PDA

Zobacz pełną wersję : Co poprawić w drugiej części?



royal11
24-11-2010, 08:48
Po pierwsze jednostki które rekrutujemy powinny być pułkami ,każdy pułk powinien być niepowtażalny.Po drugie gra powinna obejmować cały istniejący świat.Po trzecie powinny być alternatywne technologie do zbadania,np.opracowujesz jedną technologie umożliwiającą rekrutacje jednego pułku-naprzykład pierwszego pułku piechoty liniowej ,uzbrojonej w muszkiety skałkowe i przez pózniej nie możesz rekrutować pierwszego pułku piechoty liniowej uzbrojonego w karabinki z zamkiem kapiszonowym.Po czwarte ,proponuje dwa okresy kampanii pierwszy od 1700 do1800,a drugi od1815 do 1910.Po piąte proponuje ,aby po uzyskaniu przez zwykły pułk liniowy maksymalnego poziomu doświadczenia ,nazwa pułku liniowego automatycznie zminiłaby nawe na gwardyjski pułk liniowy z zerowym poziomem doświadczenia ,który zapełniałby się wraz ze wzrostem doświadczenia uzyskanego przez jednostke.Mam na dzieje ,że moje pomsły nie sątylko fantazją......

Lisek
24-11-2010, 12:54
Witam.
Ja proponuje Ci wstawić duże litery i w ogóle poprawić jakość wypowiedzi, bo to co tu widzimy to żenada.
Dopiero potem można zacząć prowadzić jakąkolwiek dyskusję. ;)

Pozdrawiam.

Salvo
25-11-2010, 14:36
Też gorąco do tego namawiam.

royal11
26-11-2010, 06:40
Ok,więc co z odpowiedzią na moje pytanie?-jak oceniacie styl mojej wypowiedzi :?

Salvo
26-11-2010, 08:57
Wszystko to co piszesz ma sens, ale CA i tak pójdzie po najmniejszej linii oporu ;)

Lisek
26-11-2010, 12:33
Witam.
Twoje pomysły są dobre, niektóre szczególnie mi się podobają, ale mam podobne obawy co przedmówca.

royal11
27-11-2010, 21:09
Czy jest możliwość,aby twórcy wzięli pod uwagę tą i podobną opinie podczas pracy nad kolejną częścią Empire?

MateuszKL
28-11-2010, 00:55
Tak, jestem człowiekiem CA do spraw kontaktów ze społecznością total-łorową. Przekażę Twoje uwagi.

Salvo
29-11-2010, 09:47
Tak, jestem człowiekiem CA do spraw kontaktów ze społecznością total-łorową. Przekażę Twoje uwagi.
Co w luźnym przekładzie oznacza NIE.

Jak chcesz pogadać z twórcami to zapraszam na TWC, wielu (szczególnie Lusted) przeglądają tematy, ale i tak nie wezmą Twoich uwag pod uwagę :D

Lagger
09-12-2010, 07:45
Po pierwsze jednostki które rekrutujemy powinny być pułkami ,każdy pułk powinien być niepowtażalny.Po drugie gra powinna obejmować cały istniejący świat.Po trzecie powinny być alternatywne technologie do zbadania,np.opracowujesz jedną technologie umożliwiającą rekrutacje jednego pułku-naprzykład pierwszego pułku piechoty liniowej ,uzbrojonej w muszkiety skałkowe i przez pózniej nie możesz rekrutować pierwszego pułku piechoty liniowej uzbrojonego w karabinki z zamkiem kapiszonowym.Po czwarte ,proponuje dwa okresy kampanii pierwszy od 1700 do1800,a drugi od1815 do 1910.Po piąte proponuje ,aby po uzyskaniu przez zwykły pułk liniowy maksymalnego poziomu doświadczenia ,nazwa pułku liniowego automatycznie zminiłaby nawe na gwardyjski pułk liniowy z zerowym poziomem doświadczenia ,który zapełniałby się wraz ze wzrostem doświadczenia uzyskanego przez jednostke.Mam na dzieje ,że moje pomsły nie sątylko fantazją......
http://img530.imageshack.us/img530/1680/lolcaps.png