko jest tak samo tylko że grywalne są nowe jednostki??

Asuryan
13-10-2010, 20:44
Hym..... Ciekawe tylko problem w tym że nie mam pojęcia skąd te mody wziąć jak je zainstalować itd.
Wystarczy trochę poszperać po forum - viewtopic.php?f=114&t=1764 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=114&t=1764)
Przydatna jest znajomość języka angielskiego (albo posiadanie dobrego słownika).


Po drugie jeśli nawet już się ma te mody to rozumiem że wszystkie nacje są grywalne i posiadają te same jednostki czy też każda z nacji ma swoje jednostki??
Raczej mają te jednostki które miały gdy kierowało nimi AI (czyli nie mają dodatkowych jednostek z DLC, jeśli ich nie zakupiłeś).


Po trzecie instalując MODA to czy grafika się zmienia, język gry itd czy wszystko jest tak samo tylko że grywalne są nowe jednostki??
Nie nowe jednostki, tylko nowe grywalne frakcje :P Zresztą podejrzewam że to zależy już od konkretnego moda. Nawet nie bardzo mam jak sprawdzić Twe pytania - gram od samego początku na wersji angielskojęzycznej i mam wszystkie DLC.

Boniek
27-11-2010, 21:31
Mam pytanie:
-Czy jest szansa że wydane zostaną wszystkie dodatkowe jednostki w formie pudełkowej? Widział może ktoś jakieś zapowiedzi na ten temat?

Ekaton
28-11-2010, 09:47
Mam pytanie:
-Czy jest szansa że wydane zostaną wszystkie dodatkowe jednostki w formie pudełkowej? Widział może ktoś jakieś zapowiedzi na ten temat?

Nie ma.

Andzia
28-11-2010, 10:06
Mam pytanie:
-Czy jest szansa że wydane zostaną wszystkie dodatkowe jednostki w formie pudełkowej? Widział może ktoś jakieś zapowiedzi na ten temat?

Pytasz i masz:
http://totalwar.org.pl/news/empire-napo ... ekcja/8521 (http://totalwar.org.pl/news/empire-napoleon-total-war-zlota-kolekcja/8521)

Boniek
28-11-2010, 11:56
A po co mi Empire dodatkowy jak już mam i gram, a Napoleon kosztuje 60 zł? Chodziło mi raczej o same DLC. Widziałem gdzieś wersję pudełkową Na Wojennej Ścieżce + Elite Units of the West (za 20zł), ale chciałbym móc kupić wszystkie dodatki razem... Skoro nie ma takiej opcji to trudno - zadowolę się tym co jest dostępne.
Dziękuję za odp.

Andzia
28-11-2010, 12:06
A po co mi Empire dodatkowy jak już mam i gram, a Napoleon kosztuje 60 zł? Chodziło mi raczej o same DLC. Widziałem gdzieś wersję pudełkową Na Wojennej Ścieżce + Elite Units of the West (za 20zł), ale chciałbym móc kupić wszystkie dodatki razem... Skoro nie ma takiej opcji to trudno - zadowolę się tym co jest dostępne.
Dziękuję za odp.

Istnieje alternatywa: Sprzedajesz ETW i NTW (napewno wyjdzie min.90-100zł) i kupujesz za tą kasę złotą edycje
Alternatywa nr.2: prosisz dobrego znajomego który zna się na steam i płatnościach tego typu,dajesz mu kasę i on załatwi ci wszystkie dodatki ale na te DLC pójdzie dobre 20-30 euro co daje prawie 100zł

Boniek
28-11-2010, 16:22
No cóż, może jednak się wstrzymam z DLC i kupię Napoleona :)