PDA

Zobacz pełną wersję : ANGLIA - POMOC



djmaxkg
16-10-2010, 20:00
Siemanko. Gram już 150h w Empire od początku Wielką Brytanią i na wysokim poziomie a bitwy na maksymalnym, problem polega na tym że rozpoczynam od nowa już 20 raz i zawsze jest kibel a więc jak ktoś może to niech przynajmniej napisze jak sobie poradził w początkowych fazach rozgrywki grając Anglią.

Bo jeśli chodzi o mnie to zawsze zaczynam zbierając armie w Londynie i zrobić desant parę razy na Hiszpanie, Prusy, Szwecja ale jak mówię zawsze coś się zjeb.... albo wszyscy wypowiadają mi wojnę blokując wszystkie porty niszcząc flotę handlowa co powoduje że dochody spadają do ZERA.

dawid96
16-10-2010, 20:25
No sorry ale jak od razu wszystkich atakujesz to się nie dziw :roll:

Secret_Matrix
16-10-2010, 20:41
Ja bym na twoim miejscu najpierw zaatakowal Prusy poniewaz maja male panstwo i szybko ich bedzie podbic a hiszpanie lepiej zostawic na pozniej bo ma dobre stosunki z francja ktora moze ich rowniez wspomoc w czasie wojny.Natomiast jesli utrzymasz dobre stosunki z Dania to latwiej bedzie ci podbic Szwecje (przy pomocy Danii). ;)

djmaxkg
16-10-2010, 20:52
I o to chodziło jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie chętnie poznam strategie innych ale nie chodzi mi o całość ale o pierwszy atak na kogo lepiej itd

dawid96
16-10-2010, 21:12
Ja bym się też zainteresował Ameryką. Przez podbicie plemion Indian zyskujesz spore terytorium a w przyszłości niezły dochód ;)

Mariooooo
16-10-2010, 21:58
Ja bym się też zainteresował Ameryką. Przez podbicie plemion Indian zyskujesz spore terytorium a w przyszłości niezły dochód ;)
Tak ,a poza tym jakoś na początku dostajesz misję podbicia paru indiańskich terenów w nagrodę 13 kolonii przyłączy się do Ciebie :) Można popodbijać trochę w Indiach, warto też kontrolować obszary handlowe

dawid96
17-10-2010, 06:55
Indie to chyba najlepiej atakować na samym początku gdy są słabe bo później się ciężko robi ;)

Gen.Anders
11-02-2011, 16:46
Ja bym ci radził na początek poćwiczyć Polską.A żeby nikt cie nie pokonał to atakuj Austrię dopóki nie wybuduje murów,weź sojusz z Prusami.Jak chcesz wiedzieć więcej to mnie na steam zaproś na steam PrOGraM1223.