PDA

Zobacz pełną wersję : Strzelanie salwami



Mateusz18121995
16-10-2010, 07:46
Strzelanie z broni palnej w Medieval II (chodzi mi o muszkiety i arkebuzy) zostało beznadziejnie potraktowane. Zamiast salw, nasi podkomendni krzątają się jak jakieś kurczaki-inwalidzi. Ale jest sposób, aby temu zaradzić. Wystarczy otworzyć swój plik export_descr_unit np. notatnikiem i naciskając ctrl+f wpisujemy fire_by_rank. Wszystkie znalezione fire_by_rank usuwamy, i zapisujemy. Ostateczny efekt obserwujemy włączając Medievala i odpalając potyczkę z arkebuzami.

kuroi
16-10-2010, 15:26
Dzięki za ten post, bardzo przydatne :)
Sprawdziłem w walce pomiędzy arkebuzerami (zwykli i najemni o tych samych statach). Jednym to ustawiłem, a drugim nie. Ci bez "fire_by_rank" kompletnie zmietli przeciwnika w wymianie ognia :)

Mateusz18121995
02-11-2010, 21:19
Dzięki za ten post, bardzo przydatne :)
Sprawdziłem w walce pomiędzy arkebuzerami (zwykli i najemni o tych samych statach). Jednym to ustawiłem, a drugim nie. Ci bez "fire_by_rank" kompletnie zmietli przeciwnika w wymianie ognia :)
Muszkieterzy to dopiero są terminatorzy :twisted: . Dodam jeszcze że działa w każdym modzie. W SSie już jest to zrobione. Skumałem jak to zrobić porównując arkebuzerów z orginala i Stainless Steela. Spróbuję wstawić, jak naprawić szyk pikinierów, tylko najpierw muszę pogrzebać w Darthmodzie 1.4. To jest chyba jedyny mod, gdzie mur pik działa tak jak w rzeczywistości.

(Edit) Jednak, aby naprawić mur pik, trzeba pogrzebać w plikach odpowiadających za AI. To wykracza po za moje umiejętności i wiedzę :( .

Frankley
19-06-2011, 09:51
Zrobiłem jak jest napisane i jak włączam walke to mi wyłącza medievala;/;/;/ napotka