PDA

Zobacz pełną wersję : Assassins Creed



Generał Scorpius
05-09-2009, 19:51
Tutaj rozmawiamy o ukochanej Jerozolimie i skrytobójcach z gry Assassins Creed...

ThorGal77
05-09-2009, 21:23
Raz przeszedłem na "odwal sie " a dwa razy na 100 % ;) uważam się za speca od tej gry :P ;D;D

Generał Scorpius
05-09-2009, 21:25
Raz przeszedłem na "odwal sie " a dwa razy na 100 % ;) uważam się za speca od tej gry :P ;D;D

To powiedz mi jaki masz najlepszy sposób na walkę z 4 przeciwnikami na raz :?: :P

Andzia
06-09-2009, 07:53
Raz przeszedłem na "odwal sie " a dwa razy na 100 % ;) uważam się za speca od tej gry :P ;D;D

To powiedz mi jaki masz najlepszy sposób na walkę z 4 przeciwnikami na raz :?: :P

Ja mam lepszy sposób i to na 48 na raz (liczyłem ciała ;) ) zamiast brać miecz lub krótkiego miecza, brać najlepiej ukryte ostrze i każdego wyrżnąć (i to podczas otwartej walki) i gdy to zrobicie bez jednego urazu dopiero wtedy możecie powiedzieć że jest na 100%

06-09-2009, 10:53
E tam, długie ostrze i cały czas cios z kontrataku (tak to się nazywało?). Przeszedłem w ten sposób nawet ostatnią walkę z templariuszami. Bardzo prosty i efektowny sposób walki ;)

Andzia
06-09-2009, 10:58
E tam, długie ostrze i cały czas cios z kontrataku (tak to się nazywało?). Przeszedłem w ten sposób nawet ostatnią walkę z templariuszami. Bardzo prosty i efektowny sposób walki ;)

Najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób, ale spróbuj to zrobić z ukrytym ostrzem ;)

Zobaczcie sobie to :

http://ubitv.de.ubi.com/index.php?vid=481&listsort=1&theme_id=0&pid=0&games_id=0&side=1&looking4=Ubisoft-TV

Fajnie pokazano walki ogólnie

ThorGal77
07-09-2009, 19:25
Powiem wam że jak mi sie raz chciało to liczyłem ciała i mi wyszło 37 zabitych bez straty punktu życia z uzyciem krótkiego miecza ( kontra i zabójcza kombinacja ) a jak się kiedyś bawiłem to 19 strażników zabiłem na tych beklach między budynkami ;P

Edit : Na 4 kolesi najlepiej jest jednego zabić ukrytym ostrzem potem następnego zabić zabójczą kombinacją i automatycznie po zabójczej kombinacji 3 strażnik od razu cię atakuje i wtedy kontra ;P a ten 4 to najprawdopodobniej zwieje jeśli to ten leszczyk w tej skórzanej zbroi ; ) a jeśli ten w metalowej to wtedy leci zabójcza kombinacja :P ( zaraz po użyciu ukrytego ostrza wyciągamy krótki miecz )

Ronin
13-09-2009, 13:25
Fajnie pokazano walki ogólnie

Niezłe i jeszcze w dobrej szacie muzycznej aż czuje się klimat Assassina. Wersja Black Edition szykuje się na listopad :D Ciekawe w jakiej cenie.

Andzia
13-09-2009, 15:19
Fajnie pokazano walki ogólnie

Niezłe i jeszcze w dobrej szacie muzycznej aż czuje się klimat Assassina. Wersja Black Edition szykuje się na listopad :D Ciekawe w jakiej cenie.

Ponoć cena ma wynosić 200-250zł

OskarX
13-09-2009, 15:24
No to trzeba będzie kupić ;)

Ronin
13-09-2009, 15:30
uuuu trochę dużo kasy ale prawdziwy fan musi to mieć.

Andzia
13-09-2009, 16:59
uuuu trochę dużo kasy ale prawdziwy fan musi to mieć.

Ja jestem prawdziwym fanem ale dla mnie najważniejsze jest mieć orginał i to wersję premiową a nie jakąś z Premium Games

Ronin
13-09-2009, 17:07
Ja jestem prawdziwym fanem ale dla mnie najważniejsze jest mieć orginał i to wersję premiową a nie jakąś z Premium Games

Ja przecież nie atakuję cie Andzia. Wydaje mi się tylko że za parę miechów ta cena nie będzie wyższa niż 130 zeta. Chyba opłaca się troszkę poczekać a nie kupować w pierwszym rzucie ale każdy zrobi jak uważa.

