PDA

Zobacz pełną wersję : Imperium Osmańskie



Sensei056
25-10-2010, 21:34
Chciałbym się dowiedzieć od osób które przeszły kampanię Turkami co robili na początku aby utrzymać tereny tego państwa i ogólnie się rozwijać. Gram tym państwem i wszyscy wkoło wypowiadają mi wojnę , z 12 startowych prowincji zostały mi 2: Palestyna i Syria. Gram na wysokim poziomie. Pozdrawiam

Gajush
26-10-2010, 13:35
he
Rzeczywiście tak juz jest z Osmanami.
Grałem dawno, ale coś tam pamiętam. Skupiłem sie na kilku regionach - najbardziej zagrożonych. Stambuł, pogranicze z Dagestanem, Gruzją i Persją, czyli całe południe. Inwestowałem tylko w Stolicy i najmniej zagrożonych regionach.
Przez chwile straciłem miasto (chyba Aleksandria) Anglicy przeprowadzili desant. Potem rozwaliłem ich w polu i odzyskałem miasto. Jak juz w miarę sie uspokoiło południe, zacząłem inwestować w Istambuł.

Rekrutacje przeprowadzałem na zasadzie: piechota w miastach (o ile pozwalał budżet) a generał jeździł sobie z kawalerią od miasta do miasta i sie bronił. Długo to strasznie trwało ale w końcu przełamałem pierwsze lody :mrgreen:
Jak juz zacząłem kontrofensywę na Persję, Dagestan i Gruzje mój budżet nagle urósł w oczach.

Sensei056
26-10-2010, 15:44
Dzięki ale teraz to pewnie i tak już nie dam rady z jedną prowincją - Egiptem :) Najlepsze jest to że oprócz desantu wojsk francuskich Austria wylądowała w Palestynie z 2 pełnymi armiami.

Gajush
26-10-2010, 16:14
Tak to juz czasami bywa w ETW, że wszyscy sie rzucają na ciebie. Poprostu lepiej czasami zacząć od nowa

Salvo
27-10-2010, 15:06
Tak to juz czasami bywa w ETW, że wszyscy sie rzucają na ciebie. Poprostu lepiej czasami zacząć od nowa
Najciekawiej jest właśnie przegrywać:P

Mnil
13-11-2010, 12:27
zależy wszystko od poziomu trudności, więc może byś się wypowiedział na jakim grasz.

dawid96
13-11-2010, 12:28
Gram na wysokim poziomie.