PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie projekt spolszczenia jest najbardziej potrzebny?



10-11-2010, 20:04
Postanowiłem wam zaproponować ankietę w której moglibyście wybrać modyfikacje na której
spolszczeniu najbardziej by wam zależało. Chciałem się zorientować jakie są wasze typy. Chociaż sam jeszcze nie jestem obeznany w plikach gry i stopniu zmian w modyfikacjach to myślę że warto przeprowadzić takie rozpoznanie w temacie.


Jeśli macie inne propozycje modów to napisz w poście pod warunkiem spełnienia poniższych kryteriów

Warunki jakie stawiałem w wybraniu modów kandydujących są następujące:
-Jest nimi duże zainteresowanie (duża ilość postów na forach o nim)
-Muszą posiadać wątek na totalwar.org
-Mieć sub-forum na twcenter.net (co świadczy o tym że nie zostaną porzucone)


Oczywiście jest to tylko luźna propozycja polonizacji do niczego nie zobowiązująca nikogo.

10-11-2010, 20:18
Zaznaczyłem American Revolution Mod. Bardzo fajna modyfikacja, w którą fajnie pograłoby się po polsku. A planujecie spolszczać mody pod NTW?

Napoleona nawet nie mam, więc nie myślałem nawet o tym :D
poza tym empire popularniejsze i więcej do poprawiania mają modyfikacje przez co są więcej warte :lol:

Ensis
10-11-2010, 20:19
Na początek proponuje American Civil War - The Blue and the Grey, obecną wersje szybko się spolszczy bo same bitwy ;)
http://ro3011.k12.sd.us/event/pics/battle%20pics/gettysburg.jpg

10-11-2010, 20:27
dobry pomysł w czasie kryzysu tłumaczeń i dostępności tłumaczy :)

Rue
11-11-2010, 08:24
Jestem za TROM.

Salvo
13-11-2010, 09:07
Polonizacja moda w przypadku E:TW byłaby bardzo prosta, więc to nie jest problem nawet dla kogoś bez doświadczenia 8-)
A co do ankiety, to nie głosuję na nic, bo nawet brak znajomości angielskiego wystarcza do gry, więc nie widzę sensu w polonizacjach ;)

13-11-2010, 10:55
Szczerze to mam problem z dotarciem do tekstów modyfikacji TORM :D
Co do ankiety to chciałem zobaczyć ile osób by taka możliwość zainteresowała.

Ensis
13-11-2010, 11:48
Polonizacja moda w przypadku E:TW byłaby bardzo prosta, więc to nie jest problem nawet dla kogoś bez doświadczenia 8-)
A co do ankiety, to nie głosuję na nic, bo nawet brak znajomości angielskiego wystarcza do gry, więc nie widzę sensu w polonizacjach ;)

Zawsze jest sens bo lepiej patrzeć na polskie wyrazy, a nie angielskie.

Salvo
15-11-2010, 09:54
Serio? Zobaczę tego TROMa na weekend (jak czas znajdę ;) ).

Braveheart kaleczne serce
24-12-2010, 22:09
Mod Ornamentum to świetne darmowe DLC. Dodaje m.in. jednostki szwedzkie i rosyjskie z Wielkiej Wojny Północnej , bitwy historyczne pod Połtawą i Leśną , polską Kawalerię Narodową , pokaźny asortyment oddziałów francuskich oraz wiele innych. Szkoda , że po ściągnięciu tego moda gra staje się niemal całkowicie w wersji angielskiej. Więc spolszczenie sprawiłoby , że można by w pełni cieszyć się modem , który jest naprawdę fantastyczny :D :D :D