Andzia
13-09-2009, 17:17
Ja jestem prawdziwym fanem ale dla mnie najważniejsze jest mieć orginał i to wersję premiową a nie jakąś z Premium Games

Ja przecież nie atakuję cie Andzia. Wydaje mi się tylko że za parę miechów ta cena nie będzie wyższa niż 130 zeta. Chyba opłaca się troszkę poczekać a nie kupować w pierwszym rzucie ale każdy zrobi jak uważa.

To nie była obrona przeciwko ciebie ;) Co do kolekcjonerskiej edycji, żeby kupić ją trzeba najpierw kasę mieć ;) Az tym to już różnie bywa :|

Ronin
13-09-2009, 17:19
A no co prawda to prawda :D ;)

Andzia
13-09-2009, 17:22
Jestem ciekw kiedy wprowadzą grę multiplayer :lol: Frakcja przeciwko frakcji walczy o wpływy w mieście, byłoby super.

OskarX
15-09-2009, 08:33
W sumie było by fajnie, pewnie wyglądało by to jak cs, skaczą assasyni i się killują na pkt :lol: No ale trzeba by było poczekać, nawet nie wiadomo czy o tym pomyśleli 8-) Co do kasy, to jak kiedys się trzeba było zapisywać na WoW'a i kupować po 1000 zł to dobrze było :lol: :lol:

Ronin
18-09-2009, 14:48
W sumie było by fajnie, pewnie wyglądało by to jak cs, skaczą assasyni i się killują na pkt :lol: No ale trzeba by było poczekać, nawet nie wiadomo czy o tym pomyśleli 8-) Co do kasy, to jak kiedys się trzeba było zapisywać na WoW'a i kupować po 1000 zł to dobrze było :lol: :lol:

To raczej musiałyby być przeciwstawne obozy więc mogliby zrobić grę multi gdzie z jednej strony byliby Templariusze a z drugiej Assassini :)

Andzia
18-09-2009, 15:15
W sumie było by fajnie, pewnie wyglądało by to jak cs, skaczą assasyni i się killują na pkt :lol: No ale trzeba by było poczekać, nawet nie wiadomo czy o tym pomyśleli 8-) Co do kasy, to jak kiedys się trzeba było zapisywać na WoW'a i kupować po 1000 zł to dobrze było :lol: :lol:

To raczej musiałyby być przeciwstawne obozy więc mogliby zrobić grę multi gdzie z jednej strony byliby Templariusze a z drugiej Assassini :)

templariusze,joannici,Krzyżacy,asasyni, wojska królewskie lub sułtańskie, byłby git ;)

Andzia
10-11-2009, 15:52
Czy ktoś wie jak zmienić język gry np. z polskiego na np. niemiecki ?

ThorGal77
11-11-2009, 14:13
Niestety nie wiem ale chciałem napisać tylko coś co na pewno wiecie czyli przesunięcie premiery AS 2 na 2010 rok ;/ i znowu nie ma w co grać po tym co zrobili z MW 2

Argaleb
19-01-2010, 16:53
A dla mnie walki w Assasynie są zdecydowanie za łatwe. Mam nadzieję że poprawią to w dwójce. W każdym razie powiedzcie, który assasyn rozwaliłby 40 chłopa w jednym starciu na środku placu? A dzięki kontratakom to możliwe:D

Ronin
20-01-2010, 18:43
No niby tak ale w końcu to tylko gra. Gdyby patrzeć realistycznie to nawet połowy gry by człowiek nie przeszedł. Ale liczy się też wrażenie estetyczne i pomysłowość. Walki wyglądają bardzo fajnie dzięki całym sekwencją zbliżeń i oddaleń same ciosy kończące też są na bardzo wysokim poziomie. Ja osobiście kontrataku nie używałem prawie wcale. Najlepiej walczyło mi się krótką bronią oczywiście jeżeli było możliwe to w ogóle nie walczyłem tylko podcinałem gardziołka :lol: :lol: :lol:

kretu19955
24-02-2010, 18:37
Ja kiedy tylko możliwe to działam ukrytym ostrzem. Później krótki miecz.

Aquila
03-01-2011, 11:00
aktualnie gram w II i mocno mnie wciągnęło, tylko mam pytanie - zdobyłem 5 pieczęci a szóstego grobowca nie moge zlokalizować.... dopiero pod koniec zdobede zbroje altaira czy jak ?

voitek
03-01-2011, 11:06
http://www.zakon-ac.info/ac2-solucjagrobowce


Polecam kolekcjonowac glify i odkryc Prawde ;)