PDA

Zobacz pełną wersję : animation mod - lance



temruk
20-11-2010, 15:16
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=283428
(na dole pierwszego postu)

Ten mod ponoć zmienia ta kretynską animacje lansjerów tak, że szarzują z lancą, a w zwarciu walczą szablą. Rozwiazałoby to problem nieszczesnej husarii- moznaby dac im wtedy kopie (piki). Niestety linki są juz matwe. Ktoś sciagnał może? działa?

Salvo
22-11-2010, 09:38
Prison był pierwszy i już na to wpadł ;)
Niestety nie polega to na zrobieniu nowej animacji, tylko przypisaniu lansjerom/husarzom animacji pikinierów.

PrisonNeo
22-11-2010, 16:07
Tak i problem polega również na tym, iż wczasie kiedy husarz pozostaje w "spoczynku" w czasie walki (tzn. kiedy jeszcze się nie załączyła animacja wali) to trzyma pike co dość zabawnie wygląda gdy nagle pika mu znika i pojawia się szabla którą walczy. I Salvo ma rację to wcale nie jest nowa animacja tylko pokasowane animacje walki lancą (oprócz tej z szarży z piką pod pachą) i przekopiowane animacje walki szablą. Ogólnie napewno lepiej to wygląda niż podstawowa animacja jednak troche jeszcze trzeba by było dopracować. Ale i tak największym bólem jest animacja wbicia się kawaleri w piechotę bo wygląda to ztrasznie sztucznie nie mówiąc o tym, iż żołnierze poruszają się jak na rolkach.

Salvo
23-11-2010, 14:31
Prison...Weź może tego skinpacka wydaj, tyle świetnych jednostek się marnuje ;)

PrisonNeo
23-11-2010, 15:56
Eh, Jeszcze dużo pracy przy nim, bo musial bym dodać wszyskie jednoski i przede wszyskim zbalansować go troche bo narazie to wszyskie jednostki RP są za dobre.

Salvo
24-11-2010, 14:06
Eh, Jeszcze dużo pracy przy nim, bo musial bym dodać wszyskie jednoski i przede wszyskim zbalansować go troche bo narazie to wszyskie jednostki RP są za dobre.
Trzymam kciuki ;)

temruk
25-11-2010, 01:21
Dzięki za odpowiedź, mimo wszystko. Ale rolki chyba da się wyeliminować jakoś- jak zrobiłem janczarów łuczników, tez się ślizgali ale po zmianie ich wyszkolenia na mob (o ile dobrze pamietam) zaczeli poruszać sie normalnie.
O jakim skinpacku mówicie? Prison tworzyłeś jakieś jednostki pod XVII -wiek czy to to czasem? Ja od jakiegoś czasu w wolnych chwilach robię tekstury XVII, (w najblizszym czasie wrzucę gdzies na forum), a w zasadzie przerabiam grę na ten okres, stad pytałem tez o ten modzik z animacją...

Salvo
25-11-2010, 14:21
Z tego co wiem Prison ma sporo z XVII i XVIII wieku.

PrisonNeo
26-11-2010, 18:07
Miałem sporo modeli i sinów z XVIIw ale przy reinstalacji wszystko poszło się bujać :cry: . Na szczęscie modele z XVIIIw i skiny się zachowały (też nie które z XVIIw ale nie dużo), więc raczej nie powróce do XVIIw, ale XVIIIw może jeszcze pomoduje bo braki w empire są udeżające.

Salvo
29-11-2010, 09:42
Moduj, moduj. Jak wydasz to załatwię Ci obecność tych jednostek w ostatecznym DarthModzie (Vader mi obiecał, gdy raz go o to spytałem, ale do patchy nie chce wrzucać 8-) )