PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



Duczek_
16-10-2010, 21:09
Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post.
Od jakiegoś czasu obserwowałem te forum i postanowiłem się zarejestrować ;) .

Wpisał w wyszukiwarkę i przeglądałem pomoc, ale nie znalazłem takiego tematu, więc zakładam.

Otóż Napoleon mi się normalnie włącza, mogę grać w :
- Wszelkiego rodzaju bitwy, mp. również
- Kampanię Włoską
- Kampanię Egipską
Ale nie jestem w stanie zagrać żadnej kampanii europejskie. Kiedy kończę 1 turę, zawsze niezależnie jakim państwem, wywala mnie do Windowsa. Ściągnięcie angielskich pliczków nie pomogło. Czy ktoś już tak miał? Czy da się to jakoś naprawić, czy muszę przeinstalować NTW? A może muszę zareklamować grę? Czy też sformatować kompa?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Edit. Dzięki, spróbuję to co za proponowałeś.

kirlan
18-10-2010, 07:16
(................)
Czy też sformatować kompa?

(......)
:)
To akurat ostatnie co bym polecał. Ale całkiem nie wykluczam. To naprawdę ostateczność i co gorsza z taka ilością informacji jaka podałeś wcale nie mam pomysłu czy zadziała czy nie
----------------
Zacznij od
a) reinstal całej gry (1 sejwy skopiuj gdzie indziej, 2 wywal całą grę, 3 zainstaluj od nowa - najlepiej na innej partycji, 4 skopiuj sejwy do nowego miejsca) (Ile to trwa instalacja sam wiesz lepiej - dodaj do tego 5 - 15 minut)
.
LUB zacznij od
.
b) PEŁNY SCANDISC z automatycznym naprawianiem uszkodzonych sektorów (3 - 6 godzin)
.
ALBO rozpocznij od:
.
c) PEŁNY skan antywirusowy (ok 0,5 - 2 godziny)
.
ewentualnie
.
d) Odpal narzędzie naprawcze ( typu norton utilities albo inny odpowiednik) - niech sprawdzi wpisy rejestru i czy nie brakuje jakiś plików do których rejestr sie odnosi UWAGA : OSTROŻNIE Z "NAPRAWIACZAMI" ( około 1 godziny - w tym czas na zajarzenie jak działa program i podejmoweanie SAMODZIELNIE na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚC decyzji co do sposobu naprawiania poszczególnych "problemów" - nie pozwól programowi działać "domyślnie / jak on chce
.
e) poczekaj nieco - może ktoś z forumowiczów miał DOKŁADNIE TEN SAM problem i może jest na to łatka - ja niestety nie mam tej gry :( (na razie :) ) więc powyższe piszę na podstawie ogólnych moich doświadczeń z podobnymi przypadkami a nie z konkretnie takim
----------
edycja: poprawiłem kilka najbardziej rażących literówek resztę mam nadzieję mi wybaczycie

pawelK
23-10-2010, 21:18
Ja zapytam z innej beczki.
Czy kopie masz oryginalną?
Czy instalowałeś jakieś mody?
Twój problem przypomina to co sam miałem, zaczeło sie po instalacji mod i pomogło wywalenie WSZYSTKICH plików powiązanych z grą. także tych w Dokumentach i ustawieniach.

Duczek_
01-11-2010, 09:32
Oryginał, instalowałem TROM II